Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Forside/Basic T-skjorter - Herre

Basic T-skjorter - Herre

Forside/Basic T-skjorter - Herre

Kjøp mer og spar mer

Våre beste tilbud

Basic T-shirts - (3 stk.)
Bilde av Basic T-shirts - Pakketilbud (3 stk.) - Grå/Hvit/Svart
Bundle
3 stk.

Pakketilbud - Grå/Hvit/Svart · (3 stk.)

749,00 kr

249,67 kr pr. stk.

Basic T-shirts – (6 stk.)
Bilde av Basic T-shirts - Pakketilbud (6 stk.)
Bundle
6 stk.

Pakketilbud · (6 stk.)

999,00 kr

166,50 kr pr. stk.

Basic T-Shirts - (9 stk.)
Bundle
9 stk.

Pakketilbud · (9 stk.)

1 199,00 kr

133,22 kr pr. stk.

Se alle våre pakkerKjøp mer og spar mer
Oversized T-shirt - Hvid
Bilde av Oversized T-shirt - Hvit

Hvit

294,00 kr
Basic T-shirt - Hvid
Bilde av Organic Basic T-shirt - Hvit
Basic T-shirt - Sort
Bilde av Basic T-shirt - Svart

Svart

294,00 kr
Basic T-shirt - Armygrøn
Basic T-shirt - Armygrøn

Armygrønn

294,00 kr
Basic T-shirt - Mørkegrå
Basic T-shirt - Mørkegrå

Mørkegrå

294,00 kr
Basic T-shirt - Bordeaux
Basic T-shirt - Bordeaux

Burgunder

294,00 kr
Basic T-shirt - Petroleumsblå
Bilde av Basic T-shirt - Petroleumsblå

Petroleumsblå

294,00 kr
Basic T-shirt - Grå
Bilde av Organic Basic T-shirt - Grå
Oversized T-shirt - Lysegrå
Oversized T-shirt - Lysegrå - TeeShoppen - Grå

Lysegrå

294,00 kr
Basic T-shirt - Orange
Bilde av Basic T-shirt - Orange

Orange

294,00 kr
Basic T-shirt - Rød
Basic T-shirt - Rød

Rød

294,00 kr
Basic T-shirt - Lilla
Bilde av Basic T-shirt - Lilla

Lilla

294,00 kr
Basic T-shirt - Grøn
Basic T-shirt - Grøn

Grønn

294,00 kr
Basic V-neck t-shirt - Sort
Basic Vneck t-shirt - Sort - TeeShoppen - Sort

Svart

294,00 kr
Basic V-neck t-shirt  - Hvid
Bilde av Basic V-neck T-shirt - Hvit
Basic V-neck t-shirt - Oxford Grå
Bilde av Basic V-hals t-shirt - Oxford Grå

Oxford Grå

294,00 kr
Oversized T-shirt - Steel Grey
Bilde av Oversized T-shirt - Steel Grey

Steel Grey

294,00 kr
Basic V-neck t-shirt - Petroleum Blå
Bilde av Basic V-neck t-shirt - Petroleumsblå

Petroleumsblå

294,00 kr
Nørregade Stripe - Meleret Sort-Grå
Bilde av Nørregade Stripe - Melert Svart-Grå

Melert Svart-Grå

294,00 kr
Basic V-neck t-shirt - Rød
Bilde av Basic V-neck T-shirt - Rød
Basic T-shirt - Blå
Bilde av Basic T-shirt - Blå

Blå

294,00 kr
Basic T-shirt - Lyseblå
Bilde av Organic Basic T-shirt - Lyseblå

Lyseblå

294,00 kr
Oversized T-shirt - Koboltblå
Oversized T-shirt - Koboltblå - TeeShoppen - Blå

Koboltblå

294,00 kr
Oversized T-shirt - Danmarks Rød
Bilde av Oversized T-shirt - Danmarks Rød

Danmarks Rød

294,00 kr
Basic T-shirt - Mørkegrøn
Bilde av Organic Basic T-shirt - Mørkegrønn

Mørkegrønn

294,00 kr
Basic T-shirt - Sand
Bilde av Basic T-shirt - Sand

Sand

294,00 kr
Nørregade Stripe - Meleret blå-Sort
Bilde av Nørregade Stripe - Melert blå-Svart

Melert blå-Svart

294,00 kr
Nørregade Stripe - Navy-Hvid
Nørregade Stripe - Navy-Hvid - TeeShoppen - Blå

