Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

De Originale Performance Pants - (3 stk.)
Product image
Product image
De Originale Performance Pants - Sand
De Originale Performance Pants - Svart
De Originale Performance Pants - Blå

Performance Pants

Pakketilbud (3 stk.) - Sand, Svart og Blå

1 099,00 kr
366,33 kr pr. stk.

Størrelsen er normal. Mange kunder anbefaler at du kjøper din vanlige størrelse.

Sett sammen ditt settKlikk for å tilpasse0 valgt av 3
Velg størrelse og farge

Farge: Sand

Størrelse: Velg

Velg størrelse og farge

Farge: Svart

Størrelse: Velg

Velg størrelse og farge

Farge: Blå

Størrelse: Velg

Levering · På lager

Levering innen 1–3 virkedager

Tre par Performance Pants for menn, der du selv velger farge og størrelse på hvert par. Buksene har glidelås og knappelukking og er sydd i et stoff med stræk. Pakken passer deg som bruker samme bukse flere dager i uka og vil ha et ekstra par klar.

Når ett par henger til tørk, ligger det neste i skapet. Med tre par i rotasjon får du færre vaskedager og en enklere morgen.

Hvorfor denne: du får tre par av samme bukse i én bestilling, og du velger fargen på hvert par blant sand, svart og blå. Kundene gir den 4,8/5 fra 3768 anmeldelser.

Styling: Bruk det svarte paret med hvit skjorte og blazer til møtet. Sand går fint med en marineblå strikkegenser eller en enkel t-skjorte på roligere dager. Det blå paret kan du bruke med en grå hettegenser.

Maskinvask 30 °C
Vask med vrangen ut
Må ikke blekes
Kan ikke tørketromles
Tørkes flatt
Må ikke renses
  • Polyester: 75%
  • Viskose: 22%
  • Elastan: 3%
Passform
Liten
I samsvar med størrelsen
Stor
101 dagers returrett
4-veis stretch
Rask levering

Anbefalt for deg

Dette er våre anbefalinger til deg

De Originale Performance Pants - (2 stk.)
Bilde av De Originale Performance Pants - Pakketilbud (2 stk.) - Svart & Navy
Bundle
2 stk.

Pakketilbud - Svart & Navy · (2 stk.)

899,00 kr

449,50 kr pr. stk.

Performance Structure Pants (2 stk.)
Bilde av Performance Structure Pants (2 stk.) - Beige/Mørk Beige
Bundle
2 stk.

Beige/Mørk Beige · (2 stk.)

899,00 kr

449,50 kr pr. stk.

De Originale Performance Pants - Mørkegrøn
Bilde av De Originale Performance Pants - Mørkegrønn

Mørkegrønn

219,00 kr
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Pakketilbud · (3 stk.)

1 099,00 kr

366,33 kr pr. stk.

Bilde av De Originale Performance Structure Pants - Beige
Bilde av De Originale Performance Structure Pants - Beige
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå

Mørkegrå

219,00 kr
De Originale Performance Jeans (Slim) - (3 stk.)
Bilde av De Originale Performance Jeans (Slim) - Pakketilbud (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Pakketilbud · (3 stk.)

1 149,00 kr

383,00 kr pr. stk.

De Originale Performance Structure Pants - Mørkebrun
Bilde av De Originale Performance Structure Pants - Mørkebrun

Mørkebrun

1 174,00 kr
De Originale Performance Pants - Sort
Bilde av De Originale Performance Pants - Svart

Svart

219,00 kr
De Originale Performance Pants - Navy
Bilde av De Originale Performance Pants - Navy

Navy

219,00 kr
Basic T-shirt - Hvid
Bilde av Organic Basic T-shirt - Hvit
Basic T-shirt - Sort
Bilde av Basic T-shirt - Svart

Svart

294,00 kr

Andre kjøpte også

Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blå

1 468,00 kr
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UTGÅRspar 78 %

Svart

160,00 kr734,00 kr
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Bilde av Den Originale Performance Skjorte - Navy

Navy

734,00 kr
Oversized T-shirt - Hvid
Bilde av Oversized T-shirt - Hvit

Hvit

294,00 kr
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Bilde av Den Originale Performance Shirt - Svart

Svart

734,00 kr
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Bilde av Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvit
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Bilde av Den Originale Performance Oxford Shirt - Lyseblå

Lyseblå

734,00 kr
De Originale Performance Shorts - Drizzle
Bilde av De Originale Performance Shorts - Drizzle

Drizzle

734,00 kr
Muscle T-shirt - Bordeaux
Bilde av Muscle T-shirt - Burgunder

Burgunder

294,00 kr
Basic T-shirt - Petroleumsblå
Bilde av Basic T-shirt - Petroleumsblå

Petroleumsblå

294,00 kr
De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim
Bilde av De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim

Medium Blue Denim

881,00 kr
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå
Bilde av De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå

Mørkegrå

1 174,00 kr

Hei, hvordan kan vi hjelpe deg?

Leter du etter noe nytt, eller trenger du hjelp med kontoen din?

Bla gjennom etter kategorier