Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

De Originale Performance Pants - Grøn
De Originale Performance Pants - Grøn
De Originale Performance Pants - Grøn - TeeShoppen - Grøn 14
Product image
Product image
De Originale Performance Pants - Grøn - TeeShoppen - Grøn 10
Product image
De Originale Performance Pants - Grøn - TeeShoppen - Grøn 11
De Originale Performance Pants - Grøn - TeeShoppen - Grøn 12
De Originale Performance Pants - Grøn - TeeShoppen - Grøn 13
De Originale Performance Pants - Grøn - TeeShoppen - Grøn 9
De Originale Performance Pants - Grøn - TeeShoppen - Grøn 15
De Originale Performance Pants - Grøn - TeeShoppen - Grøn 16
UTGÅR

Performance Pants

Grønn

219,00 kr

Levering · På lager

Levering innen 1–3 virkedager

De originale Performance Pants i grønn er bukser for menn i Slim fit, laget i et stoff med strekk. Du får et pent antrekk uten stivheten fra klassiske dressbukser. Buksene har 4,8/5 fra 3768 kunder.

Du vil se ordentlig kledd ut på jobb, men også kunne sette deg på sykkelen eller i bilen uten å tenke over buksene.

Hvorfor disse: Strekken i stoffet gjør at du kan bevege deg fritt, mens snittet holder seg smalt og ryddig. De lukkes med glidelås og knapp, akkurat som vanlige bukser.

Styling: Den grønne fargen passer godt til nøytrale farger. Til møter kan du bruke en hvit skjorte og en marineblå blazer. Til middag kan du velge en gråmelert strikkegenser og brune skinnsko.

Ikke for deg hvis du vil ha god plass rundt lårene. Da passer en løsere passform bedre.

Maskinvask 30 °C
Vask med vrangen ut
Må ikke blekes
Kan ikke tørketromles
Tørkes flatt
Må ikke renses
  • Polyester: 75%
  • Viskose: 22%
  • Elastan: 3%
Passform
Liten
I samsvar med størrelsen
Stor
StørrelseLengdeBredde
28/3098.1 cm-
29/3098.3 cm-
30/3098.4 cm-
31/3098.5 cm-
32/3098.7 cm-
33/3098.8 cm-
34/3099 cm-
36/3099.3 cm-
38/3099.6 cm-
28/32103.1 cm-
29/32103.3 cm-
30/32103.4 cm-
31/32103.5 cm-
32/32103.7 cm-
33/32103.8 cm-
34/32104 cm-
36/32104.3 cm-
38/32104.6 cm-
29/34108.3 cm-
30/34108.4 cm-
31/34108.5 cm-
32/34108.7 cm-
33/34108.8 cm-
34/34109 cm-
36/34109.3 cm-
101 dagers returrett
+700 000 fornøyde kunder
Rask levering

Anbefalt for deg

Dette er våre anbefalinger til deg

De Originale Performance Pants - Mørk Rød
De Originale Performance Pants - Mørk Rød - TeeShoppen - Rød 15
UTGÅR

Mørk rød

219,00 kr
De Originale Performance Pants - (2 stk.)
Bilde av De Originale Performance Pants - Pakketilbud (2 stk.) - Svart & Navy
Bundle
2 stk.

Pakketilbud - Svart & Navy · (2 stk.)

899,00 kr

449,50 kr pr. stk.

Callum Jakke - Sort
Bilde av Callum Jakke - Svart
UTGÅRspar 70 %

Svart

351,00 kr1 174,00 kr
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Pakketilbud · (3 stk.)

1 099,00 kr

366,33 kr pr. stk.

Bilde av Derby Sko - Blå
Bilde av Derby Sko - Blå

Blå

881,00 kr
De Originale Performance Shorts (herre) - (3 stk.)
Bilde av De Originale Performance Shorts (herre) - Pakketilbud (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Pakketilbud · (3 stk.)

436,00 kr

145,33 kr pr. stk.

Suit pants loose - Stål Grå
Bilde av Suit Pants (Loose) - Stål Grå

Stål Grå

587,00 kr
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Mørkegrøn
Bilde av De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Mørkegrønn

Mørkegrønn

1 174,00 kr
Elastisk Bælte - Sort
Bilde av Elastisk Belte - Svart

Svart

514,00 kr
De Originale Performance Shorts (herre) - (2 stk.)
Bilde av De Originale Performance Shorts (herre) - Pakketilbud (2 stk.) - Navy og Forest Night
Bundle
2 stk.

Pakketilbud - Navy og Forest Night · (2 stk.)

291,00 kr

145,50 kr pr. stk.

De Originale Performance Pants - Sort
Bilde av De Originale Performance Pants - Svart

Svart

219,00 kr
De Originale Performance Pants - Navy
Bilde av De Originale Performance Pants - Navy

Navy

219,00 kr

Andre kjøpte også

Den Originale Performance Blazer - Navy
Den Originale Performance Blazer - Navy Blazer - TeeShoppen - Blå

Navy

1 468,00 kr
Bilde av Jakkesettpose
Den Originale Performance Skjorte - Hvid
Bilde av Den Originale Performance Skjorte - Hvit

Hvit

734,00 kr
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Sort
Bilde av De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Svart
Slips - Sort

Svart

294,00 kr
De Originale Performance Shorts - Navy
Bilde av De Originale Performance Shorts - Navy

Navy

734,00 kr
Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blå

1 468,00 kr
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UTGÅRspar 78 %

Svart

160,00 kr734,00 kr
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Bilde av Den Originale Performance Skjorte - Navy

Navy

734,00 kr
Oversized T-shirt - Hvid
Bilde av Oversized T-shirt - Hvit

Hvit

294,00 kr
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Bilde av Den Originale Performance Shirt - Svart

Svart

734,00 kr
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Bilde av Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvit

Hei, hvordan kan vi hjelpe deg?

Leter du etter noe nytt, eller trenger du hjelp med kontoen din?

Bla gjennom etter kategorier