Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Essential Hooded Sweatset til Dame - Navy
Product image
Product image
Product image
Product image
Product image
Essential Hoodie - Navy
Essential Sweatpants - Navy

Essential Hooded Sweatset til Dame

Navy

513,00 kr
256,50 kr pr. stk.

1. Essential Hoodie

Farge: Navy

Størrelse

2. Essential Sweatpants

Farge: Navy

Størrelse

Levering · På lager

Levering innen 1–3 virkedager

Essential Hooded Sweatset er et matchende sett for dame i marineblå farge, med en Essential Hoodie og et par Essential Sweatpants. Du får overdel og bukse som hører sammen, og antrekket er klart med én gang.

Du kjenner kanskje igjen morgenen der sweatbuksen ikke passer til noen av genserne. Med dette settet er den runden over, fordi begge delene er i samme marineblå farge.

Den største fordelen er at du får to plagg i én bestilling, i samme farge, og slipper å matche selv.

Bruk hele settet hjemme, på vei til trening eller på en rolig søndagstur. Delene fungerer også hver for seg: hoodien over en enkel topp, buksen med en kort jakke.

Ikke til deg hvis du vil ha forskjellig farge på overdel og bukse, for her er begge delene marineblå.

101 dagers returrett
+700 000 fornøyde kunder
Rask levering

Anbefalt for deg

Dette er våre anbefalinger til deg

Essential Hooded Sweatset til Dame - Sort
Bilde av Essential Hooded Sweatset til Dame - Svart
Bundle
2 stk.

Svart · (2 stk.)

513,00 kr

256,50 kr pr. stk.

Essential Sweatset til Dame - Navy
Bilde av Essential Sweatset for Dame - Navy
Bundle
2 stk.

Navy · (2 stk.)

513,00 kr

256,50 kr pr. stk.

Essential Hooded Sweatset til Dame - Grå
Bilde av Essential Hooded Sweatset til Dame - Grå
Bundle
2 stk.

Grå · (2 stk.)

513,00 kr

256,50 kr pr. stk.

Sweatshirt Hoodie - Navy
Bilde av Sweatshirt Hoodie - Navy

Navy

734,00 kr
Essential Hoodie - Navy
Bilde av Essential Hoodie - Navy

Navy

734,00 kr
Haylie Pants - Sort
De Originale Performance Pants - Sort - TeeShoppen - Sort

Svart

587,00 kr
Jeans JDY - Sort (high waist)
Performance Jeans - Sort (high waist) - Jacqueline de Yong - Sort 2

Svart (high waist)

587,00 kr
Haylie Pants - Navy
De Originale Performance Pants - Navy - TeeShoppen - Blå

Navy

587,00 kr
Haylie Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå - TeeShoppen - Grå

Mørkegrå

587,00 kr
De Originale Performance Jeans - Blå denim (high waist)
De Originale Performance Jeans - Blå denim (high waist) - Jacqueline de Yong - Blå

Blå denim (High waist)

587,00 kr
Haylie Pants - Lysegrå
Bilde av Haylie Pants - Lysegrå

Lysegrå

587,00 kr
Haylie Pants - Birch
Bilde av Haylie Pants - Birch

Birch

587,00 kr

Andre kjøpte også

Boyfriend Tee - Army Grøn
Bilde av Boyfriend Tee - Armygrønn

Armygrønn

294,00 kr
Oversized T-shirt - Grå Meleret
Oversized T-shirt - Grå Meleret - TeeShoppen - Grå

Gråmelert

294,00 kr
Oversized T-shirt - Army (dame)
Bilde av Oversized T-shirt - Army

Army

294,00 kr
Pieces Jeans - Sort (high waist)
Pieces Jeans - Sort (high waist) - PIECES - Sort

Svart

265,00 kr
De Originale Performance Bukser - Mørkegrå
Bilde av De Originale Performance Bukser - Mørkegrå

Mørkegrå

881,00 kr
De Originale Performance Skinny Jeans - Washed Black Denim
Bilde av De Originale Performance Skinny Jeans - Vasket Black Denim

Vasket Black Denim

881,00 kr
De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim
Bilde av De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim

Washed Black Denim

881,00 kr
Klassiske Habitbukser - Grå
Bilde av Klassiske Habitbukser - Grå
Oversized Blazer - Grå
Bilde av Oversized Blazer - Grå

Grå

1 174,00 kr
Boyfriend Tee - Hvid
Bilde av Boyfriend Tee - Hvit

Hvit

294,00 kr
Basic T-shirt - Navy
Bilde av Basic T-shirt - Navy

Navy

294,00 kr
De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim
Bilde av De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim

Black Denim

881,00 kr

Hei, hvordan kan vi hjelpe deg?

Leter du etter noe nytt, eller trenger du hjelp med kontoen din?

Bla gjennom etter kategorier