Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Sort
Product image
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Sort - TeeShoppen - Sort
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Sort - TeeShoppen - Sort 2
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Sort - TeeShoppen - Sort 3
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Sort - TeeShoppen - Sort 4
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Sort - TeeShoppen - Sort 5
Product image
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Sort - TeeShoppen - Sort 6
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Sort - TeeShoppen - Sort 7

Performance Structure Pants

Svart

1 174,00 kr

Levering · På lager

Levering innen 1–3 virkedager

Performance Structure Pants (Regular) i svart er vevde bukser i strukturert bomull med stretch, laget for menn som vil ha litt mer plass enn en smal bukse gir. Snittet gir mer rom over lårene og blir bredere nedover leggen, uten at det blir for mye.

Du vil bruke de samme buksene på kontoret og på middag etter jobb. Den strukturerte overflaten gir et påkledd uttrykk. Med 360 graders stretch kan du bevege deg fritt gjennom dagen, både når du sitter og når du er på farten.

Til jobb kan du bruke dem med hvit skjorte og blazer. I helgen holder det med en enkel t-skjorte. Kundene gir dem 4,7/5.

Ikke for deg hvis du vil ha bukser som sitter tett på låret.

Skånsom vask
Vask med lignende farger
Må ikke blekes
Kan ikke tørketromles
Strykes på lav varme
Må ikke renses
  • Bomull: 98%
  • Elastan: 2%
Passform
Liten
I samsvar med størrelsen
Stor
StørrelseLengdeBredde
30/32103.7 cm-
31/32103.7 cm-
32/32103.7 cm-
33/32103.7 cm-
34/32103.7 cm-
36/32103.7 cm-
38/32103.7 cm-
28/34108.7 cm-
29/34108.7 cm-
30/34108.7 cm-
31/34108.7 cm-
32/34108.7 cm-
33/34108.7 cm-
34/34108.7 cm-
36/34108.7 cm-
38/34108.7 cm-
101 dagers returrett
+700 000 fornøyde kunder
Rask levering

Anbefalt for deg

Dette er våre anbefalinger til deg

De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Mørkegrå
Bilde av De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Mørkegrå

Mørkegrå

1 174,00 kr
De Originale Performance Structure Pants - (3 stk.)
Bilde av De Originale Performance Structure Pants - Pakketilbud (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Pakketilbud · (3 stk.)

1 099,00 kr

366,33 kr pr. stk.

De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Navy
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Navy - TeeShoppen - Blå 3
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - (2 stk.)
Bundle
2 stk.

Pakketilbud · (2 stk.)

899,00 kr

449,50 kr pr. stk.

De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Beige
Bilde av De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Beige
De Originale Performance Structure Pants - Sort
Bilde av Performance Structure Pants - Svart
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Mørkebrun
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Mørkebrun - TeeShoppen - Brun

Mørkebrun

1 174,00 kr
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Pakketilbud · (3 stk.)

1 099,00 kr

366,33 kr pr. stk.

De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Mørkegrøn
Bilde av De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Mørkegrønn

Mørkegrønn

1 174,00 kr
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå

Mørkegrå

219,00 kr
De Originale Performance Pants - Sort
Bilde av De Originale Performance Pants - Svart

Svart

219,00 kr
De Originale Performance Pants - Navy
Bilde av De Originale Performance Pants - Navy

Navy

219,00 kr

Andre kjøpte også

De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Mørkegrå
Bilde av De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Mørkegrå

Mørkegrå

1 174,00 kr
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Navy
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Navy - TeeShoppen - Blå 3
De Originale Performance Pants - Sort
Bilde av De Originale Performance Pants - Svart

Svart

219,00 kr
De Originale Performance Jeans (Regular) - Medium Blue Denim
Bilde av De Originale Performance Jeans (Regular) - Medium blå denim

Medium blå denim

881,00 kr
Bilde av De Originale Performance Structure Pants - Beige
Bilde av De Originale Performance Structure Pants - Beige
De Originale Performance Shorts - Navy
Bilde av De Originale Performance Shorts - Navy

Navy

734,00 kr
Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blå

1 468,00 kr
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UTGÅRspar 78 %

Svart

160,00 kr734,00 kr
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Bilde av Den Originale Performance Skjorte - Navy

Navy

734,00 kr
Oversized T-shirt - Hvid
Bilde av Oversized T-shirt - Hvit

Hvit

294,00 kr
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Bilde av Den Originale Performance Shirt - Svart

Svart

734,00 kr
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Bilde av Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvit

Hei, hvordan kan vi hjelpe deg?

Leter du etter noe nytt, eller trenger du hjelp med kontoen din?

Bla gjennom etter kategorier