Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Essential Sweatset til Dame - Sort
Product image
Product image
Essentiel Crewneck - Svart
Essential Sweatpants - Svart

Essential Sweatset til Dame

Svart

513,00 kr
256,50 kr pr. stk.

1. Essentiel Crewneck

Farge: Svart

Størrelse

2. Essential Sweatpants

Farge: Svart

Størrelse

Levering · På lager

Levering innen 1–3 virkedager

Essential Sweatset er et matchende sett for dame: en crewneck og et par Essential Sweatpants i samme bomullsblanding, begge i svart. Du får et helt antrekk i ett kjøp, og hver del kan også brukes for seg.

Du vil ha noe behagelig på, men ikke se ut som du nettopp sto opp. Et helsvart sett gir et samlet uttrykk, enten du er hjemme, ute på tur eller skal sitte lenge på fly eller i bil.

Hvorfor dette settet

Overdel og underdel er i samme farge og samme stoff. Du slipper å lete etter en genser som passer til buksene.

Slik bruker du det

  • Hele settet pÃ¥ lange reiser
  • Buksene med en hvit t-skjorte og sneakers
  • Genseren med en varm cardigan og tykke sokker pÃ¥ rolige kvelder hjemme
  • Bomull: 60% Polyester: 40%

Anbefalt for deg

Dette er våre anbefalinger til deg

Essential Sweatset til Dame - Navy
Bilde av Essential Sweatset for Dame - Navy
Bundle
2 stk.

Navy · (2 stk.)

513,00 kr

256,50 kr pr. stk.

Essential Sweatset til Dame - Grå
Bilde av Essential Sweatset til Dame - Grå
Bundle
2 stk.

Grå · (2 stk.)

513,00 kr

256,50 kr pr. stk.

Essential Sweatpants - Sort
Bilde av Essential Sweatpants - Svart

Svart

587,00 kr
Essential Sweatpants - Navy
Bilde av Essential Sweatpants - Navy
UTGÃ…Rspar 78 %

Navy

131,00 kr587,00 kr
Essentiel Crewneck - Sort
Bilde av Essentiel Crewneck - Svart

Svart

734,00 kr
Essential Hooded Sweatset til Dame - Sort
Bilde av Essential Hooded Sweatset til Dame - Svart
Bundle
2 stk.

Svart · (2 stk.)

513,00 kr

256,50 kr pr. stk.

Essential Sweatpants - Grå Melange
Bilde av Essential Sweatpants - Gråmelert
UTGÃ…Rspar 78 %

Gråmelert

131,00 kr587,00 kr
Essential Crewneck - Grå Melange
Bilde av Essential Crewneck - Gråmelert

Gråmelert

734,00 kr
Essential Hoodie - Sort
Bilde av Essential Hoodie - Svart

Svart

734,00 kr
Haylie Pants - Sort
De Originale Performance Pants - Sort - TeeShoppen - Sort

Svart

587,00 kr
Jeans JDY - Sort (high waist)
Performance Jeans - Sort (high waist) - Jacqueline de Yong - Sort 2

Svart (high waist)

587,00 kr
Haylie Pants - Navy
De Originale Performance Pants - Navy - TeeShoppen - Blå

Navy

587,00 kr

Andre kjøpte også

Boyfriend Tee - Army Grøn
Bilde av Boyfriend Tee - Armygrønn

Armygrønn

294,00 kr
Oversized T-shirt - Grå Meleret
Oversized T-shirt - Grå Meleret - TeeShoppen - Grå

Gråmelert

294,00 kr
Oversized T-shirt - Army (dame)
Bilde av Oversized T-shirt - Army

Army

294,00 kr
Pieces Jeans - Sort (high waist)
Pieces Jeans - Sort (high waist) - PIECES - Sort

Svart

265,00 kr
De Originale Performance Bukser - Mørkegrå
Bilde av De Originale Performance Bukser - Mørkegrå

Mørkegrå

881,00 kr
De Originale Performance Skinny Jeans - Washed Black Denim
Bilde av De Originale Performance Skinny Jeans - Vasket Black Denim

Vasket Black Denim

881,00 kr
De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim
Bilde av De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim

Washed Black Denim

881,00 kr
Klassiske Habitbukser - Grå
Bilde av Klassiske Habitbukser - Grå

Grå

587,00 kr
Oversized Blazer - Grå
Bilde av Oversized Blazer - Grå

Grå

1 174,00 kr
Boyfriend Tee - Hvid
Bilde av Boyfriend Tee - Hvit

Hvit

294,00 kr
Basic T-shirt - Navy
Bilde av Basic T-shirt - Navy

Navy

294,00 kr
De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim
Bilde av De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim

Black Denim

881,00 kr

Hei, hvordan kan vi hjelpe deg?

Leter du etter noe nytt, eller trenger du hjelp med kontoen din?

Bla gjennom etter kategorier