Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Forside/Gensere til menn

Gensere til menn

Forside/Gensere til menn
Basic Hoodie Sweat (herre) - (2 stk.)
Bilde av Basic Hoodie Sweat (herre) - Pakketilbud (2 stk.) - Askegrå/Svart
Bundle
2 stk.

Pakketilbud - Askegrå/Svart · (2 stk.)

899,00 kr

449,50 kr pr. stk.

Basic Crewneck Sweat (herre) - (2 stk.)
Bundle
2 stk.

Pakketilbud - Askegrå og Svart · (2 stk.)

899,00 kr

449,50 kr pr. stk.

Zip Hoodie - (2 stk.)
Bundle
2 stk.

Armygrønn og Askegrå · (2 stk.)

899,00 kr

449,50 kr pr. stk.

Sweatshirt Hoodie - Aske Grå
Bilde av Sweatshirt Hoodie - Askegrå

Askegrå

734,00 kr
Sweatshirt Hoodie - Sort
Bilde av Sweatshirt Hoodie - Svart

Svart

734,00 kr
Sweatshirt Hoodie - Navy
Bilde av Sweatshirt Hoodie - Navy

Navy

734,00 kr
Sweatshirt Hoodie - Mørkegrå
Bilde av Sweatshirt Hoodie - Mørkegrå

Mørkegrå

734,00 kr
Sweatshirt Hoodie - Sand
Bilde av Sweatshirt Hoodie - Sand

Sand

734,00 kr
Sweatshirt Crewneck - Askegrå
Bilde av Sweatshirt Crewneck - Askegrå

Askegrå

734,00 kr
Sweatshirt Crewneck - Army grøn
Bilde av Sweatshirt Crewneck - Armygrønn

Armygrønn

734,00 kr
Sweatshirt Crewneck - Sort
Bilde av Sweatshirt Crewneck - Svart

Svart

734,00 kr
Sweatshirt Crewneck - Støvet Blå
Bilde av Sweatshirt Crewneck - Støvblå

Støvblå

734,00 kr
Sweatshirt Crewneck - Navy
Bilde av Sweatshirt Crewneck - Navy

Navy

734,00 kr
Zip Hoodie - Sort
Bilde av Zip Hoodie - Svart

Svart

734,00 kr
Zip Hoodie - Army Grøn
Bilde av Zip Hoodie - Armygrønn

Armygrønn

734,00 kr
Zip Hoodie - Navy
Bilde av Zip Hoodie - Navy

Navy

734,00 kr
Zip Hoodie - Askegrå
Bilde av Zip Hoodie - Askegrå

Askegrå

734,00 kr
Lucas Sweatshirt - Brun
Bilde av Lucas Sweatshirt - Brun
UTGÅRspar 56 %

Brun

322,00 kr734,00 kr
Lucas Sweatshirt - Blå
Bilde av Lucas Sweatshirt - Blå

Blå

734,00 kr
Lucas Sweatshirt - Mørkegrå
Bilde av Lucas Sweatshirt - Mørkegrå
UTGÅRspar 56 %

Mørkegrå

322,00 kr734,00 kr
Lucas Sweatshirt - Khaki
Bilde av Lucas Sweatshirt - Khaki
UTGÅRspar 56 %

Khaki

322,00 kr734,00 kr
Stribet Langærmet Polo - Sort
Bilde av Stripete Langermet Polo - Svart
UTGÅRspar 80 %

Svart

146,00 kr734,00 kr
Vincent Hoodie - Grå
Bilde av Vincent Hoodie - Grå
UTGÅRspar 44 %

Grå

410,00 kr734,00 kr
Vincent Hoodie - Sort
Bilde av Vincent Hoodie - Svart
UTGÅRspar 44 %

Svart

410,00 kr734,00 kr
Vincent Hoodie - Blå
Bilde av Vincent Hoodie - Blå
UTGÅRspar 44 %

