Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Basic T-shirts - Dame (6 stk.)
Product image
Product image
Basic T-shirt - Hvit
Basic T-shirt - Navy
Basic T-shirt - Oxford Grå
Organic Basic T-shirt - Rød
Basic T-shirt - Sky Blue
Basic T-shirt - Svart

Basic T-shirts Dame

Pakketilbud (6 stk.)

999,00 kr
166,50 kr pr. stk.

1. Basic T-shirt

Farge: Hvit

Størrelse

2. Basic T-shirt

Farge: Navy

Størrelse

3. Basic T-shirt

Farge: Oxford Grå

Størrelse

4. Organic Basic T-shirt

Farge: Rød

Størrelse

5. Basic T-shirt

Farge: Sky Blue

Størrelse

6. Basic T-shirt

Farge: Svart

Størrelse

Levering · På lager

Levering innen 1–3 virkedager

Seks Basic T-shirts for dame i økologisk bomull, samlet i ett Pakketilbud (6 stk.) der du selv bestemmer farge og størrelse på hver enkelt. Du får hele grunnstammen av t-skjorter på plass på én gang.

Favoritt-t-skjorten ligger ofte i skittentøyet akkurat når du skal ut døra. Med seks av samme modell har du flere klare i skuffen og får færre vaskedager.

Det som skiller denne pakken ut, er at du blander fritt. Velg blant hvit, marineblå, Oxford grå, rød, Sky Blue og svart. Du kan også blande størrelser hvis dere er flere som deler pakken.

Den hvite og den svarte passer under en blazer eller en åpen cardigan, gjerne stukket ned i jeans med høyt liv. Den røde og den i Sky Blue gir farge til nøytrale bukser og skjørt.

Maskinvask 30 °C
Skånsom vask
Må ikke blekes
Kan ikke tørketromles
Strykes på lav varme
  • Økologisk bomull: 100%
Passform
Liten
Normal
Stor
30 dagers returrett og 101 dagers bytte eller gavekort
+700 000 fornøyde kunder
Levering innen 1-3 virkedager

Anbefalt for deg

Dette er våre anbefalinger til deg

Basic T-shirt - Dame (3 stk.)
Bilde av Basic T-shirt - Dame - Pakketilbud (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Dame - Pakketilbud

749,00 kr

249,67 kr pr. stk.

Oversized T-shirt - Kvinde (6 stk.)
Bilde av Oversized T-shirt - Kvinde - Pakketilbud (6 stk.)
Bundle
6 stk.

Kvinde - Pakketilbud

999,00 kr

166,50 kr pr. stk.

Basic Sweatsæt - Lys Beige - (Dame)
Bilde av Basic Sweatsett - Lys Beige (Women)
Bundle
2 stk.

Lys Beige (Women) · (2 stk.)

513,00 kr

256,50 kr pr. stk.

Oversized T-shirts - Kvinde (3 stk.)
Bilde av Oversized T-shirts - Dame - Pakketilbud (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Dame - Pakketilbud

749,00 kr

249,67 kr pr. stk.

Boyfriend Tee - Sort
Bilde av Boyfriend Tee - Svart

Svart

294,00 kr
Oversized T-shirt - Rose
Bilde av Oversized T-shirt - Rosa

Rosa

294,00 kr
Oversized T-shirt - Khaki (dame)
Oversized T-shirt - Khaki - TeeShoppen - Sand/Beige 3

Khaki

294,00 kr
Oversized Blazer - Grå
Bilde av Oversized Blazer - Grå

Grå

1 174,00 kr
Haylie Pants - Sort
De Originale Performance Pants - Sort - TeeShoppen - Sort

Svart

587,00 kr
Jeans JDY - Sort (high waist)
Performance Jeans - Sort (high waist) - Jacqueline de Yong - Sort 2

Svart (high waist)

587,00 kr
Haylie Pants - Navy
De Originale Performance Pants - Navy - TeeShoppen - Blå

Navy

587,00 kr
Haylie Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå - TeeShoppen - Grå

Mørkegrå

587,00 kr

Andre kjøpte også

Boyfriend Tee - Army Grøn
Bilde av Boyfriend Tee - Armygrønn

Armygrønn

294,00 kr
Oversized T-shirt - Grå Meleret
Oversized T-shirt - Grå Meleret - TeeShoppen - Grå

Gråmelert

294,00 kr
Oversized T-shirt - Army (dame)
Bilde av Oversized T-shirt - Army

Army

294,00 kr
Pieces Jeans - Sort (high waist)
Pieces Jeans - Sort (high waist) - PIECES - Sort

Svart

265,00 kr
De Originale Performance Bukser - Mørkegrå
Bilde av De Originale Performance Bukser - Mørkegrå

Mørkegrå

881,00 kr
De Originale Performance Skinny Jeans - Washed Black Denim
Bilde av De Originale Performance Skinny Jeans - Vasket Black Denim

Vasket Black Denim

881,00 kr
De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim
Bilde av De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim

Washed Black Denim

881,00 kr
Klassiske Habitbukser - Grå
Bilde av Klassiske Habitbukser - Grå
Oversized Blazer - Grå
Bilde av Oversized Blazer - Grå

Grå

1 174,00 kr
Boyfriend Tee - Hvid
Bilde av Boyfriend Tee - Hvit

Hvit

294,00 kr
De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim
Bilde av De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim

Black Denim

881,00 kr
Basic T-shirt - Navy
Bilde av Basic T-shirt - Navy

Navy

294,00 kr

Hei, hvordan kan vi hjelpe deg?

Leter du etter noe nytt, eller trenger du hjelp med kontoen din?

Bla gjennom etter kategorier