Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Forside/De Originale Performance Pants til herre

De Originale Performance Pants til herre

Forside/De Originale Performance Pants til herre

Kjøp mer og spar mer

Våre beste tilbud

Bilde av Performance Pants X™ (Slim) - (3 stk)
Bilde av Performance Pants X™ (Slim) - (3 stk)
BundleNyhet
3 stk.
1 026,00 kr

342,00 kr pr. stk.

Bilde av Performance Pants X™ (Wide) - (3 stk)
Bilde av Performance Pants X™ (Wide) - (3 stk)
BundleNyhet
3 stk.
1 026,00 kr

342,00 kr pr. stk.

Bilde av Performance Pants X™ (Slim) - (2 stk)
Bilde av Performance Pants X™ (Slim) - (2 stk)
BundleNyhet
2 stk.
899,00 kr

449,50 kr pr. stk.

Bilde av Performance Pants X™ (Wide) - (2 stk)
Bilde av Performance Pants X™ (Wide) - (2 stk)
BundleNyhet
2 stk.
899,00 kr

449,50 kr pr. stk.

De Originale Performance Pants - (3 stk.)
Bilde av De Originale Performance Pants - Pakketilbud (3 stk.) - Sand, Svart og Blå
Bundle
3 stk.

Pakketilbud - Sand, Svart og Blå

1 099,00 kr

366,33 kr pr. stk.

De Originale Performance Pants - (2 stk.)
Bilde av De Originale Performance Pants - Pakketilbud (2 stk.) - Svart & Navy
Bundle
2 stk.

Pakketilbud - Svart & Navy

899,00 kr

449,50 kr pr. stk.

De Originale Performance Pants (Regular) - (3 stk.)
Bilde av De Originale Performance Pants (Regular) - Pakketilbud (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Pakketilbud

1 099,00 kr

366,33 kr pr. stk.

De Originale Performance Pants (Regular) 2 stk. - sort og mørk brun
Bilde av De Originale Performance Pants (Regular) - Pakketilbud (2 stk.): Mørk Brun & Svart
Bundle
2 stk.

Pakketilbud : Mørk Brun & Svart

899,00 kr

449,50 kr pr. stk.

Performance Pants Wide (3 stk.)
Bilde av Performance Pants Wide (3 stk.) - Black, Navy, Beige
Bundle
3 stk.

Black, Navy, Beige

1 149,00 kr

383,00 kr pr. stk.

Performance Pants Wide (2 stk.)
Bilde av Performance Pants Wide (2 stk.) - Black og Navy
Bundle
2 stk.

Black og Navy

949,00 kr

474,50 kr pr. stk.

Bilde av De Originale Performance Pants (Slim) - Svart
Bilde av De Originale Performance Pants (Slim) - Svart
Nyhet

Svart

734,00 kr
Bilde av De Originale Performance Pants (Slim) - Navy
Bilde av De Originale Performance Pants (Slim) - Navy
Nyhet

Navy

734,00 kr
Bilde av De Originale Performance Pants (Wide) - Svart
close-up
Nyhet

Svart

734,00 kr
Bilde av De Originale Performance Pants (Wide) - Navy
Bilde av De Originale Performance Pants (Wide) - Navy
Nyhet

Navy

734,00 kr
Bilde av De Originale Performance Pants (Slim) - Sand
Bilde av De Originale Performance Pants (Slim) - Sand
Nyhet

Sand

734,00 kr
Bilde av De Originale Performance Pants (Wide) - Sand
Bilde av De Originale Performance Pants (Wide) - Sand
Nyhet

Sand

734,00 kr
Bilde av De Originale Performance Pants (Slim) - Mørkebrun
Bilde av De Originale Performance Pants (Slim) - Mørkebrun
Nyhet

Mørkebrun

734,00 kr
Bilde av De Originale Performance Pants (Wide) - Mørkebrun
Bilde av De Originale Performance Pants (Wide) - Mørkebrun
Nyhet

