Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Forside/T-skjorter til dame

T-skjorter til dame

Forside/T-skjorter til dame

Kjøp mer og spar mer

Våre beste tilbud

Basic T-shirt - Dame (3 stk.)
Bilde av Basic T-shirt - Dame - Pakketilbud (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Dame - Pakketilbud · (3 stk.)

749,00 kr

249,67 kr pr. stk.

Oversized T-shirts - Kvinde (3 stk.)
Bilde av Oversized T-shirts - Dame - Pakketilbud (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Dame - Pakketilbud · (3 stk.)

749,00 kr

249,67 kr pr. stk.

Basic T-shirts - Dame (6 stk.)
Bilde av Basic T-shirts Dame - Pakketilbud (6 stk.)
Bundle
6 stk.

Pakketilbud · (6 stk.)

999,00 kr

166,50 kr pr. stk.

Oversized T-shirt - Kvinde (6 stk.)
Bilde av Oversized T-shirt - Kvinde - Pakketilbud (6 stk.)
Bundle
6 stk.

Kvinde - Pakketilbud · (6 stk.)

999,00 kr

166,50 kr pr. stk.

Oversized T-shirt - Hvid
Bilde av Oversized T-shirt - Hvit

Hvit

294,00 kr
Oversized T-shirt - Sort (dame)
Bilde av Oversized T-shirt - Svart

Svart

294,00 kr
Basic T-shirt - Hvid
Bilde av Basic T-shirt - Hvit

Hvit

294,00 kr
Basic T-shirt - Sort
Bilde av Basic T-shirt - Svart

Svart

294,00 kr
Boyfriend Tee - Hvid
Bilde av Boyfriend Tee - Hvit

Hvit

294,00 kr
Boyfriend Tee - Sort
Bilde av Boyfriend Tee - Svart

Svart

294,00 kr
Boxfit T-shirt - Beige
Bilde av Boxfit T-shirt - Beige

Beige

441,00 kr
Boxfit T-shirt - Lys Beige
Bilde av Boxfit T-shirt - Lys Beige

Lys Beige

441,00 kr
Bilde av Basic Lett T-skjorte - Hvit
Bilde av Basic Lett T-skjorte - Hvit
Nyhet
Bilde av Basic Lett T-skjorte - svart
Bilde av Basic Lett T-skjorte - svart
Nyhet

svart

191,00 kr
Basic langærmet T-shirt - Sort
Bilde av Basic langermet T-shirt - Svart
Basic langærmet T-shirt - Grå
Bilde av Basic langermet T-shirt - Grå
Polo Shirt - Hvid
Bilde av Polo Shirt - Hvit