Blå

410,00 kr734,00 kr
Relaxed Zip Hoodie - Beige
Bilde av Relaxed Zip Hoodie - Beige

Beige

734,00 kr
Relaxed Zip Hoodie - Navy
Bilde av Relaxed Zip Hoodie - Navy

Navy

734,00 kr
Relaxed Zip Hoodie - Sort
Bilde av Relaxed Zip Hoodie - Svart

Svart

734,00 kr
Pocket Sweatshirt Regular Fit - Mørkegrå
Bilde av Pocket Sweatshirt (Regular) - Mørkegrå
UKENS DEALspar 60 %

Mørkegrå

292,00 kr734,00 kr
Pocket Sweatshirt Regular Fit - Navy
Bilde av Pocket Sweatshirt (Regular) - Navy
UKENS DEALspar 60 %

Navy

292,00 kr734,00 kr
Pocket Sweatshirt Regular Fit - Beige
Bilde av Pocket Sweatshirt (Regular) - Beige
UKENS DEALspar 60 %

Beige

292,00 kr734,00 kr
Pocket Sweatshirt Regular Fit - Sort
Bilde av Pocket Sweatshirt (Regular Fit) - Svart
UKENS DEALspar 60 %

Svart

292,00 kr734,00 kr
Hoodie uden snor - Ask Grå
Bilde av Hoodie uten snor - Askegrå

Askegrå

734,00 kr
Hoodie uden snor - Navy
Bilde av Hoodie uten snor - Navy

Navy

734,00 kr
Essential Hoodie - Gråmeleret
Bilde av Essential Hoodie - Gråmelert

Gråmelert

734,00 kr
Essential Hoodie - Navy
Bilde av Essential Hoodie - Navy

Navy

734,00 kr
Essential Hoodie - Sort
Bilde av Essential Hoodie - Svart

Svart

734,00 kr
Essential Crewneck - Marineblå
Bilde av Essential Crewneck - Navy

Navy

734,00 kr
Bilde av Essential Crewneck - Svart
Bilde av Essential Crewneck - Svart

Svart

734,00 kr
Bilde av Essential Crewneck - Gråmelert
Bilde av Essential Crewneck - Gråmelert

Gråmelert

734,00 kr
Sweatshirt Hoodie - Støvet Blå
Bilde av Sweatshirt Hoodie - Støvete Blå

Støvete Blå

734,00 kr
Sweatshirt Hoodie - Army Grøn
Bilde av Sweatshirt Hoodie - Armygrønn

Armygrønn

734,00 kr
Sweatshirt Hoodie - Beige
Bilde av Sweatshirt Hoodie - Beige

Beige

734,00 kr
Light Hoodie - Blue Navy
Bilde av Lett Hoodie - Navy

Navy

734,00 kr
Light Hoodie - Hvid
Bilde av Light Hoodie - Hvit

Hvit

734,00 kr
Original Sweatshirt - Lysegrå
Bilde av Original Sweatshirt - Lysegrå
UKENS DEALspar 46 %

Lysegrå

395,00 kr734,00 kr
Original Sweatshirt - Navy
Bilde av Original Sweatshirt - Navy
UKENS DEALspar 46 %

Navy

395,00 kr734,00 kr
Original Sweatshirt - Sort
Bilde av Original Sweatshirt - Svart
UKENS DEALspar 46 %

Svart

395,00 kr734,00 kr

Gensere og overdeler til menn

Ingen garderobe er komplett uten en solid stabel gensere. Kategorien «gensere» dekker et vell av ulike design, uttrykk og materialer, og hos TEESHOPPEN har vi alltid et bredt og variert sortiment. Uansett om du leter etter en overdel til avslapning eller til kontoret, er sjansen stor for at du finner akkurat den genseren som matcher dine ønsker og preferanser her.

Felles for alle genserne våre til menn er den kompromissløse kvaliteten og de skarpe prisene vi er kjent for. Vi har samlet hele utvalget på ett sted, slik at du enkelt kan navigere gjennom de ulike stilene og finne herregenserne du bare må ha.

