Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Forside/Dress til kvinner

Dress til kvinner

Forside/Dress til kvinner
Performance Jakkesæt til dame - Sort
Bilde av Performance Jakkesett til dame - Svart
Bundle
2 stk.

Svart · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Performance Jakkesæt til dame - Navy
Bilde av Performance Jakkesett for dame - Navy
Bundle
2 stk.

Navy · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Performance Jakkesæt til dame - Lysegrå
Bilde av Performance Jakkesett for dame - Lysegrå
Bundle
2 stk.

Lysegrå · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Performance Jakkesæt til dame - Mørkegrå
Bilde av Performance Jakkesett til dame - Mørkegrå
Bundle
2 stk.

Mørkegrå · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Performance Jakkesæt til dame - Birk
Bilde av Performance Jakkesett til dame - Bjørk
Bundle
2 stk.

Bjørk · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Oversized Suit - Sort
Bilde av Oversized Suit - Svart
Bundle
2 stk.

Svart · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Oversized Suit - Beige
Oversized Suit (Beige) - Package Deal - TeeShoppen Group™ - Suit - TeeShoppen
Bundle
2 stk.

Beige · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Oversized Suit - Grå
Bilde av Oversized Suit - Grå
Bundle
2 stk.

Grå · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Oversized Suit - Navy Pinstripe
Oversized Suit (Navy Pinstripe) - Package Deal - TeeShoppen Group™ - Suit - TeeShoppen
Bundle
2 stk.

Navy Pinstripe · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Nadia Vest og Pants - Beige
Bilde av Nadia Vest og Pants - Beige
Bundle
2 stk.

Beige · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Nadia Vest og Pants - Taupe
Nadia Vest og Pants - Taupe
Bundle
2 stk.

Taupe · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Nadia Vest og Pants - Sort
Bilde av Nadia Vest og Pants - Svart
Bundle
2 stk.

Svart · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Nadia Vest og Pants - Mørkegrå
Bilde av Nadia Vest og Pants - Mørkegrå
Bundle
2 stk.

Mørkegrå · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Nadia Vest og Pants - Navy
Bilde av Nadia Vest og Pants - Navy
Bundle
2 stk.

Navy · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Natalie Vest og Bukser - Hvid
Bilde av Natalie Vest og Bukser - Hvit
Bundle
2 stk.

Hvit · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Natalie Vest og Bukser - Lyse Beige
Bilde av Natalie Vest og Bukser - Lys Beige
Bundle
2 stk.

Lys Beige · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Natalie Vest og Bukser - Lysebrun
Bilde av Natalie Vest og Bukser - Lysebrun
Bundle
2 stk.

Lysebrun · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Natalie Vest og Bukser - Lysegrå
Bilde av Natalie Vest og Bukser - Lysegrå
Bundle
2 stk.

Lysegrå · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Natalie Vest og Bukser - Mørkegrå
Bilde av Natalie Vest og Bukser - Mørkegrå
Bundle
2 stk.

Mørkegrå · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Natalie Vest og Bukser - Navy
Bilde av Natalie Vest og Bukser - Navy
Bundle
2 stk.

Navy · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Natalie Vest og Bukser - Sort
Bilde av Natalie Vest og Bukser - Svart
Bundle
2 stk.

Svart · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Dress til kvinner: Når komfort møter selvsikker stil

En dress til kvinner er langt mer enn bare en forbigående trend – det er et tidløst statement. Enten du forbereder deg til et viktig forretningsmøte, en romantisk date eller en formell fest, er et stilig damesett med blazer og bukse den perfekte løsningen. Det kombinerer power med personlighet og beviser gang på gang sin berettigelse i både den profesjonelle og den private garderoben.

Hos TEESHOPPEN finner du moderne dresser til kvinner i nøye utvalgte materialer og flatterende passformer. Vårt fokus er å fremheve figuren din, samtidig som vi sikrer maksimal komfort gjennom hele dagen. Kolleksjonene våre er produsert i behagelige materialer med stretch, noe som gir deg en uovertruffen bevegelsesfrihet, uansett hva kalenderen din byr på.

