Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Forside/Skjorter til menn

Skjorter til menn

Forside/Skjorter til menn

Kjøp mer og spar mer

Våre beste tilbud

Den Originale Performance Oxford Skjorte - (2 stk)
Bilde av Den Originale Performance Oxford Shirt - Hvit/Lyseblå - Pakketilbud (2 stk)
Bundle
2 stk.

Hvit/Lyseblå - Pakketilbud · (2 stk.)

733,00 kr

366,50 kr pr. stk.

Den Originale Performance Skjorte - (2 stk.)
Bilde av Den Originale Performance Skjorte - Hvit & Navy - Pakketilbud (2 stk.)
Bundle
2 stk.

Hvit & Navy - Pakketilbud · (2 stk.)

849,00 kr

424,50 kr pr. stk.

Original Premium Performance Skjorte (2 stk.)
Bilde av Original Premium Performance Skjorte (2 stk.) - Svart og Mørkeblå
Bundle
2 stk.

Svart og Mørkeblå · (2 stk.)

849,00 kr

424,50 kr pr. stk.

Den Originale Performance Oxford Skjorte - (3 stk.)
Bilde av Den Originale Performance Oxford Shirt (Pakketilbud 3 stk.) - Hvit, Lyseblå og Gråmelert
Bundle
3 stk.

Hvit, Lyseblå og Gråmelert · (3 stk.)

879,00 kr

293,00 kr pr. stk.

Den Originale Performance Skjorte - (3 stk.)
Bilde av Den Originale Performance Skjorte - Pakketilbud (3 stk.) - Lyseblå/Hvit stripet, Hvit og Navy
Bundle
3 stk.

Pakketilbud - Lyseblå/Hvit stripet, Hvit og Navy · (3 stk.)

999,00 kr

333,00 kr pr. stk.

Den Originale Performance Skjorte - Hvid
Bilde av Den Originale Performance Skjorte - Hvit

Hvit

734,00 kr
Den Originale Performance Skjorte - Lyseblå
Bilde av Den Originale Performance Skjorte - Lyseblå

Lyseblå

734,00 kr
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Bilde av Den Originale Performance Shirt - Svart

Svart

734,00 kr
Kortærmet Hørskjorte - Sort
Bilde av Kortermet Linskjorte - Svart
UTGÅRspar 76 %

Svart

175,00 kr734,00 kr
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Grå Melange
Bilde av Den Originale Performance Oxford Skjorte - Gråmelert

Gråmelert

734,00 kr
Den Originale Performance Skjorte - Lyseblå/Hvid Stribet
Bilde av Den Originale Performance Shirt - Lyseblå/Hvit Stripet

Lyseblå/Hvit Stripet

734,00 kr
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Sort
Bilde av Den Originale Performance Oxford Skjorte - Svart
Den Originale Premium Performance Skjorte - Hvid
Bilde av Den Originale Premium Performance Skjorte - Hvit
Bilde av Den Originale Performance Oxford Shirt - Lyseblå/Hvit
Bilde av Den Originale Performance Oxford Shirt - Lyseblå/Hvit

Lyseblå/Hvit

734,00 kr
Bilde av Den Originale Premium Performance Skjorte - Svart
Bilde av Den Originale Premium Performance Skjorte - Svart
Bilde av Den Originale Premium Performance Skjorte - Lyseblå
Bilde av Den Originale Premium Performance Skjorte - Lyseblå
Bilde av Den Originale Premium Performance Skjorte - Oliven
Bilde av Den Originale Premium Performance Skjorte - Oliven
Bilde av Den Originale Premium Performance Skjorte - Mørkeblå
Bilde av Den Originale Premium Performance Skjorte - Mørkeblå

Mørkeblå

881,00 kr
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Bilde av Den Originale Performance Oxford Shirt - Lyseblå

Lyseblå

734,00 kr
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Bilde av Den Originale Performance Skjorte - Navy

Navy

734,00 kr
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Mørkegrøn
Bilde av Den Originale Performance Oxford Skjorte - Mørkegrønn

Mørkegrønn

734,00 kr
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Navy
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Navy
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Bordeaux
Bilde av Den Originale Performance Oxford Skjorte - Burgunder
spar 60 %

Burgunder

292,00 kr734,00 kr
Den Originale Performance Skjorte - Lyseblå Pinstripe
Bilde av Den Originale Performance Skjorte - Lyseblå Pinstripe