Navy-Hvit

294,00 kr
Nørregade Stripe - Meleret blå-Grå
Nørregade Stripe - Meleret blå-Grå - TeeShoppen - Blå

Melert blå-grå

294,00 kr
Nørregade Stripe - Sort-Hvid
Bilde av Nørregade Stripe T-shirt - Svart-Hvit

Svart-Hvit

294,00 kr
Dyb Rund Hals - Meleret Rød
Bilde av T-shirt Dyp Rund Hals - Rødmelert

Rødmelert

294,00 kr
Dyb Rund Hals - Meleret Blå
Bilde av T-shirt Dyp Rund Hals - Melert Blå

Melert Blå

294,00 kr
Dyb Rund Hals - Sort
Bilde av T-shirt Dyp Rund Hals - Svart

Svart

294,00 kr
Dyb Rund Hals - Hvid
Bilde av Dyp Rund Hals T-shirt - Hvit
Oversized T-shirt - Sky Blå
Bilde av Oversized T-shirt - Sky Blå

Sky Blå

294,00 kr
Oversized T-shirt - Rød
Oversized T-shirt - Rød - TeeShoppen - Rød

Rød

294,00 kr
Oversized T-shirt - Navy
Bilde av Oversized T-shirt - Navy

Navy

294,00 kr
Oversized T-shirt - Lime Grøn
Oversized T-shirt - Lime Grøn - TeeShoppen - Grøn

Limegrønn

294,00 kr
Oversized T-shirt - Harbour Blue
Bilde av Oversized T-shirt - Harbour Blue

Harbour Blue

294,00 kr
Oversized T-shirt - Pink
Bilde av Oversized T-shirt - Pink

Pink

294,00 kr
Oversized T-shirt - Lilla
Bilde av Oversized T-shirt - Lilla

Lilla

294,00 kr
Oversized T-shirt - Oliven
Bilde av Oversized T-shirt - Oliven

Oliven

294,00 kr
Oversized T-shirt - Spring Green
Bilde av Oversized T-shirt - Spring Green

Spring Green

294,00 kr
Oversized T-shirt - Khaki
Bilde av Oversized T-shirt - Khaki

Khaki

294,00 kr
Oversized T-shirt - Orange
Bilde av Oversized T-shirt - Orange

Orange

294,00 kr
Oversized T-shirt - Sort
Oversized T-shirt - Sort - TeeShoppen - Sort

Svart

294,00 kr
Oversized T-shirt - Blå
Oversized T-shirt - Blå - TeeShoppen - Blå

Blå

294,00 kr
Oversized T-shirt - Gul
Bilde av Oversized T-shirt - Gul

Gul

294,00 kr

Er du typen som elsker den enkle og stilrene – helt basic – T-skjorten, er våre basic T-skjorter perfekte for deg. Passformen er akkurat det du kan forvente av en helt vanlig T-skjorte – den er enkel og helt vanlig. Samtidig har våre basic T-skjorter også en god lengde, slik at de ikke føles for korte. T-skjorten har også en god ermelengde. Forskjellen på våre vanlige basic T-skjorter og mange andre T-skjorter på markedet er helt klart den fantastiske kvaliteten denne T-skjorten har. T-skjorten mister ikke fasongen, stoffet har en god tykkelse som gjør at den aldri kommer til å henge ‘livløst’ på overkroppen din, og samtidig er den slitesterk. T-skjorten har også forsterket vrangbord og sømmer, som gjør den holdbar over lang tid.

Basic T-skjorter til menn

Vi vil gjerne kalle oss eksperter på T-skjorter, og derfor bruker vi gjerne tid på å utvikle den perfekte T-skjorten til deg. Våre basic T-skjorter har derfor ikke kommet til verden ved en tilfeldighet. De er blitt til takket være mye kunnskap, grundige vurderinger og sterkt pågangsmot. Vi vil ikke bare lage en god basic T-skjorte – vi vil lage den aller beste!

Verdens mest demokratiske plagg; det enkle snittet, den runde halsen, det myke og nøytrale, men samtidig tidløse designet – det er beskrivelsen av våre basic T-skjorter. Men de er også mye mer enn det. Våre basic T-skjorter har en kvalitet helt i toppklasse, de mister ikke fasongen, og materialet har en god tykkelse som gir det perfekte fallet på overkroppen din. Vi vet at T-skjorten finnes i mange forskjellige kvaliteter. Den lette modellen kan fort henge livløst på kroppen, og den tunge kan fort virke klumpete. Våre basic T-skjorter ligger et sted midt imellom, slik at du bare får den beste opplevelsen når du har dem på. Det er dette som kjennetegner dette unike moteplagget – T-skjorten. Et mykt bomullsmateriale som klarer å skape karakter og moderne individualisme.

