Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Essential Sweatset til Dame - Grå
Product image
Product image
Essential Crewneck - Gråmelert
Essential Sweatpants - Gråmelert

Essential Sweatset til Dame

Grå

513,00 kr
256,50 kr pr. stk.

1. Essential Crewneck

Farge: Gråmelert

Størrelse

2. Essential Sweatpants

Farge: Gråmelert

Størrelse

Levering · På lager

Levering innen 1–3 virkedager

Et sweatsett for dame med to deler: Essential Crewneck og Essential Sweatpants, begge i gråmelert. Genser og bukser hører sammen fra start, i en blanding av bomull og polyester. Du slipper å lete etter to plagg som matcher.

Når dagen skal være enkel

Hjemmedag, en lang reise eller en tur ut en rolig søndag: du tar på deg to plagg, og antrekket er ferdig.

Hvorfor dette settet

Genseren og buksene har samme gråmelerte farge. Sammen ser de ut som et helt antrekk og ikke som to tilfeldige plagg.

Slik bruker du det

  • Bruk settet samlet for et rolig, ensfarget antrekk.
  • Kombiner crewnecken med jeans.
  • Bruk buksene med en enkel t-skjorte.
  • Legg en cardigan over på en rolig dag hjemme.
  • Bomull: 60% Polyester: 40%

Anbefalt for deg

Dette er våre anbefalinger til deg

Essential Sweatset til Dame - Sort
Bilde av Essential Sweatset til Dame - Svart
Bundle
2 stk.

Svart · (2 stk.)

513,00 kr

256,50 kr pr. stk.

Essential Sweatset til Dame - Navy
Bilde av Essential Sweatset for Dame - Navy
Bundle
2 stk.

Navy · (2 stk.)

513,00 kr

256,50 kr pr. stk.

Essential Hooded Sweatset til Dame - Grå
Bilde av Essential Hooded Sweatset til Dame - Grå
Bundle
2 stk.

Grå · (2 stk.)

513,00 kr

256,50 kr pr. stk.

Essential Sweatpants - Grå Melange
Bilde av Essential Sweatpants - Gråmelert
UTGÅRspar 78 %

Gråmelert

131,00 kr587,00 kr
Essential Sweatpants - Sort
Bilde av Essential Sweatpants - Svart

Svart

587,00 kr
Essential Sweatpants - Navy
Bilde av Essential Sweatpants - Navy
UTGÅRspar 78 %

Navy

131,00 kr587,00 kr
Essential Crewneck - Grå Melange
Bilde av Essential Crewneck - Gråmelert

Gråmelert

734,00 kr
Essential Hoodie - Grå Melange
Bilde av Essential Hoodie - Gråmelert

Gråmelert

734,00 kr
Haylie Pants - Sort
De Originale Performance Pants - Sort - TeeShoppen - Sort

Svart

587,00 kr
Jeans JDY - Sort (high waist)
Performance Jeans - Sort (high waist) - Jacqueline de Yong - Sort 2

Svart (high waist)

587,00 kr
Haylie Pants - Navy
De Originale Performance Pants - Navy - TeeShoppen - Blå

Navy

587,00 kr
Haylie Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå - TeeShoppen - Grå

Mørkegrå

587,00 kr

Andre kjøpte også

Boyfriend Tee - Army Grøn
Bilde av Boyfriend Tee - Armygrønn

Armygrønn

294,00 kr
Oversized T-shirt - Grå Meleret
Oversized T-shirt - Grå Meleret - TeeShoppen - Grå

Gråmelert

294,00 kr
Oversized T-shirt - Army (dame)
Bilde av Oversized T-shirt - Army

Army

294,00 kr
Pieces Jeans - Sort (high waist)
Pieces Jeans - Sort (high waist) - PIECES - Sort

Svart

265,00 kr
De Originale Performance Bukser - Mørkegrå
Bilde av De Originale Performance Bukser - Mørkegrå

Mørkegrå

881,00 kr
De Originale Performance Skinny Jeans - Washed Black Denim
Bilde av De Originale Performance Skinny Jeans - Vasket Black Denim

Vasket Black Denim

881,00 kr
De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim
Bilde av De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim

Washed Black Denim

881,00 kr
Klassiske Habitbukser - Grå
Bilde av Klassiske Habitbukser - Grå
Oversized Blazer - Grå
Bilde av Oversized Blazer - Grå

Grå

1 174,00 kr
Boyfriend Tee - Hvid
Bilde av Boyfriend Tee - Hvit

Hvit

294,00 kr
Basic T-shirt - Navy
Bilde av Basic T-shirt - Navy

Navy

294,00 kr
De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim
Bilde av De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim

Black Denim

881,00 kr

Hei, hvordan kan vi hjelpe deg?

Leter du etter noe nytt, eller trenger du hjelp med kontoen din?

Bla gjennom etter kategorier