Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Essential Hooded Sweatset til Dame - Grå
Product image
Product image
Product image
Product image
Product image
Essential Hoodie - Gråmelert
Essential Sweatpants - Gråmelert

Essential Hooded Sweatset til Dame

Grå

513,00 kr
256,50 kr pr. stk.

1. Essential Hoodie

Farge: Gråmelert

Størrelse

2. Essential Sweatpants

Farge: Gråmelert

Størrelse

Levering · På lager

Levering innen 1–3 virkedager

Et gråmelert sweatsett for dame, satt sammen av Essential Hoodie og Essential Sweatpants i samme farge. Du får hettegenser og bukse som hører sammen, så du slipper å lete etter to deler som matcher.

Kjenner du morgenen der du vil ha på deg noe helt enkelt, men likevel se samlet ut? Her er det gjort for deg: to deler, én farge, ferdig antrekk.

Hvorfor dette settet

Hettegenseren og buksene er i samme gråmelerte farge. Antrekket ser planlagt ut, selv om du bare har tatt på deg de to delene.

Slik bruker du det

  • Hele settet sammen på reisedager, sofakvelder eller en tur ut med hunden.
  • Hettegenseren alene over en t-skjorte, sammen med jeans.
  • Buksene med en enkel topp når du vil ha det lettere på overkroppen.
101 dagers returrett
+700 000 fornøyde kunder
Rask levering

Anbefalt for deg

Dette er våre anbefalinger til deg

Essential Hooded Sweatset til Dame - Sort
Bilde av Essential Hooded Sweatset til Dame - Svart
Bundle
2 stk.

Svart · (2 stk.)

513,00 kr

256,50 kr pr. stk.

Essential Hooded Sweatset til Dame - Navy
Bilde av Essential Hooded Sweatset til Dame - Navy
Bundle
2 stk.

Navy · (2 stk.)

513,00 kr

256,50 kr pr. stk.

Essential Sweatset til Dame - Grå
Bilde av Essential Sweatset til Dame - Grå
Bundle
2 stk.

Grå · (2 stk.)

513,00 kr

256,50 kr pr. stk.

Essential Hoodie - Grå Melange
Bilde av Essential Hoodie - Gråmelert

Gråmelert

734,00 kr
Haylie Pants - Sort
De Originale Performance Pants - Sort - TeeShoppen - Sort

Svart

587,00 kr
Jeans JDY - Sort (high waist)
Performance Jeans - Sort (high waist) - Jacqueline de Yong - Sort 2

Svart (high waist)

587,00 kr
Haylie Pants - Navy
De Originale Performance Pants - Navy - TeeShoppen - Blå

Navy

587,00 kr
Haylie Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå - TeeShoppen - Grå

Mørkegrå

587,00 kr
De Originale Performance Jeans - Blå denim (high waist)
De Originale Performance Jeans - Blå denim (high waist) - Jacqueline de Yong - Blå

Blå denim (High waist)

587,00 kr
Haylie Pants - Lysegrå
Bilde av Haylie Pants - Lysegrå

Lysegrå

587,00 kr
Haylie Pants - Birch
Bilde av Haylie Pants - Birch

Birch

587,00 kr
De Originale Performance Denim Shorts - Medium Blå Denim (Kvinde)
Bilde av De Originale Performance Denim Shorts - Medium Blå Denim (Dame)
spar 80 %

Medium Blå Denim (Dame)

146,00 kr734,00 kr

Andre kjøpte også

Boyfriend Tee - Army Grøn
Bilde av Boyfriend Tee - Armygrønn

Armygrønn

294,00 kr
Oversized T-shirt - Grå Meleret
Oversized T-shirt - Grå Meleret - TeeShoppen - Grå

Gråmelert

294,00 kr
Oversized T-shirt - Army (dame)
Bilde av Oversized T-shirt - Army

Army

294,00 kr
Pieces Jeans - Sort (high waist)
Pieces Jeans - Sort (high waist) - PIECES - Sort

Svart

265,00 kr
De Originale Performance Bukser - Mørkegrå
Bilde av De Originale Performance Bukser - Mørkegrå

Mørkegrå

881,00 kr
De Originale Performance Skinny Jeans - Washed Black Denim
Bilde av De Originale Performance Skinny Jeans - Vasket Black Denim

Vasket Black Denim

881,00 kr
De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim
Bilde av De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim

Washed Black Denim

881,00 kr
Klassiske Habitbukser - Grå
Bilde av Klassiske Habitbukser - Grå
Oversized Blazer - Grå
Bilde av Oversized Blazer - Grå

Grå

1 174,00 kr
Boyfriend Tee - Hvid
Bilde av Boyfriend Tee - Hvit

Hvit

294,00 kr
Basic T-shirt - Navy
Bilde av Basic T-shirt - Navy

Navy

294,00 kr
De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim
Bilde av De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim

Black Denim

881,00 kr

Hei, hvordan kan vi hjelpe deg?

Leter du etter noe nytt, eller trenger du hjelp med kontoen din?

Bla gjennom etter kategorier