Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Forside/Skjorter til menn

Skjorter til menn

Forside/Skjorter til menn
Kortærmet Skjorte - Sand
Bilde av Kortermet Skjorte - Sand
UTGÅRspar 56 %

Sand

322,00 kr734,00 kr
Den Originale Performance Oxford Skjorte - (3 stk.)
Bilde av Den Originale Performance Oxford Shirt (Pakketilbud 3 stk.) - Hvit, Lyseblå og Gråmelert
Bundle
3 stk.

Hvit, Lyseblå og Gråmelert · (3 stk.)

879,00 kr

293,00 kr pr. stk.

Antonio Skjorte - Himmelblå
Bilde av Antonio Skjorte - Himmelblå
UTGÅRspar 66 %

Himmelblå

248,00 kr734,00 kr
Antonio Skjorte - Hvid
Bilde av Antonio Skjorte - Hvit
UTGÅRspar 66 %

Hvit

248,00 kr734,00 kr
Kortærmet Skjorte - Sort
Bilde av Kortermet Skjorte - Svart

Svart

734,00 kr
Kortærmet Skjorte - Hvid
Bilde av Kortermet Skjorte - Hvit

Hvit

734,00 kr
Hørskjorte (2 stk.)
Bilde av Hørskjorte (2 stk.) - Army & Grønn
Bundle
2 stk.

Army & Grønn · (2 stk.)

899,00 kr

449,50 kr pr. stk.

Original Premium Performance Skjorte (2 stk.)
Bilde av Original Premium Performance Skjorte (2 stk.) - Svart og Mørkeblå
Bundle
2 stk.

Svart og Mørkeblå · (2 stk.)

849,00 kr

424,50 kr pr. stk.

Performance Regular Overshirt (2 stk.)
Bilde av Performance Regular Overshirt Pakketilbud (2 stk.) - Grå & Mørk Oliven
Bundle
2 stk.

Grå & Mørk Oliven · (2 stk.)

899,00 kr

449,50 kr pr. stk.

Silas Overshirt - Khaki
Bilde av Silas Overshirt - Khaki
UTGÅRspar 50 %

Khaki

366,00 kr734,00 kr
Silas Overshirt - Brun
Bilde av Silas Overshirt - Brun
UTGÅRspar 50 %

Brun

366,00 kr734,00 kr
Silas Overshirt - Sort
Bilde av Silas Overshirt - Svart
UTGÅRspar 50 %

Svart

366,00 kr734,00 kr
Bilde av Silas Overshirt - Beige
Bilde av Silas Overshirt - Beige
UTGÅRspar 50 %Nyhet

Beige

366,00 kr734,00 kr
Hørskjorte - Sand
Bilde av Linskjorte - Sand
UTGÅRspar 70 %

Sand

219,00 kr734,00 kr
Hørskjorte - Mørkebrun
Bilde av Linskjorte - Mørkebrun
UTGÅRspar 70 %

Mørkebrun

219,00 kr734,00 kr
Kortærmet Hørskjorte - Lyseblå
Bilde av Kortermet Linskjorte - Lyseblå
UTGÅRspar 76 %

Lyseblå

175,00 kr734,00 kr
Hørskjorte - Lyseblå
Bilde av Linskjorte - Lyseblå

Lyseblå

734,00 kr
Bilde av Kortermet Linskjorte - Hvit
Bilde av Kortermet Linskjorte - Hvit
NyhetUtsolgt
Kortærmet Hørskjorte - Mørkebrun
Bilde av Kortermet Linskjorte - Mørkebrun
UTGÅRspar 74 %

Mørkebrun

190,00 kr734,00 kr
Hørskjorte - Lyserød
Bilde av Skjorte - Lyserosa
UTGÅRspar 68 %

Lyserosa

234,00 kr734,00 kr
Kortærmet Hørskjorte - Lyserød
Bilde av Kortermet Linskjorte - Lyserosa
UTGÅRspar 74 %

Lyserosa

190,00 kr734,00 kr
Hørskjorte - Terracotta
Bilde av Linskjorte - Terracotta
UTGÅRspar 68 %

Terracotta

234,00 kr734,00 kr
Kortærmet Hørskjorte - Grøn
Bilde av Kortermet Linskjorte - Grønn
UTGÅRspar 74 %

Grønn

190,00 kr734,00 kr
Hørskjorte - Grøn
Bilde av Linskjorte - Grønn
UTGÅRspar 68 %

Grønn

234,00 kr734,00 kr
Kortærmet Hørskjorte - Terracotta
Bilde av Kortermet Linskjorte - Terracotta
UTGÅRspar 74 %

Terracotta

190,00 kr734,00 kr
Avan Kortærmet Skjorte - Vanilla Ice
Bilde av Avan Kortermet Skjorte - Vanilla Ice

