Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Forside/Bukser til menn

Bukser til menn

Forside/Bukser til menn
De Originale Performance Pants - (3 stk.)
Bilde av De Originale Performance Pants - Pakketilbud (3 stk.) - Sand, Svart og Blå
Bundle
3 stk.

Pakketilbud - Sand, Svart og Blå · (3 stk.)

1 099,00 kr

366,33 kr pr. stk.

Performance Pants Wide (3 stk.)
Bilde av Performance Pants Wide (3 stk.) - Black, Navy, Beige
Bundle
3 stk.

Black, Navy, Beige · (3 stk.)

1 149,00 kr

383,00 kr pr. stk.

De Originale Performance Structure Pants - (3 stk.)
Bilde av De Originale Performance Structure Pants - Pakketilbud (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Pakketilbud · (3 stk.)

1 099,00 kr

366,33 kr pr. stk.

De Originale Performance Pants - Sort
Bilde av De Originale Performance Pants - Svart
spar 63 %

Svart

219,00 kr587,00 kr
De Originale Performance Pants - Sand
De Originale Performance Pants - Sand
UTGÅRspar 63 %

Sand

219,00 kr587,00 kr
Performance Pants Wide (2 stk.)
Bilde av Performance Pants Wide (2 stk.) - Black og Navy
Bundle
2 stk.

Black og Navy · (2 stk.)

949,00 kr

474,50 kr pr. stk.

De Originale Performance Pants - Navy
Bilde av De Originale Performance Pants - Navy
spar 63 %

Navy

219,00 kr587,00 kr
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
spar 63 %

Mørkegrå

219,00 kr587,00 kr
De Originale Performance Pants - Lysegrå
Bilde av De Originale Performance Pants - Lysegrå
UTGÅRspar 63 %

Lysegrå

219,00 kr587,00 kr
De Originale Performance Pants - Mørkebrun
Bilde av De Originale Performance Pants - Mørkebrun
UTGÅRspar 63 %

Mørkebrun

219,00 kr587,00 kr
De Originale Performance Pants - Blå
De Originale Performance Pants - Blå
spar 63 %

Blå

219,00 kr587,00 kr
De Originale Performance Pants - Mørkegrøn
Bilde av De Originale Performance Pants - Mørkegrønn
spar 63 %

Mørkegrønn

219,00 kr587,00 kr
De Originale Performance Pants - Oliven
Bilde av De Originale Performance Pants - Oliven
spar 63 %

Oliven

219,00 kr587,00 kr
De Originale Performance Structure Pants - Sort
Bilde av Performance Structure Pants - Svart
De Originale Performance Structure Pants - Navy
Bilde av De Originale Performance Structure Pants - Navy
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå
Bilde av De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå

Mørkegrå

1 174,00 kr
Bilde av De Originale Performance Structure Pants - Beige
Bilde av De Originale Performance Structure Pants - Beige
Bilde av Performance Structure Pants - Oliven
Bilde av Performance Structure Pants - Oliven
Nyhet

Oliven

1 174,00 kr
De Originale Performance Pants - Bordeaux
Bilde av De Originale Performance Pants - Burgunder
spar 63 %

Burgunder

219,00 kr587,00 kr
De Originale Performance Pants - Grøn
De Originale Performance Pants - Grøn
UTGÅRspar 63 %

Grønn

219,00 kr587,00 kr
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Sort
Bilde av De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Svart
De Originale Performance Pants - Mørk Rød
De Originale Performance Pants - Mørk Rød - TeeShoppen - Rød 15
UTGÅRspar 63 %

Mørk rød

219,00 kr587,00 kr
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Navy
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Navy - TeeShoppen - Blå 3
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Mørkegrå
Bilde av De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Mørkegrå

Mørkegrå

1 174,00 kr
De Originale Performance Pants - Brun
Bilde av De Originale Performance Pants - Brun
UTGÅRspar 63 %

Brun

219,00 kr587,00 kr
De Originale Performance Structure Pants - Mørkebrun
Bilde av De Originale Performance Structure Pants - Mørkebrun

Mørkebrun

1 174,00 kr
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrøn
Bilde av De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrønn

Mørkegrønn

1 174,00 kr
De Originale Performance Structure Pants - Mørk Beige
Bilde av De Originale Performance Structure Pants - Mørk Beige

Mørk Beige

1 174,00 kr
De Originale Performance Pants (Regular) - (2 stk.)
Bilde av De Originale Performance Pants (Regular) - Pakketilbud (2 stk.): Mørk Brun & Svart
Bundle
2 stk.

