Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Essential Sweatset til Dame - Navy
Product image
Product image
Essentiel Crewneck - Navy
Essential Sweatpants - Navy

Essential Sweatset for Dame

Navy

513,00 kr
256,50 kr pr. stk.

1. Essentiel Crewneck

Farge: Navy

Størrelse

2. Essential Sweatpants

Farge: Navy

Størrelse

Levering · På lager

Levering innen 1–3 virkedager

Et marineblått sweatsett til dame med to deler: en crewneck og et par Essential Sweatpants i samme farge. Settet er i bomull og polyester med avslappet passform. Du får overdel og bukse som hører sammen, uten å kjøpe dem hver for seg.

På dager med lite tid tar du på deg to plagg, og hele antrekket er klart.

Hvorfor dette settet

Begge delene har samme marineblå farge, så settet ser helhetlig ut når du bruker det sammen. Du kan også bruke hver del alene.

Slik bruker du det

  • Sammen pÃ¥ reise, pÃ¥ tur eller hjemme i sofaen
  • Crewnecken med rund hals over en t-skjorte
  • Buksene til en kort jakke pÃ¥ vei ut døren

Ikke for deg hvis du vil ha et tettsittende treningssett. Passformen er avslappet.

  • Bomull: 60% Polyester: 40%

Anbefalt for deg

Dette er våre anbefalinger til deg

Essential Sweatset til Dame - Sort
Bilde av Essential Sweatset til Dame - Svart
Bundle
2 stk.

Svart · (2 stk.)

513,00 kr

256,50 kr pr. stk.

Essential Sweatset til Dame - Grå
Bilde av Essential Sweatset til Dame - Grå
Bundle
2 stk.

Grå · (2 stk.)

513,00 kr

256,50 kr pr. stk.

Essential Sweatpants - Navy
Bilde av Essential Sweatpants - Navy
UTGÃ…Rspar 78 %

Navy

131,00 kr587,00 kr
Essential Hooded Sweatset til Dame - Navy
Bilde av Essential Hooded Sweatset til Dame - Navy
Bundle
2 stk.

Navy · (2 stk.)

513,00 kr

256,50 kr pr. stk.

Sweatshirt Crewneck - Navy
Bilde av Sweatshirt Crewneck - Navy

Navy

734,00 kr
Sweatpants Wide - Navy
Bilde av Sweatpants Wide - Navy

Navy

587,00 kr
Essential Hoodie - Navy
Bilde av Essential Hoodie - Navy

Navy

734,00 kr
Essential Sweatpants - Sort
Bilde av Essential Sweatpants - Svart

Svart

587,00 kr
Haylie Pants - Sort
De Originale Performance Pants - Sort - TeeShoppen - Sort

Svart

587,00 kr
Jeans JDY - Sort (high waist)
Performance Jeans - Sort (high waist) - Jacqueline de Yong - Sort 2

Svart (high waist)

587,00 kr
Haylie Pants - Navy
De Originale Performance Pants - Navy - TeeShoppen - Blå

Navy

587,00 kr
Haylie Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå - TeeShoppen - Grå

Mørkegrå

587,00 kr

Andre kjøpte også

Boyfriend Tee - Army Grøn
Bilde av Boyfriend Tee - Armygrønn

Armygrønn

294,00 kr
Oversized T-shirt - Grå Meleret
Oversized T-shirt - Grå Meleret - TeeShoppen - Grå

Gråmelert

294,00 kr
Oversized T-shirt - Army (dame)
Bilde av Oversized T-shirt - Army

Army

294,00 kr
Pieces Jeans - Sort (high waist)
Pieces Jeans - Sort (high waist) - PIECES - Sort

Svart

265,00 kr
De Originale Performance Bukser - Mørkegrå
Bilde av De Originale Performance Bukser - Mørkegrå

Mørkegrå

881,00 kr
De Originale Performance Skinny Jeans - Washed Black Denim
Bilde av De Originale Performance Skinny Jeans - Vasket Black Denim

Vasket Black Denim

881,00 kr
De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim
Bilde av De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim

Washed Black Denim

881,00 kr
Klassiske Habitbukser - Grå
Bilde av Klassiske Habitbukser - Grå

Grå

587,00 kr
Oversized Blazer - Grå
Bilde av Oversized Blazer - Grå

Grå

1 174,00 kr
Boyfriend Tee - Hvid
Bilde av Boyfriend Tee - Hvit

Hvit

294,00 kr
Basic T-shirt - Navy
Bilde av Basic T-shirt - Navy

Navy

294,00 kr
De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim
Bilde av De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim

Black Denim

881,00 kr

Hei, hvordan kan vi hjelpe deg?

Leter du etter noe nytt, eller trenger du hjelp med kontoen din?

Bla gjennom etter kategorier