Et bredt utvalg av herregensere til alle årstider

Når du er på jakt etter en ny genser, er det viktig med valgmuligheter som passer både budsjettet og stilen din. Hos TEESHOPPEN finner du et bredt spekter av modeller i ulike materialer, farger og snitt. Sortimentet vårt oppdateres fortløpende, slik at det alltid gjenspeiler de nyeste trendene og årstidenes skiftninger:

  • Crewnecks og strikk: Klassiske modeller som aldri går av moten og passer perfekt over en skjorte eller alene.

  • Hettegensere (hoodies): Det ultimate valget til en avslappet hverdagslook eller en søndag på sofaen. Utforsk vårt store utvalg av hettegensere til herre.

  • Lette sommergensere: Tynnere og luftige modeller til de milde kveldene.

  • Varme vintergensere: Kraftige og lune materialer som holder kulden ute i de kalde månedene.

Uansett om du ser etter en tidløs klassiker eller et moderne «statement piece», sørger vi for at du alltid kan finne en genser som føles helt riktig for deg.

Leter du etter et godt tilbud på herreklær?

Har du sett gjennom utvalget vårt av gensere til menn, har du sikkert lagt merke til de lave prisene. Hos TEESHOPPEN mener vi at god stil skal være overkommelig. Vi jobber ut fra filosofien om at høy kvalitet ikke trenger å koste en formue.

Derfor finner du nesten alltid gode tilbud på herreklær i nettbutikken vår. Vi kjøper inn store mengder fra leverandørene våre, noe som gjør det mulig for oss å forhandle prisene helt ned og gi besparelsen videre til deg. Det betyr at du kan få tak i lekre klær til menn i høy kvalitet til priser alle kan være med på.

Guide: Hvilken genserstørrelse skal du velge?

Når du velger en herregenser, står funksjonalitet og bevegelighet i høysetet. Størrelsen bør ikke bare passe kroppen din, men også uttrykket du ønsker å oppnå:

  1. Den tettsittende looken: Hvis du ønsker et mer formelt eller strømlinjeformet uttrykk, bør du velge din vanlige størrelse eller en «slim fit»-modell.

  2. Den avslappede passformen: Liker du en mer «laid back» stil eller streetwear-looken? Da kan du med fordel velge én størrelse større enn vanlig for å få en lekker oversize passform.

Hvis du er i tvil om valg av modell eller størrelse, står vi i TEESHOPPEN alltid klare til å hjelpe. Med vår mangeårige erfaring innen herremote kan vi raskt veilede deg til den helt riktige avgjørelsen.

5 vanlige spørsmål om gensere til menn

Hvilken type genser passer best til business casual?

Til en business casual-look anbefaler vi en klassisk crewneck i finstrikk eller en enkel strikkegenser i nøytrale farger som marineblå, grå eller svart. Den kan med fordel styles med en skjorte under og et par chinos fra TEESHOPPEN for et profesjonelt, men behagelig uttrykk.

Hvordan tar jeg vare på genserne mine så de varer lenger?

For å bevare passformen og fargen på herregenserne dine anbefaler vi alltid å følge vaskeanvisningen. Generelt er det lurt å vaske på lave temperaturer (30 grader) og unngå tørketrommel, særlig for strikk og bomullsgensere, da det skåner fibrene.

Hvilke materialer er best til varme herregensere?

Hvis du er ute etter varme, er ullblandinger eller kraftig bomull (fleecefôr i hettegensere) de beste valgene. Hos TEESHOPPEN finner du mange tykke modeller som er designet spesielt for å holde på varmen i de nordiske vintermånedene.

Kan jeg finne bærekraftige gensere hos TEESHOPPEN?

Vi jobber fortløpende med å inkludere flere ansvarlige materialer i sortimentet vårt, blant annet økologisk bomull. Følg med på produktbeskrivelsene i nettbutikken for å se de spesifikke materialvalgene for hver enkelt modell.