Pakketilbud : Mørk Brun & Svart · (2 stk.)

899,00 kr

449,50 kr pr. stk.

De Originale Performance Structure Pants (Regular) - (2 stk.)
Bundle
2 stk.

Pakketilbud · (2 stk.)

899,00 kr

449,50 kr pr. stk.

De Originale Performance Pants (Regular) - Sort
Bilde av De Originale Performance Pants (Regular) - Svart
spar 63 %Utsolgt

Svart

219,00 kr587,00 kr
De Originale Performance Pants (Regular) - Navy
De Originale Performance Pants (Regular) - Navy - TeeShoppen - Blå
UTGÅRspar 68 %

Navy

278,00 kr881,00 kr
De Originale Performance Structure Pants - Blå
Bilde av De Originale Performance Structure Pants - Blå
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Oliven - TeeShoppen - Grøn
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Oliven - TeeShoppen - Grøn 2
Nyhet

Oliven

1 174,00 kr
De Originale Performance Pants (Regular) - Mørkegrå
De Originale Performance Pants (Regular) - Mørkegrå - TeeShoppen - Grå

Mørkegrå

881,00 kr
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Beige
Bilde av De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Beige
De Originale Performance Pants (Regular) - Navy
Bilde av De Originale Performance Pants (Regular) - Navy
spar 63 %

Navy

219,00 kr587,00 kr
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Mørkegrøn
Bilde av De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Mørkegrønn

Mørkegrønn

1 174,00 kr
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Mørkebrun
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Mørkebrun - TeeShoppen - Brun

Mørkebrun

1 174,00 kr
Mark Pants - Navy (stræk bukser)
Mark Pants - Navy (stræk bukser) - Only & Sons - Blå
UTGÅRspar 38 %

Navy

366,00 kr587,00 kr
Performance Pants Wide - Black
Bilde av Performance Pants Wide - Black
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Blå
Bilde av De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Blå
UTGÅRspar 79 %

Blå

248,00 kr1 174,00 kr
Basic Sweatpants - Sort
Basic Sweatpants - Sort - TeeShoppen - Sort

Svart

587,00 kr
Hørbukser - Sand
Bilde av Linbukser - Sand
UTGÅRspar 73 %

Sand

234,00 kr881,00 kr
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Mørk Beige
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Mørk Beige - TeeShoppen - Sand/Beige
UTGÅRspar 79 %

Mørk Beige

248,00 kr1 174,00 kr
Mark Pants - Sort (stræk bukser)
Mark Pants - Sort (stræk bukser) - Only & Sons - Sort
UTGÅRspar 38 %

Svart

366,00 kr587,00 kr
Hørbukser - Army
Bilde av Linbukser - Armygrønn
UTGÅRspar 73 %

Armygrønn

234,00 kr881,00 kr
De Originale Performance Pants (Regular) - Mørkegrå
Bilde av De Originale Performance Pants (Regular) - Mørkegrå
spar 63 %

Mørkegrå

219,00 kr587,00 kr

Bukser til menn: Finn de perfekte herrebuksene hos TEESHOPPEN

Et par gode bukser som sitter akkurat som de skal og får deg til å føle deg stilig, er fundamentet i enhver manns garderobe. Men hvor finner du riktig passform som passer både stilen og budsjettet ditt? Svaret er her. Hos TEESHOPPEN har vi samlet et omfattende utvalg av ulike bukser til menn, der vi har kuttet bort unødvendige kostnader, slik at du kan oppgradere garderoben uten å sprenge budsjettet. Utforsk vårt sortiment av moderne herreklær og finn dine nye favoritter i dag.