Mørkebrun

734,00 kr
Bilde av De Originale Performance Pants (Slim) - Mørkegrønn
Bilde av De Originale Performance Pants (Slim) - Mørkegrønn
Nyhet

Mørkegrønn

734,00 kr
Bilde av De Originale Performance Pants (Wide) - Mørkegrønn
Bilde av De Originale Performance Pants (Wide) - Mørkegrønn
Nyhet

Mørkegrønn

734,00 kr
Bilde av De Originale Performance Pants (Slim) - Grå
Bilde av De Originale Performance Pants (Slim) - Grå
Nyhet

Grå

734,00 kr
Bilde av De Originale Performance Pants (Wide) - Lysegrå
Bilde av De Originale Performance Pants (Wide) - Lysegrå
Nyhet

Lysegrå

734,00 kr
Bilde av De Originale Performance Pants (Slim) - Mørkegrå
Bilde av De Originale Performance Pants (Slim) - Mørkegrå
Nyhet

Mørkegrå

734,00 kr
Bilde av De Originale Performance Pants (Wide) - Mørkegrå
Bilde av De Originale Performance Pants (Wide) - Mørkegrå
Nyhet

Mørkegrå

734,00 kr
De Originale Performance Pants - Sort
Bilde av De Originale Performance Pants - Svart
UTGÅRspar 63 %

Svart

219,00 kr587,00 kr
Performance Pants Wide - Black
Bilde av Performance Pants Wide - Svart
UTGÅR
De Originale Performance Pants - Navy
Bilde av De Originale Performance Pants - Navy
UTGÅRspar 63 %

Navy

219,00 kr587,00 kr
Performance Pants Wide - Navy
Bilde av Performance Pants Wide - Navy
UTGÅR
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
UTGÅRspar 63 %

Mørkegrå

219,00 kr587,00 kr
De Originale Performance Pants (Regular) - Mørkegrå
Bilde av De Originale Performance Pants (Regular) - Mørkegrå
UTGÅRspar 63 %

Mørkegrå

219,00 kr587,00 kr
Performance Pants Wide - Melange Grey
Performance Pants Wide - Melange Grey
UTGÅR

Gråmelert

219,00 kr
De Originale Performance Pants - Sand
De Originale Performance Pants - Sand
UTGÅRspar 63 %

Sand

219,00 kr587,00 kr
Performance Pants Wide - Beige
Performance Pants Wide - Beige
UTGÅR
De Originale Performance Pants - Mørkegrøn
Bilde av De Originale Performance Pants - Mørkegrønn
UTGÅRspar 63 %

Mørkegrønn

219,00 kr587,00 kr
Performance Pants Wide - Army Green
Bilde av Performance Pants Wide - Armygrønn
UTGÅR

Armygrønn

219,00 kr
De Originale Performance Pants (Regular) - Sort
Bilde av De Originale Performance Pants (Regular) - Svart
UTGÅRspar 63 %Utsolgt

Svart

219,00 kr587,00 kr
De Originale Performance Pants (Regular) - Mørk Brun
Bilde av De Originale Performance Pants (Regular) - Mørk brun
UTGÅRspar 63 %

Mørk brun

219,00 kr587,00 kr
De Originale Performance Pants - Blå
De Originale Performance Pants - Blå
UTGÅRspar 63 %

Blå

219,00 kr587,00 kr
De Originale Performance Pants (Regular) - Burgundy
Bilde av De Originale Performance Pants (Regular) - Burgunder
UTGÅRspar 63 %

Burgunder

219,00 kr587,00 kr
De Originale Performance Pants - Lysegrå
Bilde av De Originale Performance Pants - Lysegrå
UTGÅRspar 63 %

Lysegrå

219,00 kr587,00 kr
De Originale Performance Pants (Regular) - Olive
Bilde av De Originale Performance Pants (Regular) - Oliven
UTGÅRspar 63 %