Hvit

514,00 kr
Polo Shirt - Sort
Bilde av Polo Shirt - Svart

Svart

514,00 kr
Polo Shirt - Sort
Bilde av Polo Shirt - Svart

Svart

367,00 kr
Polo Shirt - Hvid
Bilde av Polo Shirt - Hvit

Hvit

367,00 kr
Turtleneck - Sort
Bilde av Turtleneck - Svart

Svart

514,00 kr
Turtleneck - Navy
Bilde av Turtleneck - Navy

Navy

514,00 kr
Emily Kort T-Shirt - Mørk Grå
Bilde av Emily Kort T-Shirt - Mørk Grå

Mørk Grå

294,00 kr
Emily Kort T-Shirt - Hvid
Bilde av Emily Kort T-Shirt - Hvit

Hvit

294,00 kr
Emily Kort T-Shirt - Lys Grå
Bilde av Emily Kort T-Skjorte - Lys Grå

Lys Grå

294,00 kr
Nørregade T-shirt - Sort-Blå
Bilde av Nørregade T-shirt - Svart-Blå

Svart-Blå

294,00 kr
Nørregade T-shirt - Sort-Grå
Bilde av Nørregade T-shirt - Svart-Grå

Svart-Grå

294,00 kr
Stribet Langærmet Slim Fit - Sort
Bilde av Stripete Langermet T-shirt (Slim) - Svart
Stribet Langærmet Slim Fit - Blå
Bilde av Stripet Langermet T-shirt (Slim Fit) - Blå
Stribet Langærmet Regular Fit - Blå
Bilde av Stripete Langermet T-shirt (Regular Fit) - Blå
Stribet Langærmet Regular Fit - Beige
Bilde av Stripete Langermet T-shirt (Regular Fit) - Beige
Stribet Langærmet Regular Fit - Sort
Bilde av Stripet Langermet T-shirt (Regular Fit) - Svart
Stribet Langærmet Slim Fit - Grøn
Bilde av Stripete Langermet T-shirt (Slim Fit) - Grønn
Stribet Langærmet Slim Fit - Beige
Bilde av Stripete Langermet T-shirt (Slim Fit) - Beige
Stribet Langærmet Regular Fit - Grøn
Bilde av Stripete Langermet Regular Fit - Grønn
Oversized T-shirt - Navy
Bilde av Oversized T-shirt - Navy

Navy

294,00 kr
Boyfriend Tee - Army Grøn
Bilde av Boyfriend Tee - Armygrønn

Armygrønn

294,00 kr
Oversized T-shirt - Grå Meleret
Oversized T-shirt - Grå Meleret - TeeShoppen - Grå

Gråmelert

294,00 kr
Boyfriend Tee - Bordeaux Rød
Bilde av Boyfriend Tee - Burgunder

Burgunder

294,00 kr
Boyfriend Tee - Sand
Bilde av Boyfriend Tee - Sand

Sand

294,00 kr
Boyfriend Tee - Navy
Bilde av Boyfriend Tee - Navy

Navy

294,00 kr
Basic T-shirt - Navy
Bilde av Basic T-shirt - Navy

Navy

294,00 kr
Oversized T-shirt - Rose
Bilde av Oversized T-shirt - Rosa

Rosa

294,00 kr
Fitted t-shirt - Bordeaux
Bilde av Fitted T-shirt - Burgunder

Burgunder

294,00 kr
Oversized T-shirt - Gul
Bilde av Oversized T-shirt - Gul

Gul

294,00 kr
Basic T-shirt - Oxford Grå
Bilde av Basic T-shirt - Oxford Grå

Oxford Grå

294,00 kr
Boyfriend Tee - Grå
Bilde av Boyfriend Tee - Grå

Grå

294,00 kr
Oversized T-shirt - Royal
Bilde av Oversized T-shirt - Royal

Royal

294,00 kr
Oversized T-shirt - Bottle Green
Oversized t-shirt - Bottle Green - TeeShoppen - Grøn

Bottle Green

294,00 kr
Oversized T-shirt - Rød
Oversized t-shirt - Rød - TeeShoppen - Rød

Rød

294,00 kr
Polo Shirt - Navy
Bilde av Poloskjorte - Navy

Navy

367,00 kr
Polo Shirt - Navy
Bilde av Polo Shirt - Navy

Navy

514,00 kr

Vi er ledende innen T-skjorter til dame

Det mest grunnleggende plagget i en kvinnes garderobe – og det mest uunnværlige – er en T-skjorte. T-skjorten har uendelig mange bruksområder og kan brukes både til hverdags, til fest og til trening. Som navnet vårt tilsier, er vi eksperter på T-skjorter, og vi er opptatt av å tilby et utvalg av dette plagget i et vell av ulike modeller og farger – selvfølgelig i god kvalitet til en pris det går an å betale. Vårt store sortiment av T-skjorter til dame omfatter blant annet basic, loose fit, boyfriend tee, cropped, off-shoulder, oversize osv.

Kvalitets-T-skjorter til dame til knallpriser

T-skjorten har vært en del av kvinners garderobe i mer enn 50 år, og ingenting tyder på at den forsvinner med det første. Den har et enkelt snitt, en enkel passform og et tidløst design, og den kommer ofte med rund hals, korte ermer og i et mykt bomullsmateriale. T-skjorten er det mest grunnleggende plagget i en kvinnes klesskap, og det er nettopp det som gjør den uunnværlig. Den kan enkelt brukes til et par jeans for et avslappet og klassisk look, og den kan også styles med et skjørt, under en cardigan eller brukes til trening. Ja, T-skjorten kan brukes i nesten alle sammenhenger.