Herrebukser og pants for enhver smak og kroppsfasong

Hvilken type bukser man velger, avhenger av mange faktorer: kroppsfasongen din, ønsket stil, dagens motebilde og kanskje kravene jobben din stiller til antrekket. Hos TEESHOPPEN forstår vi disse forskjellene, og derfor fører vi fem distinkte buksetyper som hver dekker ulike behov:

- Linbukser: Når temperaturen stiger, er linbukser det ultimate valget for menn som vil forene eleganse med luftig komfort. Lin er et naturmateriale som lar huden puste og gir et avslappet, men sofistikert uttrykk. Linbuksene våre er perfekte til sommerens fester, en dag på stranden eller som et stilig alternativ i feriegarderoben.

- Performance Pants: Hvis du foretrekker et tidløst design og et rent snitt, er disse det ideelle valget. De er perfekte for deg som må være pent kledd på jobb, men som ikke vil gå på kompromiss med bevegelsesfriheten.

- Chino pants: Chinos ligner den populære passformen til dressbuksen, men med et litt mer avslappet uttrykk. De er det ultimate valget både på kontoret og til en kveld ute.

- Sweatpants: Når arbeidsdagen er over, eller når søndagen roper på maksimal avslapning, er våre komfortable sweatpants uunnværlige. De fungerer like godt på treningssenteret som på sofaen.

Suveren kvalitet og uovertruffen komfort i hver eneste søm

I tillegg til det store utvalget av modeller får du en annen viktig fordel hos TEESHOPPEN: moderne bukser til menn i solid kvalitet som tåler hverdagens slitasje. Alle buksene du finner i butikken vår, er laget av sterke kvalitetsmaterialer med fokus på at du skal kunne bevege deg fritt.

God kvalitet er din garanti for at buksene beholder fargen, formen og stoffets pene overflate – selv etter mange vask. Det betyr at du alltid fremstår skarp, enten du er på møte eller på fest. Samtidig sørger den gjennomtenkte passformen for at du får et fit som både føles fantastisk og gir deg en god utstråling.

Finn billige bukser til menn med rask levering

Vi vet at prisen betyr noe. Derfor er prisene hos TEESHOPPEN alltid presset helt i bunn. Vi mener nemlig ikke at høy kvalitet og moderne design trenger å koste en formue. Ved å kjøpe inn stort kan vi tilby markedets beste priser på selv de nyeste kolleksjonene av herrebukser.

Når du har funnet de rette billige buksene til menn, sørger vi for rask levering, slik at du ikke trenger å vente lenge før du kan ta i bruk den nye stilen din.

FAQ: Alt du trenger å vite om bukser til menn

Hva er de beste jeansene til menn?

De beste jeansene er de som komplementerer kroppsfasongen og den personlige stilen din. Hos TEESHOPPEN tilbyr vi et bredt sortiment av trendy jeans i ulike vasker og modeller. Vi legger vekt på at du får en moderne stil til en pris alle kan være med på, uten at du må gå på kompromiss med komforten.

Hvor kjøper jeg behagelige bukser til menn?

Komfort er avgjørende for alle typer bukser til menn. Hos TEESHOPPEN er funksjonalitet tenkt inn i alle designene våre. Hvis du ser etter noe helt ekstraordinært når det gjelder bevegelsesfrihet, bør du ta en nærmere titt på vår Performance Collection, som føles som treningstøy, men ser ut som klassiske bukser.

Hvor finner jeg gode dressbukser?

Vi har alltid et bredt utvalg av stilige dressbukser. Selv om de ofte forbindes med formelle anledninger, er modellene våre designet så komfortable at de kan brukes i mange sammenhenger der du ønsker et stilig og profesjonelt uttrykk.

Hvor kan jeg kjøpe bukser til menn med strikk i livet?

Hvis du ønsker maksimal bevegelsesfrihet, er bukser med strikk i livet det perfekte valget. I sortimentet vårt finner du mange bukser med stretch og elastisk linning som sikrer en fantastisk passform hele dagen.

Hva er chinobukser?

Chinos er allsidige bukser laget av slitesterke materialer som gir en god balanse mellom det formelle og det avslappede. De er et trendy valg som passer til nesten alt i garderoben din, og hos TEESHOPPEN finner du landets beste utvalg av disse populære buksene.