Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Melissa Sæt - Brun
Product image
Product image
Product image
Product image
Product image
Melissa Vest - Brun
Melissa Wide Pants - Brun

Melissa Sett

Brun

1 026,00 kr
513,00 kr pr. stk.

1. Melissa Vest

Farge: Brun

Størrelse

2. Melissa Wide Pants

Farge: Brun

Størrelse

Levering · På lager

Levering innen 1–3 virkedager

Melissa Sett i brunt er et matchende sett for kvinner, med Melissa Vest og Melissa Wide Pants i samme brune farge. Du får et helt antrekk i to deler og slipper å lete etter bukser som passer til vesten.

Julebordet eller nyttårsaften nærmer seg, og du vil møte opp i noe som ser gjennomtenkt ut, uten å bruke kvelden før på å prøve kombinasjoner. Med dette settet er valget allerede tatt.

Fordelen er at delene hører sammen, men også kan brukes hver for seg. Vesten kan gå over en enkel topp til jeans, og buksene kan brukes med en strikkegenser en vanlig dag.

Til fest kan du bruke vesten alene som overdel eller over en tynn skjorte. Hæler gjør settet mer pyntet, og flate sko passer bedre på dagtid.

Ikke til deg hvis du vil ha tettsittende bukser. Wide Pants har en løs og avslappet passform.

  • Polyester: 40%, Lycra: 5%, Viskose: 5%

Anbefalt for deg

Dette er våre anbefalinger til deg

Melissa Sæt - Sort
Bilde av Melissa Sett - Svart
Bundle
2 stk.

Svart · (2 stk.)

1 026,00 kr

513,00 kr pr. stk.

Melissa Sæt - Lysegrå
Bilde av Melissa Sett - Lysegrå
Bundle
2 stk.

Lysegrå · (2 stk.)

1 026,00 kr

513,00 kr pr. stk.

Alisa Set - Brun
Bilde av Alisa Sett - Brun
Bundle
2 stk.

Brun · (2 stk.)

733,00 kr

366,50 kr pr. stk.

Alisa Set - Sort
Bilde av Alisa Sett - Svart
Bundle
2 stk.

Svart · (2 stk.)

733,00 kr

366,50 kr pr. stk.

Leah Set - Brun
Bilde av Leah Set - Brun
Bundle
2 stk.

Brun · (2 stk.)

1 026,00 kr

513,00 kr pr. stk.

Alisa Set - Grå
Bilde av Alisa Set - Grå
Bundle
2 stk.

Grå · (2 stk.)

733,00 kr

366,50 kr pr. stk.

Alisa Set - Khaki
Bilde av Alisa Sett - Khaki
Bundle
2 stk.

Khaki · (2 stk.)

733,00 kr

366,50 kr pr. stk.

Leah Set - Grå
Bilde av Leah Set - Grå
Bundle
2 stk.

Grå · (2 stk.)

1 026,00 kr

513,00 kr pr. stk.

Basic Sweatpants - Lys Beige
Bilde av Basic Sweatpants - Lys Beige
UKENS DEALspar 55 %

Lys Beige

263,00 kr587,00 kr
Klassiske Habitbukser - Navy Pinstripe
Bilde av Klassiske Dressbukser - Navy Pinstripe

Navy Pinstripe

587,00 kr
Haylie Pants - Sort
De Originale Performance Pants - Sort - TeeShoppen - Sort

Svart

587,00 kr
Jeans JDY - Sort (high waist)
Performance Jeans - Sort (high waist) - Jacqueline de Yong - Sort 2

Svart (high waist)

587,00 kr

Andre kjøpte også

Boyfriend Tee - Army Grøn
Bilde av Boyfriend Tee - Armygrønn

Armygrønn

294,00 kr
Oversized T-shirt - Grå Meleret
Oversized T-shirt - Grå Meleret - TeeShoppen - Grå

Gråmelert

294,00 kr
Oversized T-shirt - Army (dame)
Bilde av Oversized T-shirt - Army

Army

294,00 kr
Pieces Jeans - Sort (high waist)
Pieces Jeans - Sort (high waist) - PIECES - Sort

Svart

265,00 kr
De Originale Performance Bukser - Mørkegrå
Bilde av De Originale Performance Bukser - Mørkegrå

Mørkegrå

881,00 kr
De Originale Performance Skinny Jeans - Washed Black Denim
Bilde av De Originale Performance Skinny Jeans - Vasket Black Denim

Vasket Black Denim

881,00 kr
De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim
Bilde av De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim

Washed Black Denim

881,00 kr
Klassiske Habitbukser - Grå
Bilde av Klassiske Habitbukser - Grå
Oversized Blazer - Grå
Bilde av Oversized Blazer - Grå

Grå

1 174,00 kr
Boyfriend Tee - Hvid
Bilde av Boyfriend Tee - Hvit

Hvit

294,00 kr
Basic T-shirt - Navy
Bilde av Basic T-shirt - Navy

Navy

294,00 kr
De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim
Bilde av De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim

Black Denim

881,00 kr

Hei, hvordan kan vi hjelpe deg?

Leter du etter noe nytt, eller trenger du hjelp med kontoen din?

Bla gjennom etter kategorier