Vanilla Ice

514,00 kr
August Skjorte - Sand
Bilde av August Skjorte - Sand

Sand

514,00 kr
Palms Polo - Fersken
Bilde av Palms Polo - Fersken

Fersken

514,00 kr
Palms Polo - Dazzling
Bilde av Palms Polo - Dazzling

Dazzling

514,00 kr
Owen Pullover - Blå
Bilde av Owen Pullover - Blå

Blå

734,00 kr
Bilde av Flannel Shirt - Sand
Bilde av Flannel Shirt - Sand

Sand

734,00 kr
Bilde av Flannel Skjorte - Mørkegrønn
Bilde av Flannel Skjorte - Mørkegrønn

Mørkegrønn

734,00 kr
Bilde av Flannel Shirt - Mørkegrå
Bilde av Flannel Shirt - Mørkegrå

Mørkegrå

734,00 kr
Bilde av Flanellskjorte - Navy
Bilde av Flanellskjorte - Navy

Navy

734,00 kr
Bilde av Flannel Skjorte - Brun
Bilde av Flannel Skjorte - Brun

Brun

734,00 kr
Original Premium Performance Skjorte (3 stk.)
Bilde av Original Premium Performance Skjorte - Pakketilbud (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Pakketilbud · (3 stk.)

999,00 kr

333,00 kr pr. stk.

Bilde av Den Originale Premium Performance Skjorte - Hvit/Navy
Bilde av Den Originale Premium Performance Skjorte - Hvit/Navy

Hvit/Navy

881,00 kr

Herreskjorter

Moderne og pene skjorter er noe enhver mann bør ha hvis han vil ha en stilig stil. Hos Teeshoppen finner du et bredt utvalg av skjorter i ulike materialer som flanell og bomull, og vi har også flere passformer, blant annet slim fit og relaxed. Det er med andre ord litt av alt innen herreskjorter, og vi håper derfor at en av våre moderne skjorter til menn faller i smak.

Ulike skjorter i garderoben

Skjorter er noe man som mann ikke kommer utenom – det er i hvert fall få som ikke har mer enn et par skjorter hengende i klesskapet. Og er du en av dem som har kleskode på jobben der skjorte er et krav, har du sannsynligvis også valgt å dele skjortesamlingen din inn i to kategorier: businesskjorter og vanlige herreskjorter. Det er nemlig som regel forskjell på de to typene. Det er gode muligheter for å bruke pene, hvite eller lyseblå skjorter på jobb, og på fritiden er det tradisjon for at skjorter gjerne kan ha et spennende mønster, litt mer farge eller kule detaljer. Du kan selvfølgelig også være blant dem som gjerne bruker én og samme type skjorte både på jobb og i fritiden – og det er selvsagt også helt greit! Hvilken type skjorte du har i garderoben og velger å ta på deg, er nemlig helt og holdent opp til deg.

Finn skjorter til menn i alle farger

Enten du liker klassiske nyanser som svart, hvit og blå, eller du ønsker å tilføre garderoben litt mer farge, har vi en skjorte som passer deg. Utvalget vårt gjør det enkelt å finne en skjorte til både jobb, fritid og fest – i akkurat den fargen som matcher stilen din - Shop etter farge her:

Svarte skjorter

Hvite skjorter

Blå skjorter

Grå skjorter

Lyseblå skjorter

Grønne skjorter

Herreskjorter til jobb, fest og hverdag

Det finnes skjorter både til hverdag, fritid og mer festlige anledninger som for eksempel bryllup, barnedåp eller konfirmasjon. Skjorter kan heldigvis kombineres med alt fra vanlige bukser og chinos til både elegante dresser og smokinger. Alt i alt har du gode muligheter for å gå med skjorte i alle tenkelige situasjoner.

Her hos Teeshoppen har vi satt sammen et komplett sortiment av skjorter til alle anledninger, slik at du enkelt og raskt kan finne en modell som passer dine behov. Alle skjortene i utvalget holder høy kvalitet, så du alltid er sikret det best tenkelige til antrekket ditt. Så enten du ser etter en ny kordfløyelsskjorte til hverdagsbruk eller en bomullsskjorte i en klassisk nyanse til mer formelle anledninger, kan vi hjelpe deg godt på vei.

Og husk: Du kan ikke ha for mange skjorter i klesskapet – i hvert fall ikke hvis du liker å gå med skjorte! Vi anbefaler deg derfor alltid å skaffe deg skjorter til ulike anledninger, samt et par skjorter du kan bruke til et avslappet hverdagslook. Det kan for eksempel være lurt å ha et utvalg av ulike fargerike skjorter til menn sammen med skjorter i dempede nyanser, stripete, rutete og kanskje til og med en blomstrete skjorte.

Med skjorter er mulighetene mange

Med en herreskjorte finnes det egentlig ingen grenser for hva som er mulig. Det handler heller om å prøve seg frem.

Skjorter fungerer suverent sammen med de aller fleste plaggene, og de passer dessuten inn i så å si alle antrekk og stiler. Fordelen med skjorter – i motsetning til mange andre plagg – er at de kan gjøre selv de kjedeligste og mest trivielle antrekkene spennende og trendy. Trenger du et friskt pust i antrekkene dine, og kunne du trenge en liten oppfriskning, vil skjorter hjelpe deg med å utgjøre hele forskjellen. Med en god samling stilige skjorter i klesskapet kan du mikse og matche som du vil, og det blir enkelt å sette sammen spennende antrekk.

