Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers returrett

Rask levering

Den Originale Performance Oxford Skjorte - (2 stk)
Product image
Product image
Product image
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvit
Den Originale Performance Oxford Shirt - Lyseblå

Performance Oxford Shirt

Hvit/Lyseblå - Pakketilbud (2 stk)

733,00 kr
366,50 kr pr. stk.

1. Den Originale Performance Oxford Skjorte

Farge: Hvit

Størrelse

2. Den Originale Performance Oxford Shirt

Farge: Lyseblå

Størrelse

Levering · På lager

Levering innen 1–3 virkedager

Pakketilbud (2 stk.) med Performance Oxford Shirt gir deg to herreskjorter i bomull, og du velger farge og størrelse på hver av dem. Pakken passer deg som bruker skjorte flere dager i uka og vil ha et ekstra plagg klart.

Det er mandag morgen, og fredagens skjorte ligger fortsatt i skittentøyet. Med to av samme modell har du et ekstra par ermer å gripe etter og færre vaskedager.

Du bestemmer selv hvordan pakken settes sammen. Du kan ta én hvit og én lyseblå, to i samme farge eller to ulike størrelser.

Slik bruker du dem

  • Den hvite under en blazer til julebordet eller en formell middag
  • Den lyseblå til dressbukse på kontoret
  • Åpen i halsen og med brettede ermer når dagen er mindre formell
Vask ved eller under 40 °C
Må ikke blekes
Stryking på middels varme
  • Bomuld: 100%
Passform
Liten
I samsvar med størrelsen
Stor
101 dagers returrett
+700 000 fornøyde kunder
Rask levering

Anbefalt for deg

Dette er våre anbefalinger til deg

Den Originale Performance Oxford Skjorte - (3 stk.)
Bilde av Den Originale Performance Oxford Shirt (Pakketilbud 3 stk.) - Hvit, Lyseblå og Gråmelert
Bundle
3 stk.

Hvit, Lyseblå og Gråmelert · (3 stk.)

879,00 kr

293,00 kr pr. stk.

Den Originale Performance Oxford Skjorte - Sort
Bilde av Den Originale Performance Oxford Skjorte - Svart
Den Originale Performance Skjorte - (3 stk.)
Bilde av Den Originale Performance Skjorte - Pakketilbud (3 stk.) - Lyseblå/Hvit stripet, Hvit og Navy
Bundle
3 stk.

Pakketilbud - Lyseblå/Hvit stripet, Hvit og Navy · (3 stk.)

999,00 kr

333,00 kr pr. stk.

Den Originale Performance Skjorte - (2 stk.)
Bilde av Den Originale Performance Skjorte - Hvit & Navy - Pakketilbud (2 stk.)
Bundle
2 stk.

Hvit & Navy - Pakketilbud · (2 stk.)

849,00 kr

424,50 kr pr. stk.

Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Bilde av Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvit
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Grå Melange
Bilde av Den Originale Performance Oxford Skjorte - Gråmelert

Gråmelert

734,00 kr
Den Originale Performance Skjorte - Hvid
Bilde av Den Originale Performance Skjorte - Hvit

Hvit

734,00 kr
De Originale Performance Pants - Sort
Bilde av De Originale Performance Pants - Svart
spar 75 %

Svart

219,00 kr881,00 kr
De Originale Performance Pants - Navy
Bilde av De Originale Performance Pants - Navy
spar 75 %

Navy

219,00 kr881,00 kr
Basic T-shirt - Hvid
Bilde av Organic Basic T-shirt - Hvit
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
spar 75 %

Mørkegrå

219,00 kr881,00 kr

Andre kjøpte også

Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blå

1 468,00 kr
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Bilde av Den Originale Performance Skjorte - Navy

Navy

734,00 kr
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UTGÅRspar 78 %

Svart

160,00 kr734,00 kr
Oversized T-shirt - Hvid
Bilde av Oversized T-shirt - Hvit

Hvit

294,00 kr
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Bilde av Den Originale Performance Shirt - Svart

Svart

734,00 kr
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Bilde av Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvit
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Bilde av Den Originale Performance Oxford Shirt - Lyseblå

Lyseblå

734,00 kr
De Originale Performance Shorts - Drizzle
Bilde av De Originale Performance Shorts - Drizzle

Drizzle

734,00 kr
Muscle T-shirt - Bordeaux
Bilde av Muscle T-shirt - Burgunder

Burgunder

294,00 kr
Basic T-shirt - Petroleumsblå
Bilde av Basic T-shirt - Petroleumsblå

Petroleumsblå

294,00 kr
De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim
Bilde av De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim

Medium Blue Denim

881,00 kr
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå
Bilde av De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå

Mørkegrå

1 174,00 kr

Hei, hvordan kan vi hjelpe deg?

Leter du etter noe nytt, eller trenger du hjelp med kontoen din?

Bla gjennom etter kategorier