Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

De Originale Performance Mom Jeans - (3 stk.)
De Originale Performance Mom Jeans - Black Denim
De Originale Performance Mom Jeans - Light Blue Denim
De Originale Performance Mom Jeans - Mørkeblå

Performance Mom Jeans

Pakketilbud (3 stk.)

1 149,00 kr
383,00 kr pr. stk.

Størrelsen er normal. Mange kunder anbefaler at du kjøper din vanlige størrelse.

Sett sammen ditt settKlikk for å tilpasse0 valgt av 3
Velg størrelse og farge

Farge: Black Denim

Størrelse: Velg

Velg størrelse og farge

Farge: Light Blue Denim

Størrelse: Velg

Velg størrelse og farge

Farge: Mørkeblå

Størrelse: Velg

Levering · På lager

Levering innen 1–3 virkedager

Pakketilbud (3 stk.) med Performance Mom Jeans til dame: tre par i bomullsdenim med høy midje og avslappet passform. Du velger fritt blant fargene svart, lyseblå og mørkeblå og får flere uttrykk i én bestilling.

Kjenner du igjen at favorittjeansen ligger i skittentøyet akkurat når du trenger den? Med tre par av samme modell har du et ekstra par klart og færre vaskedager.

Hvorfor denne pakken

Du slipper å jakte på en ny modell som sitter som den du allerede liker. Du får samme snitt, tre par og én handel.

Styling

Den høye midjen gjør det enkelt å stikke inn en skjorte eller bruke en kort strikkegenser. Det svarte paret kan kles opp med en blazer til jobb, mens det lyseblå passer til en enkel t-skjorte i helgen.

Ikke for deg hvis du ser etter en tettsittende skinny jeans. Mom-snittet er avslappet.

Vask ved maks 40 °C
Vask med lignende farger
Tørketromles på lav temperatur
  • Bomull: 100%
Passform
Liten
Normal
Stor
30 dagers returrett og 101 dagers bytte eller gavekort
+700 000 fornøyde kunder
Levering innen 1-3 virkedager

Anbefalt for deg

Dette er våre anbefalinger til deg

De Originale Performance Mom Jeans - (2 stk.)
Bundle
2 stk.

Pakketilbud

949,00 kr

474,50 kr pr. stk.

De Originale Performance Loose Jeans - (3 stk.)
Bilde av De Originale Performance Loose Jeans - Pakketilbud (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Pakketilbud

1 149,00 kr

383,00 kr pr. stk.

De Originale Performance Wide Jeans - (3 stk.)
Bilde av The Original Performance Wide Jeans - Pakketilbud (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Pakketilbud

1 149,00 kr

383,00 kr pr. stk.

De Originale Performance Mom Jeans - Light Blue Denim
Bilde av De Originale Performance Mom Jeans - Light Blue Denim

Light Blue Denim

881,00 kr
De Originale Performance Skinny Jeans - (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Pakketilbud

1 149,00 kr

383,00 kr pr. stk.

De Originale Performance Wide Jeans - (2 stk.)
Bilde av De Originale Performance Wide Jeans - Pakketilbud (2 stk.)
Bundle
2 stk.

Pakketilbud

949,00 kr

474,50 kr pr. stk.

Haylie Pants - Sort
De Originale Performance Pants - Sort - TeeShoppen - Sort

Svart

587,00 kr
Jeans JDY - Sort (high waist)
Performance Jeans - Sort (high waist) - Jacqueline de Yong - Sort 2

Svart (high waist)

587,00 kr
Haylie Pants - Navy
De Originale Performance Pants - Navy - TeeShoppen - Blå

Navy

587,00 kr
Haylie Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå - TeeShoppen - Grå

Mørkegrå

587,00 kr
De Originale Performance Jeans - Blå denim (high waist)
De Originale Performance Jeans - Blå denim (high waist) - Jacqueline de Yong - Blå

Blå denim (High waist)

587,00 kr
Haylie Pants - Lysegrå
Bilde av Haylie Pants - Lysegrå

Lysegrå

587,00 kr

Andre kjøpte også

Boyfriend Tee - Army Grøn
Bilde av Boyfriend Tee - Armygrønn

Armygrønn

294,00 kr
Oversized T-shirt - Grå Meleret
Oversized T-shirt - Grå Meleret - TeeShoppen - Grå

Gråmelert

294,00 kr
Oversized T-shirt - Army (dame)
Bilde av Oversized T-shirt - Army

Army

294,00 kr
Pieces Jeans - Sort (high waist)
Pieces Jeans - Sort (high waist) - PIECES - Sort

Svart

265,00 kr
De Originale Performance Bukser - Mørkegrå
Bilde av De Originale Performance Bukser - Mørkegrå

Mørkegrå

881,00 kr
De Originale Performance Skinny Jeans - Washed Black Denim
Bilde av De Originale Performance Skinny Jeans - Vasket Black Denim

Vasket Black Denim

881,00 kr
De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim
Bilde av De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim

Washed Black Denim

881,00 kr
Klassiske Habitbukser - Grå
Bilde av Klassiske Habitbukser - Grå
Oversized Blazer - Grå
Bilde av Oversized Blazer - Grå

Grå

1 174,00 kr
Boyfriend Tee - Hvid
Bilde av Boyfriend Tee - Hvit

Hvit

294,00 kr
De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim
Bilde av De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim

Black Denim

881,00 kr
Basic T-shirt - Navy
Bilde av Basic T-shirt - Navy

Navy

294,00 kr

Hei, hvordan kan vi hjelpe deg?

Leter du etter noe nytt, eller trenger du hjelp med kontoen din?

Bla gjennom etter kategorier