Lyseblå Pinstripe

734,00 kr
Hørskjorte - Army
Bilde av Linskjorte - Army

Army

734,00 kr
Hørskjorte - Hvid
Bilde av Linskjorte - Hvit
UTGÅRspar 70 %

Hvit

219,00 kr734,00 kr
Hørskjorte - Sort
Bilde av Linskjorte - Svart
UTGÅRspar 70 %

Svart

219,00 kr734,00 kr
Kortærmet Hørskjorte - Army
Bilde av Kortermet Linskjorte - Army
UTGÅRspar 76 %

Army

175,00 kr734,00 kr
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Bilde av Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvit
Kortærmet Hørskjorte - Sand
Bilde av Kortermet Linskjorte - Sand
Performance Regular Overshirt - Mørk Oliven
Bilde av Performance Regular Overshirt - Mørk Oliven
UTGÅRspar 64 %Utsolgt

Mørk Oliven

263,00 kr734,00 kr
Performance Regular Overshirt - Sort
Bilde av Performance Regular Overshirt - Svart
UTGÅRspar 66 %

Svart

248,00 kr734,00 kr
Performance Regular Overshirt - Grå
Bilde av Performance Regular Overshirt - Grå
Performance Overshirt - Sort
Bilde av Performance Overshirt - Svart

Svart

734,00 kr
Twill Skjorte Jakke - Mørk Sand
Bilde av Twill Skjorte Jakke - Mørk Sand

Mørk Sand

734,00 kr
Performance Overshirt - Navy
Bilde av Performance Overshirt - Navy
Bilde av Twill Skjortejakke - Mørk Oliven
Bilde av Twill Skjortejakke - Mørk Oliven
NyhetUtsolgt

Mørk Oliven

734,00 kr
Twill Overshirt - Mørk Sand
Bilde av Twill Overshirt - Mørk Sand

Mørk Sand

734,00 kr
Bilde av Performance Overshirt - Beige
Bilde av Performance Overshirt - Beige
Nyhet

Beige

734,00 kr
Performance Overshirt - Oliven grøn
Bilde av Performance Overshirt - Olivengrønn

Olivengrønn

734,00 kr
Twill Overshirt - Navy
Bilde av Twill Overshirt - Navy

Navy

734,00 kr
Twill Skjorte Jakke - Navy
Bilde av Twill Skjorte Jakke - Navy

Navy

734,00 kr
Bilde av Twill Skjortejakke - Mørk Olive
Bilde av Twill Skjortejakke - Mørk Olive
NyhetUtsolgt

Mørk Olive

734,00 kr
Performance Overshirt - Meleret Grå
Bilde av Performance Overshirt - Gråmelert

Gråmelert

734,00 kr
Strikket Skjorte - Beige
Bilde av Strikket Skjorte - Beige

Beige

734,00 kr
Den Originale Performance Skjorte - (2 stk.)
Bilde av Den Originale Performance Skjorte - Hvit & Navy - Pakketilbud (2 stk.)
Bundle
2 stk.

Hvit & Navy - Pakketilbud · (2 stk.)

849,00 kr

424,50 kr pr. stk.

Den Originale Performance Skjorte - (3 stk.)
Bilde av Den Originale Performance Skjorte - Pakketilbud (3 stk.) - Lyseblå/Hvit stripet, Hvit og Navy
Bundle
3 stk.

Pakketilbud - Lyseblå/Hvit stripet, Hvit og Navy · (3 stk.)

999,00 kr

333,00 kr pr. stk.

Alex Skjorte Regular Fit - Lys Olivengrøn
Bilde av Alex Skjorte Regular Fit - Lys Olivengrønn

Lys Olivengrønn

734,00 kr
Chris Overshirt - Dark Navy
Bilde av Chris Overshirt - Dark Navy

Dark Navy

734,00 kr
Tristan Overshirt - Dark Navy
Bilde av Tristan Overshirt - Dark Navy

Dark Navy

734,00 kr
Den Originale Performance Oxford Skjorte - (2 stk)
Bilde av Den Originale Performance Oxford Shirt - Hvit/Lyseblå - Pakketilbud (2 stk)
Bundle
2 stk.

Hvit/Lyseblå - Pakketilbud · (2 stk.)

733,00 kr

366,50 kr pr. stk.

