Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Basic T-shirts - Dame 9 stk.
Basic T-shirt - Hvit
Basic T-shirt - Navy
Basic T-shirt - Oxford Grå
Organic Basic T-shirt - Rød
Basic T-shirt - Sky Blue
Basic T-shirt - Svart
Basic T-shirt - Burgunder

Basic T-shirts

Dame - Pakketilbud (9 stk.)

1 199,00 kr
133,22 kr pr. stk.

1. Basic T-shirt

Farge: Hvit

Størrelse

2. Basic T-shirt

Farge: Navy

Størrelse

3. Basic T-shirt

Farge: Oxford Grå

Størrelse

4. Organic Basic T-shirt

Farge: Rød

Størrelse

5. Basic T-shirt

Farge: Sky Blue

Størrelse

6. Basic T-shirt

Farge: Svart

Størrelse

7. Basic T-shirt

Farge: Burgunder

Størrelse

8. Basic T-shirt

Farge: Burgunder

Størrelse

9. Basic T-shirt

Farge: Burgunder

Størrelse

Levering · På lager

Levering innen 1–3 virkedager

Ni basic t-skjorter i økologisk bomull for kvinner, samlet i én pakke. Du setter selv sammen de 9 stk. og velger fritt blant modellens farger: hvit, svart, marineblå, Oxford grå, rød, Sky Blue og burgunder. Du får en hel uke med t-skjorter og to i reserve, uten å kjøpe hver av dem for seg.

Ligger favoritt-t-skjorten alltid i skittentøyet når du trenger den? Med ni av samme basisplagg i skuffen får du færre vaskedager og en enklere hverdag.

Hvorfor denne Alle ni er samme Basic T-shirt, og det er bare fargen som skiller dem. Når du vet hvilken størrelse du bruker, vet du det for hele bunken.

Styling - Hvit eller svart under en åpen skjorte eller blazer - Marineblå eller Oxford grå til jeans på en vanlig hverdag - Rød eller Sky Blue til joggebukse når du skal trene

Maskinvask 30 °C
Skånsom vask
Må ikke blekes
Kan ikke tørketromles
Strykes på lav varme
  • Økologisk bomull: 100%
Passform
Liten
Normal
Stor
30 dagers returrett og 101 dagers bytte eller gavekort
+700 000 fornøyde kunder
Levering innen 1-3 virkedager

Anbefalt for deg

Dette er våre anbefalinger til deg

Heavy Boxfit Tee - (2 stk.) - Women
Bilde av Heavy Boxfit Tee - Pakketilbud (2 stk.) - Svart/Hvit - Women
Bundle
2 stk.

Pakketilbud - Svart/Hvit - Women

799,00 kr

399,50 kr pr. stk.

Heavy Boxfit Tee - (3 stk.) - Women
Bilde av Heavy Boxfit Tee - Pakketilbud (3 stk.) - Women
Bundle
3 stk.

Pakketilbud - Women

949,00 kr

316,33 kr pr. stk.

Heavy Boxfit Tee - (6 stk.) - Women
Bilde av Heavy Boxfit Tee - Pakketilbud (6 stk.) - Women
Bundle
6 stk.

Pakketilbud - Women

1 199,00 kr

199,83 kr pr. stk.

Basic Hoodie Sweat - Lysegrå Melange
Basic Hoodie Sweat - Lysegrå Melange - TeeShoppen - Grå
UKENS DEALspar 60 %

Lysegrå Melange

292,00 kr734,00 kr
Haylie Pants - Sort
De Originale Performance Pants - Sort - TeeShoppen - Sort

Svart

587,00 kr
Jeans JDY - Sort (high waist)
Performance Jeans - Sort (high waist) - Jacqueline de Yong - Sort 2

Svart (high waist)

587,00 kr
Haylie Pants - Navy
De Originale Performance Pants - Navy - TeeShoppen - Blå

Navy

587,00 kr
Haylie Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå - TeeShoppen - Grå

Mørkegrå

587,00 kr
De Originale Performance Jeans - Blå denim (high waist)
De Originale Performance Jeans - Blå denim (high waist) - Jacqueline de Yong - Blå

Blå denim (High waist)

587,00 kr
Haylie Pants - Lysegrå
Bilde av Haylie Pants - Lysegrå

Lysegrå

587,00 kr
Haylie Pants - Birch
Bilde av Haylie Pants - Birch

Birch

587,00 kr
De Originale Performance Denim Shorts - Medium Blå Denim (Kvinde)
Bilde av De Originale Performance Denim Shorts - Medium Blå Denim (Dame)
spar 80 %

Medium Blå Denim (Dame)

146,00 kr734,00 kr

Andre kjøpte også

Boyfriend Tee - Army Grøn
Bilde av Boyfriend Tee - Armygrønn

Armygrønn

294,00 kr
Oversized T-shirt - Grå Meleret
Oversized T-shirt - Grå Meleret - TeeShoppen - Grå

Gråmelert

294,00 kr
Oversized T-shirt - Army (dame)
Bilde av Oversized T-shirt - Army

Army

294,00 kr
Pieces Jeans - Sort (high waist)
Pieces Jeans - Sort (high waist) - PIECES - Sort

Svart

265,00 kr
De Originale Performance Bukser - Mørkegrå
Bilde av De Originale Performance Bukser - Mørkegrå

Mørkegrå

881,00 kr
De Originale Performance Skinny Jeans - Washed Black Denim
Bilde av De Originale Performance Skinny Jeans - Vasket Black Denim

Vasket Black Denim

881,00 kr
De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim
Bilde av De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim

Washed Black Denim

881,00 kr
Klassiske Habitbukser - Grå
Bilde av Klassiske Habitbukser - Grå
Oversized Blazer - Grå
Bilde av Oversized Blazer - Grå

Grå

1 174,00 kr
Boyfriend Tee - Hvid
Bilde av Boyfriend Tee - Hvit

Hvit

294,00 kr
De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim
Bilde av De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim

Black Denim

881,00 kr
Basic T-shirt - Navy
Bilde av Basic T-shirt - Navy

Navy

294,00 kr

Hei, hvordan kan vi hjelpe deg?

Leter du etter noe nytt, eller trenger du hjelp med kontoen din?

Bla gjennom etter kategorier