Oliven

219,00 kr587,00 kr
De Originale Performance Pants (Regular) - Navy
Bilde av De Originale Performance Pants (Regular) - Navy
UTGÅRspar 63 %

Navy

219,00 kr587,00 kr
De Originale Performance Pants (Regular) - Sand
Bilde av De Originale Performance Pants (Regular) - Sand
UTGÅRspar 63 %

Sand

219,00 kr587,00 kr
De Originale Performance Pants (Regular) - Mørkegrøn
Bilde av De Originale Performance Pants (Regular) - Mørkegrønn
UTGÅRspar 63 %

Mørkegrønn

219,00 kr587,00 kr
De Originale Performance Pants (Regular) - Grå
Bilde av De Originale Performance Pants (Regular) - Grå
UTGÅRspar 63 %

Grå

219,00 kr587,00 kr
De Originale Performance Pants (Regular) - Blå
Bilde av De Originale Performance Pants (Regular) - Blå
UTGÅRspar 63 %

Blå

219,00 kr587,00 kr
Performance Pants Wide Fit - Lys Grå
Bilde av Performance Pants (Wide) - Lys grå
UTGÅRspar 63 %

Lys grå

219,00 kr587,00 kr
Performance Pants Wide Fit - Sort
Bilde av Performance Pants (Wide) - Svart
UTGÅRspar 63 %

Svart

219,00 kr587,00 kr
Performance Pants Wide Fit - Navy
Bilde av Performance Pants (Wide) - Navy
UTGÅRspar 63 %

Navy

219,00 kr587,00 kr
De Originale Performance Pants - Mørkebrun
Bilde av De Originale Performance Pants - Mørkebrun
UTGÅRspar 63 %

Mørkebrun

219,00 kr587,00 kr
De Originale Performance Pants - Oliven
Bilde av De Originale Performance Pants - Oliven
UTGÅRspar 63 %

Oliven

219,00 kr587,00 kr
De Originale Performance Structure Pants - Sort
Bilde av Performance Structure Pants - Svart
De Originale Performance Structure Pants - Navy
Bilde av De Originale Performance Structure Pants - Navy
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå
Bilde av De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå

Mørkegrå

1 174,00 kr
Bilde av De Originale Performance Structure Pants - Beige
Bilde av De Originale Performance Structure Pants - Beige
Bilde av Performance Structure Pants - Oliven
Bilde av Performance Structure Pants - Oliven
Nyhet

Oliven

1 174,00 kr
De Originale Performance Pants - Bordeaux
Bilde av De Originale Performance Pants - Burgunder
UTGÅRspar 63 %

Burgunder

219,00 kr587,00 kr
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Sort
Bilde av De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Svart

De Originale Performance Pants til herre fra teeshoppen er en spesialisert kolleksjon med fokus på stil og komfort. Kolleksjonen er designet for menn som ønsker moderne bukser med praktiske egenskaper til både jobb og fritid. Med et utvalg som forener fleksibilitet og et elegant uttrykk, gjør denne kolleksjonen det enkelt å gå fra hverdag til mer formelle anledninger.

Kundene kan forvente Performance Pants med raffinerte detaljer, tidløst design og materialer som gir bevegelsesfrihet. Kolleksjonen er satt sammen slik at du kan kombinere stil med funksjonalitet, og teeshoppen tilbyr attraktive fordeler som rask levering, pakkerabatter og utvidet returrett, noe som gjør det enkelt å finne riktig passform og få en behagelig handleopplevelse.

Introduksjon til De Originale Performance Pants til herre

Med De Originale Performance Pants til herre presenterer teeshoppen et utvalg bukser som kombinerer moderne design med praktiske egenskaper. Kolleksjonen er utviklet for menn som ønsker stilige og funksjonelle bukser til hverdagsbruk og spesielle anledninger.