Alex Skjorte Regular Fit - Blå
Bilde av Alex Shirt Regular Fit - Blå
Strikket Skjorte - Navy
Bilde av Strikket Skjorte - Navy

Navy

734,00 kr

Herreskjorter

Moderne og pene skjorter er noe enhver mann bør ha hvis han vil ha en stilig stil. Hos Teeshoppen finner du et bredt utvalg av skjorter i ulike materialer som flanell og bomull, og vi har også flere passformer, blant annet slim fit og relaxed. Det er med andre ord litt av alt innen herreskjorter, og vi håper derfor at en av våre moderne skjorter til menn faller i smak.

Ulike skjorter i garderoben

Skjorter er noe man som mann ikke kommer utenom – det er i hvert fall få som ikke har mer enn et par skjorter hengende i klesskapet. Og er du en av dem som har kleskode på jobben der skjorte er et krav, har du sannsynligvis også valgt å dele skjortesamlingen din inn i to kategorier: businesskjorter og vanlige herreskjorter. Det er nemlig som regel forskjell på de to typene. Det er gode muligheter for å bruke pene, hvite eller lyseblå skjorter på jobb, og på fritiden er det tradisjon for at skjorter gjerne kan ha et spennende mønster, litt mer farge eller kule detaljer. Du kan selvfølgelig også være blant dem som gjerne bruker én og samme type skjorte både på jobb og i fritiden – og det er selvsagt også helt greit! Hvilken type skjorte du har i garderoben og velger å ta på deg, er nemlig helt og holdent opp til deg.

Finn skjorter til menn i alle farger

Enten du liker klassiske nyanser som svart, hvit og blå, eller du ønsker å tilføre garderoben litt mer farge, har vi en skjorte som passer deg. Utvalget vårt gjør det enkelt å finne en skjorte til både jobb, fritid og fest – i akkurat den fargen som matcher stilen din - Shop etter farge her:

Svarte skjorter

Hvite skjorter

Blå skjorter

Grå skjorter

Lyseblå skjorter

Grønne skjorter

Herreskjorter til jobb, fest og hverdag

Det finnes skjorter både til hverdag, fritid og mer festlige anledninger som for eksempel bryllup, barnedåp eller konfirmasjon. Skjorter kan heldigvis kombineres med alt fra vanlige bukser og chinos til både elegante dresser og smokinger. Alt i alt har du gode muligheter for å gå med skjorte i alle tenkelige situasjoner.

Her hos Teeshoppen har vi satt sammen et komplett sortiment av skjorter til alle anledninger, slik at du enkelt og raskt kan finne en modell som passer dine behov. Alle skjortene i utvalget holder høy kvalitet, så du alltid er sikret det best tenkelige til antrekket ditt. Så enten du ser etter en ny kordfløyelsskjorte til hverdagsbruk eller en bomullsskjorte i en klassisk nyanse til mer formelle anledninger, kan vi hjelpe deg godt på vei.

Og husk: Du kan ikke ha for mange skjorter i klesskapet – i hvert fall ikke hvis du liker å gå med skjorte! Vi anbefaler deg derfor alltid å skaffe deg skjorter til ulike anledninger, samt et par skjorter du kan bruke til et avslappet hverdagslook. Det kan for eksempel være lurt å ha et utvalg av ulike fargerike skjorter til menn sammen med skjorter i dempede nyanser, stripete, rutete og kanskje til og med en blomstrete skjorte.

Med skjorter er mulighetene mange

Med en herreskjorte finnes det egentlig ingen grenser for hva som er mulig. Det handler heller om å prøve seg frem.

Skjorter fungerer suverent sammen med de aller fleste plaggene, og de passer dessuten inn i så å si alle antrekk og stiler. Fordelen med skjorter – i motsetning til mange andre plagg – er at de kan gjøre selv de kjedeligste og mest trivielle antrekkene spennende og trendy. Trenger du et friskt pust i antrekkene dine, og kunne du trenge en liten oppfriskning, vil skjorter hjelpe deg med å utgjøre hele forskjellen. Med en god samling stilige skjorter i klesskapet kan du mikse og matche som du vil, og det blir enkelt å sette sammen spennende antrekk.

Skjorter skal matche din personlige stil

Det er svært viktig at du investerer i skjorter som faktisk passer godt til din personlige stil. Det handler derfor om å velge skjorter du føler deg komfortabel i, og som du synes passer godt sammen med resten av klærne dine til menn.

