Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers returrett

Rask levering

Basic Langærmet T-Shirt - (6 stk.)
Product image
Product image
Basic Langermet T-shirt - Armygrønn
Basic Langermet T-shirt - Grå
Basic Langermet T-shirt - Hvit
Basic Langermet T-shirt - Navy
Basic Langermet T-shirt - Svart

Basic Langermet T-Shirt

Pakketilbud (6 stk.)

1 099,00 kr
183,17 kr pr. stk.

Størrelsen er normal. Mange kunder anbefaler at du kjøper din vanlige størrelse.

Sett sammen ditt settKlikk for å tilpasse0 valgt av 6
Velg størrelse og farge

Farge: Armygrønn

Størrelse: Velg

Velg størrelse og farge

Farge: Grå

Størrelse: Velg

Velg størrelse og farge

Farge: Hvit

Størrelse: Velg

Velg størrelse og farge

Farge: Navy

Størrelse: Velg

Velg størrelse og farge

Farge: Svart

Størrelse: Velg

Klikk for å velge

Produkt 6

Levering · På lager

Levering innen 1–3 virkedager

Seks Basic langermede T-skjorter for herre i én pakke, der du selv velger farge og størrelse på hver enkelt. Den har samme passform som en vanlig kortermet basic, men de lange ermene gir litt ekstra varme på armene. Et lett plagg når du vil ha ermene nede.

Noen morgener er en kortermet for lite og en genser for mye. Da er det denne du tar på. Med seks i skuffen har du flere klare og færre vaskedager.

Du velger mellom armygrønn, grå, hvit, marineblå og svart, og kan blande størrelser i samme pakke.

Bruk den hvite eller grå under en åpen overskjorte. Den svarte eller marineblå fungerer under en strikkegenser, eller alene til chinos en mild høstdag.

Ikke for deg hvis du trenger et varmt lag til kalde dager. Dette er et lett plagg, ikke en genser.

Maskinvask ved 30 °C
Skånevask
Må ikke blekes
Ikke egnet for tørketrommel
Strykes på lav varme
Passform
Liten
I samsvar med størrelsen
Stor
101 dagers returrett
+700 000 fornøyde kunder
Rask levering

Anbefalt for deg

Dette er våre anbefalinger til deg

Basic Langærmet T-Shirt (herre) - (3 stk.)
Bilde av Basic Langermet T-Shirt (herre) - Pakketilbud (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Pakketilbud · (3 stk.)

513,00 kr

171,00 kr pr. stk.

Basic T-shirts – (6 stk.)
Bilde av Basic T-shirts - Pakketilbud (6 stk.)
Bundle
6 stk.

Pakketilbud · (6 stk.)

999,00 kr

166,50 kr pr. stk.

Basic Langærmet T-shirt - Sort
Bilde av Basic Langermet T-shirt - Svart
Basic T-shirts - (3 stk.)
Bilde av Basic T-shirts - Pakketilbud (3 stk.) - Grå/Hvit/Svart
Bundle
3 stk.

Pakketilbud - Grå/Hvit/Svart · (3 stk.)

749,00 kr

249,67 kr pr. stk.

Basic Langærmet T-shirt - Hvid
Bilde av Basic Langermet T-shirt - Hvit
Basic Langærmet T-shirt - Armygrøn
Bilde av Basic Langermet T-shirt - Armygrønn

Armygrønn

367,00 kr
Basic Langærmet T-shirt - Grå
Bilde av Basic Langermet T-shirt - Grå
De Originale Performance Pants - Sort
Bilde av De Originale Performance Pants - Svart
spar 75 %

Svart

219,00 kr881,00 kr
De Originale Performance Pants - Navy
Bilde av De Originale Performance Pants - Navy
spar 75 %

Navy

219,00 kr881,00 kr
Basic T-shirt - Hvid
Bilde av Organic Basic T-shirt - Hvit
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
spar 75 %

Mørkegrå

219,00 kr881,00 kr
Basic T-shirt - Sort
Bilde av Basic T-shirt - Svart

Svart

294,00 kr

Andre kjøpte også

Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blå

1 468,00 kr
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Bilde av Den Originale Performance Skjorte - Navy

Navy

734,00 kr
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UTGÅRspar 78 %

Svart

160,00 kr734,00 kr
Oversized T-shirt - Hvid
Bilde av Oversized T-shirt - Hvit

Hvit

294,00 kr
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Bilde av Den Originale Performance Shirt - Svart

Svart

734,00 kr
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Bilde av Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvit
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Bilde av Den Originale Performance Oxford Shirt - Lyseblå

Lyseblå

734,00 kr
De Originale Performance Shorts - Drizzle
Bilde av De Originale Performance Shorts - Drizzle

Drizzle

734,00 kr
Muscle T-shirt - Bordeaux
Bilde av Muscle T-shirt - Burgunder

Burgunder

294,00 kr
Basic T-shirt - Petroleumsblå
Bilde av Basic T-shirt - Petroleumsblå

Petroleumsblå

294,00 kr
De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim
Bilde av De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim

Medium Blue Denim

881,00 kr
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå
Bilde av De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå

Mørkegrå

1 174,00 kr

Hei, hvordan kan vi hjelpe deg?

Leter du etter noe nytt, eller trenger du hjelp med kontoen din?

Bla gjennom etter kategorier