Komfort og funksjonalitet i fokus

Performance Pants er laget med fokus på både komfort og bevegelsesfrihet. Materialene gir en behagelig passform, og designet sørger for at buksene passer like godt til lange arbeidsdager som til avslappede helgeaktiviteter.

  • Elastisk linning for optimal tilpasning
  • Slitesterke materialer med myk tekstur
  • Lett konstruksjon for enkel og komfortabel bruk hele dagen

En allsidig kolleksjon for alle anledninger

De Originale Performance Pants til herre egner seg til en rekke ulike situasjoner. Enten det gjelder kontorarbeid, sosiale arrangementer eller avslapning hjemme, passer kolleksjonen inn i mange ulike antrekk.

  • Passer til både formelle og uformelle antrekk
  • Enkle å style med skjorter, T-skjorter eller blazere
  • Laget for hverdagens skiftende behov

Viktige fordeler med De Originale Performance Pants til herre

Bevegelsesfrihet til daglig bruk og aktivitet

De Originale Performance Pants til herre gir stor bevegelsesfrihet, noe som gir komfort hele dagen. Buksene er utviklet med fokus på fleksibilitet og brukervennlighet, noe som gjør dem godt egnet til både jobb og fritid.

  • Elastisk materiale gir naturlig bevegelse
  • Egner seg på kontoret, på reisen og til daglige ærender
  • Ideelle for en aktiv livsstil og pendling i byen

Stilig design som passer til både fritid og jobb

Performance Pants kombinerer et moderne uttrykk med klassiske snitt som enkelt kan tilpasses ulike anledninger. Designet passer både til et avslappet look og en mer formell stil på arbeidsplassen.

  • Moderne passform og diskrete detaljer
  • Enkle å style med skjorte, T-skjorte eller blazer
  • Fargevalg som gir fleksibilitet i garderoben

Slitestyrke og kvalitet som gir lang levetid

Buksene er laget med fokus på slitestyrke og materialer av høy kvalitet. Et robust design betyr at de beholder formen og finishen etter mange gangers bruk og vask.

  • Solide sømmer og gjennomført produksjon
  • Materialer valgt for optimal holdbarhet
  • Egnet for hyppig bruk under ulike forhold

Produktegenskaper og materialer

Svettetransporterende og pustende tekstiler

De Originale Performance Pants til herre er utviklet med fokus på komfort i hverdagen. Materialet er designet for å være svettetransporterende og pustende, slik at du føler deg vel, selv gjennom lange arbeidsdager eller aktive stunder.

  • Fremmer luftsirkulasjon for å holde huden tørr
  • Ideelle til både jobb, fritid og reiser

Elastiske fibre for optimal passform og bevegelse

Buksene inneholder elastiske fibre som gir en fleksibel og tilpasset passform. Denne konstruksjonen gir bevegelsesfrihet og en behagelig opplevelse, enten du er på kontoret eller på farten.

  • Strekkbare materialer følger kroppens konturer
  • Passer til ulike kroppsformer og størrelser

Smarte lommer og praktiske detaljer

Performance Pants har funksjonelle lommer og gjennomtenkte detaljer som gjør buksene godt egnet til hverdagens krav. De smarte løsningene bidrar både til det stilrene uttrykket og den praktiske bruken.

  • Flere lommer til nøkler, telefon og andre småting
  • Enkel og moderne stil som lett matcher resten av garderoben

Bruksområder for Performance Pants

Ideelle for en aktiv livsstil og sport

Performance Pants gir fleksibilitet og bevegelsesfrihet, noe som gjør dem godt egnet til en aktiv hverdag. Med et design som gir god mobilitet kan buksene brukes til turer, sykling og lette sportsaktiviteter.

  • Strekkbare materialer gir komfortabel trening
  • Lett konstruksjon reduserer ubehag ved fysisk aktivitet
  • Svettetransporterende egenskaper holder deg tørr

Egnet til kontoret og uformell styling

Performance Pants kombinerer et rent, moderne uttrykk med funksjonalitet. Allsidigheten gjør buksene til et naturlig valg både på arbeidsplassen og til avslappede arrangementer.