Finn riktig snitt: Fra figursydd til oversized

Vi vet at ingen kvinner er like. Derfor tilbyr vi flere ulike passformer, slik at du kan velge nøyaktig det snittet som komplimenterer kroppen din og den personlige stilen din:

- Den klassiske figursydde dressen: Perfekt for et skarpt og profesjonelt look.

- Det moderne oversized-looket: Ideelt for deg som ønsker en avslappet, men motebevisst vibe.

- Damesett i farger: Fra klassisk svart og myke, nøytrale nyanser til dristige farger som lar deg skille deg ut fra mengden.

Derfor er en dress til kvinner et must-have i garderoben

En god dress fungerer nesten som en superkraft; du føler deg automatisk mer selvsikker, elegant og «put-together». Det unike ved nettopp våre dresser til kvinner er kombinasjonen av moderne snitt og høy funksjonalitet. Du trenger ikke lenger velge mellom å se bra ut og å føle deg vel.

For den ultimate komfortopplevelsen kan du med fordel ta en titt på våre Performance Pants til dame. De gir en flatterende passform med masse stretch, noe som gjør dem til en favoritt til både hverdag og fest.

Fra business til brunch – slik styler du damesettet ditt

Allsidigheten i en dress til kvinner blir ofte undervurdert. Ved å mikse og matche plaggene kan du skape en rekke ulike antrekk:

- Business: Kombiner settet med en hvit skjorte eller bluse og klassiske loafers.

- Hverdag: Style buksen eller din blazer til dame med en basic T-skjorte og favorittsneakersene dine.

- Fest: Gjør looket feminint med en crop top, høye hæler og iøynefallende accessories.

Kjøp din neste dress hos TEESHOPPEN

Hos TEESHOPPEN har vi gjort det til vår misjon å tilby dresser til kvinner som forener moderne design med høy kvalitet. Kolleksjonene våre oppdateres fortløpende, slik at du alltid har tilgang til sesongens nyeste trender og farger.

Når du handler hos oss, får du ikke bare tilgang til skarpe priser og høy kvalitet, men også en rekke fordeler som gjør netthandelen trygg og enkel:

- 30 dagers returrett og 101 dagers bytte eller gavekort: Ta deg god tid til å prøve den nye dressen din hjemme.

- Lynrask levering: Vi sender pakker alle ukens dager.

- Skarpe priser: Kvalitet trenger ikke å koste skjorta.

FAQ om dress til kvinner

Hvordan velger jeg riktig størrelse i dress til kvinner?

Vi anbefaler at du velger din vanlige størrelse, siden settene våre er designet med komfortabel stretch. Ønsker du et mer oversized look, kan du med fordel gå opp en størrelse. Husk alltid å sjekke den spesifikke størrelsesguiden på produktet.

Kan man vaske en dress til kvinner hjemme?

Det avhenger av materialet. Mange av våre performance-baserte damesett kan vaskes på lave temperaturer, men vi anbefaler alltid å følge vaskeanvisningen inni plagget for å bevare passformen og finishen best mulig.

Hvilket tilbehør passer best til en dress?

Til hverdags fungerer en enkel T-skjorte og sneakers perfekt. Til formelle anledninger anbefaler vi en silkeskjorte og klassiske smykker. En blazer fra en dress til kvinner kan også styles fantastisk over en kjole.

Hvorfor er stretch viktig i en dress?

Stretch sørger for at dressen din ikke begrenser bevegelsene dine. Det betyr at du kan sitte en hel arbeidsdag eller danse hele natten på en fest uten å føle deg begrenset av klærne.

Hva gjør jeg hvis buksen og blazeren ikke passer like godt?

Hos TEESHOPPEN tilbyr vi 30 dagers returrett og 101 dagers bytte eller gavekort, slik at du kan bytte til en annen størrelse eller modell som passer nøyaktig til kroppsfasongen din.