Kanskje passer de nye lange skjortene, som virkelig har blitt moteriktige, perfekt til stilen din. Går du mer for et outdoor- og vintagelook, er en langermet rutete skogsarbeiderskjorte akkurat noe for deg. Det kan også hende at et mer formelt look med en skreddersydd skjorte faller mer i smak. Uansett er det viktig at du velger modeller og passform som passer dine preferanser og din stil. Når det er sagt, har du selvfølgelig muligheten til å utfordre deg selv litt ved å prøve en skjorte som er litt annerledes enn den du vanligvis ville valgt. Er du typen som foretrekker det elegante og stilrene, vil det gi den personlige stilen din et helt nytt preg om du for eksempel velger en kortermet blomstrete herreskjorte eller en mønstret festskjorte i ville farger som rødt eller rosa.

TeeShoppen har et bredt sortiment av stilige og rimelige skjorter til menn

Du finner mange spennende og ikke minst rimelige skjorter her på siden. Så enten du ser etter en helt enkel hvit skjorte som du kan bruke under dine stilige dressjakker, eller du i stedet er på jakt etter en fritidsskjorte du kan kombinere med våre basic T-skjorter, har du kommet til rett sted. Vi har alle typer skjorter til menn her på siden – blant annet i ulike materialer som bomull, polyester, nylon og elastan, som alle holder svært høy kvalitet.

Vi har gjort vårt ytterste for å samle et stort og allsidig sortiment, slik at det blir enkelt og greit for deg å finne det som passer dine behov. Vi oppdaterer dessuten utvalget vårt fortløpende med nye, spennende stiler fra ulike klesmerker, så du alltid kan være sikker på å finne en skjorte som er helt i tråd med tidens trender.

Du kan selvfølgelig stole fullt og helt på at vi kun legger til nye skjorter hvis design og stil er helt på topp. Hos TeeShoppen er vi nemlig svært kresne når det gjelder produktene våre, og vi legger bare til nye hvis de er blant de beste på markedet. Handler du nye, kule skjorter til menn her hos Teeshoppen, kan du derfor stole på at du får en herreskjorte der alt bare stemmer.

Skjorter i beste kvalitet og med god passform

Klærne dine bør til syvende og sist handle om mye mer enn bare et trendy og pent design. Derfor kan vi med glede fortelle at du her hos Teeshoppen kun finner skjorter i god kvalitet og med en suveren passform. For skjortekjenneren er det nemlig et velkjent faktum at skjorten må ha solid kvalitet og sitte godt – ellers kan det fort ende med at du bare vil ta av deg skjorten like raskt som du tok den på.

Som med alle merkevarene våre her hos Teeshoppen kan du være trygg når du kjøper skjorte hos oss. Vi sørger nemlig alltid for at samtlige produkter på siden er laget i gode materialer og har god passform. Skjortene våre kommer i alle størrelser mellom XXS og 5XL, og vi har både slim fit-skjorter, oversize-skjorter og plus size-skjorter.

Ofte stilte spørsmål

Hvordan velger man riktig skjorte?

Valget av skjorte bør selvfølgelig stemme overens med stilen din og det du generelt synes ser pent ut. I tillegg er det viktig å se på skjortens passform når du velger skjorte. Sortimentet vårt er bredt, og du kan derfor finne både tettsittende skjorter og mer løstsittende oversized modeller. På hver produktside finner du en beskrivelse av størrelsen, slik at du kan få riktig skjorte til din kroppsfasong. Er ikke denne veiledningen tilstrekkelig, er du mer enn velkommen til å kontakte oss.

Hva passer skjortene til?

Vårt brede sortiment av stilrene kvalitetsklær gjør at det finnes mange muligheter for å kombinere skjortene dine med andre produkter fra oss. En av våre mest solgte kombinasjoner er for eksempel vår Performance Skjorte og våre Performance Pants. Settet gir deg et stilrent look og samtidig full komfort fra topp til tå.

Et annet av våre bestselgende produkter er slim fit-skjortene våre, som ofte kjøpes sammen med våre Performance Structure Pants, som til sammen skaper et kult uttrykk.

Hvilken skjorte er vår favoritt?

En skjorte som uten tvil ligger høyt på både vår og kundenes liste over favorittskjorter, er Teeshoppens Performance Skjorte. Skjorten kan brukes til alle anledninger og gir deg samtidig et klassisk look og maksimal komfort. Det er vanskelig å bomme med denne skjorten, siden den kan kombineres med så å si alle typer plagg, enten det er en flott blazer, et par stilige jeans eller elegante bukser.