Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Essential Hooded Sweatset til Dame - Sort
Product image
Product image
Product image
Product image
Product image
Essential Hoodie - Svart
Essential Sweatpants - Svart

Essential Hooded Sweatset til Dame

Svart

513,00 kr
256,50 kr pr. stk.

1. Essential Hoodie

Farge: Svart

Størrelse

2. Essential Sweatpants

Farge: Svart

Størrelse

Levering · På lager

Levering innen 1–3 virkedager

Settet består av to deler for dame: en svart Essential Hoodie og et par svarte Essential Sweatpants, samlet i én pakke. Hettegenser og bukse har samme farge og samme uttrykk, så du slipper å lete etter en bukse som passer til genseren.

Lørdag morgen skal du rett fra sofaen til bakeriet. Du trekker på begge delene, og du er ferdig kledd.

Hvorfor dette settet

To svarte deler som hører sammen gir deg et komplett antrekk med én gang. Når du vil variere, bruker du dem hver for seg.

Styling

  • Bruk hele settet med hvite joggesko og en caps på en rolig fridag.
  • Ta hettegenseren over treningstights på vei til trening.
  • Kombiner sweatpantsene med en enkel t-skjorte og en lang kåpe når det er kjølig ute.
101 dagers returrett
+700 000 fornøyde kunder
Rask levering

Anbefalt for deg

Dette er våre anbefalinger til deg

Essential Hooded Sweatset til Dame - Grå
Bilde av Essential Hooded Sweatset til Dame - Grå
Bundle
2 stk.

Grå · (2 stk.)

513,00 kr

256,50 kr pr. stk.

Essential Hooded Sweatset til Dame - Navy
Bilde av Essential Hooded Sweatset til Dame - Navy
Bundle
2 stk.

Navy · (2 stk.)

513,00 kr

256,50 kr pr. stk.

Essential Sweatset til Dame - Sort
Bilde av Essential Sweatset til Dame - Svart
Bundle
2 stk.

Svart · (2 stk.)

513,00 kr

256,50 kr pr. stk.

Essential Hoodie - Sort
Bilde av Essential Hoodie - Svart

Svart

734,00 kr
Haylie Pants - Sort
De Originale Performance Pants - Sort - TeeShoppen - Sort

Svart

587,00 kr
Jeans JDY - Sort (high waist)
Performance Jeans - Sort (high waist) - Jacqueline de Yong - Sort 2

Svart (high waist)

587,00 kr
Haylie Pants - Navy
De Originale Performance Pants - Navy - TeeShoppen - Blå

Navy

587,00 kr
Haylie Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå - TeeShoppen - Grå

Mørkegrå

587,00 kr
De Originale Performance Jeans - Blå denim (high waist)
De Originale Performance Jeans - Blå denim (high waist) - Jacqueline de Yong - Blå

Blå denim (High waist)

587,00 kr
Haylie Pants - Lysegrå
Bilde av Haylie Pants - Lysegrå

Lysegrå

587,00 kr
Haylie Pants - Birch
Bilde av Haylie Pants - Birch

Birch

587,00 kr
De Originale Performance Denim Shorts - Medium Blå Denim (Kvinde)
Bilde av De Originale Performance Denim Shorts - Medium Blå Denim (Dame)
spar 80 %

Medium Blå Denim (Dame)

146,00 kr734,00 kr

Andre kjøpte også

Boyfriend Tee - Army Grøn
Bilde av Boyfriend Tee - Armygrønn

Armygrønn

294,00 kr
Oversized T-shirt - Grå Meleret
Oversized T-shirt - Grå Meleret - TeeShoppen - Grå

Gråmelert

294,00 kr
Oversized T-shirt - Army (dame)
Bilde av Oversized T-shirt - Army

Army

294,00 kr
Pieces Jeans - Sort (high waist)
Pieces Jeans - Sort (high waist) - PIECES - Sort

Svart

265,00 kr
De Originale Performance Bukser - Mørkegrå
Bilde av De Originale Performance Bukser - Mørkegrå

Mørkegrå

881,00 kr
De Originale Performance Skinny Jeans - Washed Black Denim
Bilde av De Originale Performance Skinny Jeans - Vasket Black Denim

Vasket Black Denim

881,00 kr
De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim
Bilde av De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim

Washed Black Denim

881,00 kr
Klassiske Habitbukser - Grå
Bilde av Klassiske Habitbukser - Grå
Oversized Blazer - Grå
Bilde av Oversized Blazer - Grå

Grå

1 174,00 kr
Boyfriend Tee - Hvid
Bilde av Boyfriend Tee - Hvit

Hvit

294,00 kr
Basic T-shirt - Navy
Bilde av Basic T-shirt - Navy

Navy

294,00 kr
De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim
Bilde av De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim

Black Denim

881,00 kr

Hei, hvordan kan vi hjelpe deg?

Leter du etter noe nytt, eller trenger du hjelp med kontoen din?

Bla gjennom etter kategorier