La deg inspirere av T-skjortens enkelhet og skap unike looks

T-skjorten finnes i mange varianter – blant annet med V-hals, høy eller dyp hals, og som oversized, slim fit eller cropped. Du finner dem også i ulike farger, med striper eller med print eller trykk, noe som gir deg mulighet til å skape ditt eget helt unike look. Liker du enkle antrekk med rene linjer? Da er en vanlig hvit eller svart T-skjorte til dame akkurat noe for deg. Du kan style den med et par svarte skinny jeans eller under en lang cardigan. Begge antrekkene kan kombineres med favorittsneakersene dine eller med varme støvler i de kaldere vintermånedene. Er du derimot den mer edgy typen, kan du style favoritt-T-skjorten din med et langt skjørt for et trendy boho-look. Fullfør gjerne antrekket med et par svarte støvler eller et par kule sneakers. Her kan du også utfordre normen og kombinere en mønstret T-skjorte med et par mønstrede bukser eller et mønstret skjørt for et iøynefallende antrekk.

Uansett hva du liker, er én ting sikkert: T-skjorten setter ingen grenser. Du kan skape et utall antrekk, og det er bare fantasien som setter grenser for kreativiteten din.

Tidløse topper og T-skjorter til kvinner

Vi kan ikke si det tydelig nok: T-skjorten er et must-have i garderoben din, fordi den åpner for utrolig mange muligheter for looks. En T-skjorte er helt klart det kjøpet du som kvinne aldri kommer til å angre på. Det tidløse designet gjør at den aldri går av moten, og kjøper du den i god kvalitet, kan du bruke den i mange år. Og den kan brukes både vår, sommer, høst og vinter.

Gjør deg selv og fremtidens utallige klekriser en tjeneste og skaff deg T-skjorter i ulike farger og modeller, så du aldri er i tvil om hva du skal ta på deg om morgenen. Med TeeShoppens T-skjorter i 100 % bomull er du garantert en god T-skjorte som også holder passformen etter vask. En annen fordel med en T-skjorte i bomull er at den kjennes deilig myk mot huden. Vi selger også T-skjorter og topper i andre materialer, for eksempel blonder, viskose eller med stretch, som er spesielt godt egnet til trening.

Fra den enkle klassikeren til siste mote

T-skjorten finnes i mange varianter og har mange uttrykk, og derfor er ikke den enkle, klassiske T-skjorten det eneste designet du finner i vårt utvalg av T-skjorter til dame. De gjenkjennelige korte ermene fra T-skjorten går også igjen i et hav av moderne topper laget i andre kvaliteter enn den myke bomullsmodellen. Trenger du for eksempel en topp til en fest eller middag, finnes det også festtopper i lettere materialer som gir et eksklusivt uttrykk.

Hva med en lekker blondetopp til neste byturen din? Kombiner den med et par skinny jeans og et par høye støvler – så har du et festantrekk som vekker oppsikt. Du kan også kombinere den med et par løstsittende bukser og et par flate sandaler, så er du klar for en kveld på byen der du kan gi full gass. Sjekk ut utvalget vårt av både klassiske T-skjorter, basistopper og penere topper med blondekant eller åpen rygg.

Teeshoppen har Danmarks beste utvalg av billige T-skjorter til kvinner

Hos TeeShoppen har vi Danmarks beste utvalg av T-skjorter – vi vil gjerne være ditt go-to-sted når du skal kjøpe nye T-skjorter, og derfor har vi et bredt sortiment av T-skjorter i god kvalitet til en pris det går an å betale. Vi tilbyr blant annet ulike rimelige pakker med basic T-skjorter og har også ofte tilbud på T-skjortene våre til dame, så du kan fylle opp skapet hjemme med favoritt-T-skjorten din i ulike farger og modeller.


Sitter du hjemme og er i tvil om en vare eller har generelle spørsmål, er du hjertelig velkommen til å kontakte oss. Du kan ringe oss på tlf. 70 70 72 17. Her kan du nå oss mellom kl. 9-21 alle ukens dager. I tillegg kan du sende oss en e-post på info@teeshoppen.dk, og du får svar i innboksen din innen 12 timer. Du kan også melde deg på nyhetsbrevet vårt for å motta rabattkoder samt spesialtilbud og salg. Sist, men ikke minst, kan du livechatte med oss nederst i venstre hjørne av nettleseren hvis du trenger hjelp. Vi gjør vårt beste for å gi deg den aller beste servicen, slik at du kan bestille de riktige varene til dine behov.