Basic T-skjortens opprinnelse

Det er ikke vanskelig å se hvor navnet på dette plagget kommer fra. Legger du T-skjorten flatt ned, er det tydelig at den danner en stor T. T-skjorten har sin opprinnelse i den spansk-amerikanske krigen i begynnelsen av 1900-tallet. Der ble den brukt av amerikanske soldater i marinen som undertrøye under den tykke uniformen. Mot slutten av krigen var T-skjorten allerede en offisiell del av uniformen, siden uniformen ofte var både tykk og tung å bære. Det ble derfor vanlig å se veteranene gå med de store militærbuksene sammen med en klassisk T-skjorte – ofte i forsvarets farger: kaki, sand og svart. Farger som i dag også finnes i utvalget av basic T-skjorter til herrer.

T-skjortens tidløse design

Designet har nå for alvor fått helt nytt liv, og det regnes nå som helt vanlig å la T-skjorten – med trykk, motiver eller tekst og i et hav av farger – stå alene og dermed spille en sentral rolle i antrekkene våre. Vi så ikonet James Dean bære den klassiske hvite T-skjorten under skinnjakken tilbake på 1950-tallet – og vi så den også på Marlon Brando i filmen ”En sporvogn til begjær”, der T-skjorten virkelig fikk skinne som et plagg alene. I dag kan man trygt si at den helt enkle T-skjorten har fått en sentral plass i enhver garderobe – og man ser den også hos de store motehusene, som et godt supplement til de mer fargerike plaggene i klesskapet.

Er du fyren som ofte går i klassiske, moderne og helt kule og røffe antrekk, med en trygg og nøytral tilnærming? Da er den svarte bomulls-T-skjorten med rund hals, til formelle anledninger sammen med et par svarte skinny jeans til herre eller blanke dressbukser, akkurat noe for deg. Det samme gjelder en skarp blazer til herre og den nylig trendy og stilige ”black” V-hals-T-skjorten til et tøft, stilig og moteriktig helhetsinntrykk, med ripped jeans og en karismatisk bikerjakke i tykt skinn.

Er du derimot en frisk, motebevisst og avslappet fyr med et ungt og sporty utseende – da er den vanlige hvite T-skjorten ideell. T-skjortenes regjerende hersker, en garderobeklassiker du aldri kan få for mange av. Kombiner den med et par lyse ”washed” denimjeans og favorittsneakersene dine, så går du garantert aldri feil når du skal ut! Mangler du et par denimjeans eller noen kule sneakers, kan du også kjøpe dem her på TeeShoppen.dk. Her kan vi anbefale et par av våre Biker Jeans eller Skinny Denim sammen med et par av våre svært populære Light Runners fra Urban Classics. Og for å gi deg en enda bedre pris på dette looket, har vi også satt sammen en pakke som består av 2 stk. Basic T-skjorter og et par Light Runners til en vanvittig pris.

Et bredt utvalg av basic T-skjorter til herrer på TeeShoppen.dk

La deg inspirere av TeeShoppens brede utvalg av dette ikoniske og tidløse musthave-plagget, i et utall farger, til en pris som gjør det mulig å skaffe seg flere varianter som gjenspeiler akkurat din personlige stil. Hos Teeshoppen er vi eksperter på T-skjorter, noe som også gjenspeiles i sortimentet vårt. Vi har mer enn 300 forskjellige T-skjorter, fordi vi vil ha Danmarks beste utvalg. Vi vil gjerne være din T-skjorte-leverandør, og derfor har vi også laget ulike pakker med basic T-skjorter, slik at du kan holde stilen hele veien og aldri gå på kompromiss.

Gjør klesskapet, de andre kule plaggene som henger der, og mandagens utallige klekriser en tjeneste, og skaff deg dette behagelige og nødvendige plagget som er enkelt å vaske. Med TeeShoppens materiale i 100% bomull er du garantert en god basic T-skjorte av sikker kvalitet som kan brukes i mange år fremover. Skulle du likevel ikke være fornøyd med våre basic T-skjorter, husk at vi hos Teeshoppen har 101 dagers full returrett på alle produktene våre – for du skal være 110% fornøyd med kjøpet ditt hos oss.