Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Basic T-shirt - Dame (3 stk.)
Product image
Product image
Basic T-shirt - Navy
Basic T-shirt - Oxford Grå
Basic T-shirt - Hvit

Basic T-shirt

Dame - Pakketilbud (3 stk.)

749,00 kr
249,67 kr pr. stk.

Størrelsen er normal. Mange kunder anbefaler at du kjøper din vanlige størrelse.

Sett sammen ditt settKlikk for å tilpasse0 valgt av 3
Velg størrelse og farge

Farge: Navy

Størrelse: Velg

Velg størrelse og farge

Farge: Oxford Grå

Størrelse: Velg

Velg størrelse og farge

Farge: Hvit

Størrelse: Velg

Levering · På lager

Levering innen 1–3 virkedager

Pakketilbud (3 stk.) med Basic T-shirt til dame i økologisk bomull. Du får tre enkle t-skjorter i én bestilling og velger fargene fra marineblå, Oxford grå og hvit.

T-skjorten er ofte det første du tar på deg om morgenen, og den blir derfor fort slitt. Med tre i skuffen har du en ekstra klar og færre vaskedager.

Hvorfor denne

Du bestemmer fordelingen selv: én av hver farge, tre hvite eller to marineblå og én grå. Du kan også blande størrelser i samme pakke.

Styling

  • Hvit under en åpen skjorte eller blazer
  • Marineblå alene til lys denim
  • Oxford grå som et lag under en tynn strikkegenser

Ikke til deg, hvis

du ønsker andre farger enn marineblå, Oxford grå og hvit. Pakken settes sammen av disse tre.

Maskinvask 30 °C
Skånsom vask
Må ikke blekes
Kan ikke tørketromles
Strykes på lav varme
  • Økologisk bomull: 100%
Passform
Liten
Normal
Stor
30 dagers returrett og 101 dagers bytte eller gavekort
+700 000 fornøyde kunder
Levering innen 1-3 virkedager

Anbefalt for deg

Dette er våre anbefalinger til deg

Basic T-shirts - Dame (6 stk.)
Bilde av Basic T-shirts Dame - Pakketilbud (6 stk.)
Bundle
6 stk.

Pakketilbud

999,00 kr

166,50 kr pr. stk.

Fitted t-shirt - Bordeaux
Bilde av Fitted T-shirt - Burgunder

Burgunder

294,00 kr
Relaxed Shirt (2 stk.)
Bilde av Relaxed Shirt (2 stk.) - Beige & Lyseblå
Bundle
2 stk.

Beige & Lyseblå

438,00 kr

219,00 kr pr. stk.

Scout O-Neck Knit Cardigan - French Vanilla
Bilde av Scout strikket cardigan med rund hals - French Vanilla
Boom Highneck Piping Pullover - Chocolate Torte
Nyhet

Chocolate Torte

441,00 kr
Bilde av Cleosofia Kort Jakke - Chocolate Torte
Nyhet

Chocolate Torte

441,00 kr
Boxfit T-shirt - Hvid
Bilde av Boxfit T-shirt - Hvit

Hvit

441,00 kr
Haylie Pants - Sort
De Originale Performance Pants - Sort - TeeShoppen - Sort

Svart

587,00 kr
Jeans JDY - Sort (high waist)
Performance Jeans - Sort (high waist) - Jacqueline de Yong - Sort 2

Svart (high waist)

587,00 kr
Haylie Pants - Navy
De Originale Performance Pants - Navy - TeeShoppen - Blå

Navy

587,00 kr
Haylie Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå - TeeShoppen - Grå

Mørkegrå

587,00 kr
De Originale Performance Jeans - Blå denim (high waist)
De Originale Performance Jeans - Blå denim (high waist) - Jacqueline de Yong - Blå

Blå denim (High waist)

587,00 kr

Andre kjøpte også

Boyfriend Tee - Army Grøn
Bilde av Boyfriend Tee - Armygrønn

Armygrønn

294,00 kr
Oversized T-shirt - Grå Meleret
Oversized T-shirt - Grå Meleret - TeeShoppen - Grå

Gråmelert

294,00 kr
Oversized T-shirt - Army (dame)
Bilde av Oversized T-shirt - Army

Army

294,00 kr
Pieces Jeans - Sort (high waist)
Pieces Jeans - Sort (high waist) - PIECES - Sort

Svart

265,00 kr
De Originale Performance Bukser - Mørkegrå
Bilde av De Originale Performance Bukser - Mørkegrå

Mørkegrå

881,00 kr
De Originale Performance Skinny Jeans - Washed Black Denim
Bilde av De Originale Performance Skinny Jeans - Vasket Black Denim

Vasket Black Denim

881,00 kr
De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim
Bilde av De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim

Washed Black Denim

881,00 kr
Klassiske Habitbukser - Grå
Bilde av Klassiske Habitbukser - Grå
Oversized Blazer - Grå
Bilde av Oversized Blazer - Grå

Grå

1 174,00 kr
Boyfriend Tee - Hvid
Bilde av Boyfriend Tee - Hvit

Hvit

294,00 kr
De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim
Bilde av De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim

Black Denim

881,00 kr
Basic T-shirt - Navy
Bilde av Basic T-shirt - Navy

Navy

294,00 kr

Hei, hvordan kan vi hjelpe deg?

Leter du etter noe nytt, eller trenger du hjelp med kontoen din?

Bla gjennom etter kategorier