  • Elegant passform gir et profesjonelt look
  • Kan styles med skjorter, T-skjorter eller blazere
  • Behagelige hele dagen uten å gå på kompromiss med stilen

Perfekte til reiser og lange dager ute

Performance Pants passer til situasjoner der komfort og funksjonalitet er nødvendig over lengre tid. De er enkle å pakke og krever minimalt med vedlikehold underveis.

  • Krøllfritt materiale holder buksene pene i vesken
  • Enkle å rengjøre og tørker raskt
  • Funksjonelle lommer gir plass til det viktigste på reisen

Hvorfor velge De Originale Performance Pants til herre

En kombinasjon av innovasjon og klassisk design

De Originale Performance Pants til herre forener teknologiske tekstilløsninger med tidløst, klassisk design. Denne kombinasjonen gjør at buksene passer både i profesjonelle sammenhenger og til avslappede hverdagsaktiviteter.

  • Innovativ materialkonstruksjon utviklet for komfort i hverdagen
  • Klassiske snitt som passer til både moderne og tradisjonelle garderober

Bredt utvalg av passformer og farger

Kundene finner Performance Pants i ulike passformer og farger, slik at du kan velge den perfekte modellen til din personlige stil. Utvalget dekker både klassiske og aktuelle trender.

  • Flere passformer for både avslappet og formelt look
  • Stort utvalg av farger for både basisgarderoben og sesongens garderobe

Enkelt vedlikehold og vask

Buksene krever minimalt med vedlikehold og kan enkelt vaskes hjemme, noe som gjør dem ideelle for en travel hverdag. Kort tørketid betyr at de raskt er klare til bruk igjen.

  • Enkle vaskeanvisninger for lettvint stell
  • Materialer som beholder form og utseende over tid

Kjøp De Originale Performance Pants til herre i dag

Finn dine nye bukser med rask levering

Hos teeshoppen kan kundene velge De Originale Performance Pants til herre og få rask levering rett hjem på døren. Sortimentet er tilpasset moderne behov og gir fleksible muligheter for nettbestilling i en travel hverdag.

  • Effektiv distribusjon for minimal ventetid
  • Praktisk og brukervennlig kjøpsopplevelse

Gode tilbud når du kjøper flere par

Teeshoppen gir tilgang til attraktive pakketilbud, slik at du kan spare når du kjøper flere par av De Originale Performance Pants. Kundene finner enkelt aktuelle kampanjer som kombinerer kvalitet og gunstige priser.

  • Pakker som "3 for 499 kr."
  • Kombiner flere stiler og få ekstra rabatt

Enkle retur- og byttevilkår

Kjøpere av De Originale Performance Pants til herre får 30 dagers returrett og 101 dagers bytte eller gavekort, noe som gir trygghet når du handler på nett. Prosessen for retur og bytte er enkel og tilpasset kundenes behov.

  • Lang returperiode: 101 dager fra mottak
  • Enkel og rask behandling av returer og bytter

Oppdag mulighetene med De Originale Performance Pants til herre

De Originale Performance Pants til herre fra teeshoppen er laget for menn som setter pris på stil, komfort og fleksibilitet i hverdagen. Kolleksjonen kombinerer moderne design og allsidighet og gjør det enkelt å oppdatere garderoben med funksjonelle bukser som passer til mange anledninger. Med fokus på komfort og et tidløst uttrykk er disse buksene en løsning som dekker behovet for både jobb og fritid.

Gjør ditt neste kjøp enkelt og oversiktlig hos teeshoppen, der rask levering og attraktive fordeler som 30 dagers returrett og 101 dagers bytte eller gavekort og mulighet for pakkerabatter venter. Oppgrader stilen din med De Originale Performance Pants til herre og opplev fordelene allerede i dag.