Skjorter skal matche din personlige stil

Det er svært viktig at du investerer i skjorter som faktisk passer godt til din personlige stil. Det handler derfor om å velge skjorter du føler deg komfortabel i, og som du synes passer godt sammen med resten av klærne dine til menn.

Kanskje passer de nye lange skjortene, som virkelig har blitt moteriktige, perfekt til stilen din. Går du mer for et outdoor- og vintagelook, er en langermet rutete skogsarbeiderskjorte akkurat noe for deg. Det kan også hende at et mer formelt look med en skreddersydd skjorte faller mer i smak. Uansett er det viktig at du velger modeller og passform som passer dine preferanser og din stil. Når det er sagt, har du selvfølgelig muligheten til å utfordre deg selv litt ved å prøve en skjorte som er litt annerledes enn den du vanligvis ville valgt. Er du typen som foretrekker det elegante og stilrene, vil det gi den personlige stilen din et helt nytt preg om du for eksempel velger en kortermet blomstrete herreskjorte eller en mønstret festskjorte i ville farger som rødt eller rosa.

TeeShoppen har et bredt sortiment av stilige og rimelige skjorter til menn

Du finner mange spennende og ikke minst rimelige skjorter her på siden. Så enten du ser etter en helt enkel hvit skjorte som du kan bruke under dine stilige dressjakker, eller du i stedet er på jakt etter en fritidsskjorte du kan kombinere med våre basic T-skjorter, har du kommet til rett sted. Vi har alle typer skjorter til menn her på siden – blant annet i ulike materialer som bomull, polyester, nylon og elastan, som alle holder svært høy kvalitet.

Vi har gjort vårt ytterste for å samle et stort og allsidig sortiment, slik at det blir enkelt og greit for deg å finne det som passer dine behov. Vi oppdaterer dessuten utvalget vårt fortløpende med nye, spennende stiler fra ulike klesmerker, så du alltid kan være sikker på å finne en skjorte som er helt i tråd med tidens trender.

Du kan selvfølgelig stole fullt og helt på at vi kun legger til nye skjorter hvis design og stil er helt på topp. Hos TeeShoppen er vi nemlig svært kresne når det gjelder produktene våre, og vi legger bare til nye hvis de er blant de beste på markedet. Handler du nye, kule skjorter til menn her hos Teeshoppen, kan du derfor stole på at du får en herreskjorte der alt bare stemmer.

Skjorter i beste kvalitet og med god passform

Klærne dine bør til syvende og sist handle om mye mer enn bare et trendy og pent design. Derfor kan vi med glede fortelle at du her hos Teeshoppen kun finner skjorter i god kvalitet og med en suveren passform. For skjortekjenneren er det nemlig et velkjent faktum at skjorten må ha solid kvalitet og sitte godt – ellers kan det fort ende med at du bare vil ta av deg skjorten like raskt som du tok den på.

Som med alle merkevarene våre her hos Teeshoppen kan du være trygg når du kjøper skjorte hos oss. Vi sørger nemlig alltid for at samtlige produkter på siden er laget i gode materialer og har god passform. Skjortene våre kommer i alle størrelser mellom XXS og 5XL, og vi har både slim fit-skjorter, oversize-skjorter og plus size-skjorter.

Ofte stilte spørsmål

Hvordan velger man riktig skjorte?

Valget av skjorte bør selvfølgelig stemme overens med stilen din og det du generelt synes ser pent ut. I tillegg er det viktig å se på skjortens passform når du velger skjorte. Sortimentet vårt er bredt, og du kan derfor finne både tettsittende skjorter og mer løstsittende oversized modeller. På hver produktside finner du en beskrivelse av størrelsen, slik at du kan få riktig skjorte til din kroppsfasong. Er ikke denne veiledningen tilstrekkelig, er du mer enn velkommen til å kontakte oss.

Hva passer skjortene til?

Vårt brede sortiment av stilrene kvalitetsklær gjør at det finnes mange muligheter for å kombinere skjortene dine med andre produkter fra oss. En av våre mest solgte kombinasjoner er for eksempel vår Performance Skjorte og våre Performance Pants. Settet gir deg et stilrent look og samtidig full komfort fra topp til tå.

Et annet av våre bestselgende produkter er slim fit-skjortene våre, som ofte kjøpes sammen med våre Performance Structure Pants, som til sammen skaper et kult uttrykk.

Hvilken skjorte er vår favoritt?

En skjorte som uten tvil ligger høyt på både vår og kundenes liste over favorittskjorter, er Teeshoppens Performance Skjorte. Skjorten kan brukes til alle anledninger og gir deg samtidig et klassisk look og maksimal komfort. Det er vanskelig å bomme med denne skjorten, siden den kan kombineres med så å si alle typer plagg, enten det er en flott blazer, et par stilige jeans eller elegante bukser.