Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Melissa Sæt - Lysegrå
Product image
Product image
Product image
Product image
Melissa Blazer - Lysegrå
Melissa Wide Pants - Lysegrå

Melissa Sett

Lysegrå

1 026,00 kr
513,00 kr pr. stk.

1. Melissa Blazer

Farge: Lysegrå

Størrelse

2. Melissa Wide Pants

Farge: Lysegrå

Størrelse

Levering · På lager

Levering innen 1–3 virkedager

Melissa-settet i lysegrå består av en vest og et par Melissa Wide Pants i samme farge, et ferdig antrekk til deg som ikke vil lete etter deler som passer sammen. Begge delene er sydd i stoff med stretch, og de vide buksene gir en avslappet silhuett.

Julebord og nyttårsaften krever et antrekk som ser gjennomtenkt ut. Med dette settet er det valget allerede tatt.

Hvorfor dette settet

Du får to deler i én pakke. Vesten og buksene er laget for å brukes sammen, og hver del kan også brukes for seg.

Slik bruker du det

  • Til festen: vesten alene som topp, sammen med buksene.
  • Til hverdags: buksene med en strikkegenser, og vesten over en hvit skjorte.
  • Polyester: 40%, Lycra: 5%, Viskose: 5%

Anbefalt for deg

Dette er våre anbefalinger til deg

Melissa Sæt - Brun
Bilde av Melissa Sett - Brun
Bundle
2 stk.

Brun · (2 stk.)

1 026,00 kr

513,00 kr pr. stk.

Melissa Sæt - Sort
Bilde av Melissa Sett - Svart
Bundle
2 stk.

Svart · (2 stk.)

1 026,00 kr

513,00 kr pr. stk.

Alisa Set - Grå
Bilde av Alisa Set - Grå
Bundle
2 stk.

Grå · (2 stk.)

733,00 kr

366,50 kr pr. stk.

Leah Set - Grå
Bilde av Leah Set - Grå
Bundle
2 stk.

Grå · (2 stk.)

1 026,00 kr

513,00 kr pr. stk.

Alisa Set - Brun
Bilde av Alisa Sett - Brun
Bundle
2 stk.

Brun · (2 stk.)

733,00 kr

366,50 kr pr. stk.

Alisa Set - Khaki
Bilde av Alisa Sett - Khaki
Bundle
2 stk.

Khaki · (2 stk.)

733,00 kr

366,50 kr pr. stk.

Natalie Vest og Bukser - Lysegrå
Bilde av Natalie Vest og Bukser - Lysegrå
Bundle
2 stk.

Lysegrå · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Alisa Set - Sort
Bilde av Alisa Sett - Svart
Bundle
2 stk.

Svart · (2 stk.)

733,00 kr

366,50 kr pr. stk.

Haylie Pants - Birch
Bilde av Haylie Pants - Birch

Birch

587,00 kr
Nadia Pants - Lyse grå
Bilde av Nadia Pants - Lys grå

Lys grå

587,00 kr
Haylie Pants - Sort
De Originale Performance Pants - Sort - TeeShoppen - Sort

Svart

587,00 kr
Jeans JDY - Sort (high waist)
Performance Jeans - Sort (high waist) - Jacqueline de Yong - Sort 2

Svart (high waist)

587,00 kr

Andre kjøpte også

Boyfriend Tee - Army Grøn
Bilde av Boyfriend Tee - Armygrønn

Armygrønn

294,00 kr
Oversized T-shirt - Grå Meleret
Oversized T-shirt - Grå Meleret - TeeShoppen - Grå

Gråmelert

294,00 kr
Oversized T-shirt - Army (dame)
Bilde av Oversized T-shirt - Army

Army

294,00 kr
Pieces Jeans - Sort (high waist)
Pieces Jeans - Sort (high waist) - PIECES - Sort

Svart

265,00 kr
De Originale Performance Bukser - Mørkegrå
Bilde av De Originale Performance Bukser - Mørkegrå

Mørkegrå

881,00 kr
De Originale Performance Skinny Jeans - Washed Black Denim
Bilde av De Originale Performance Skinny Jeans - Vasket Black Denim

Vasket Black Denim

881,00 kr
De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim
Bilde av De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim

Washed Black Denim

881,00 kr
Klassiske Habitbukser - Grå
Bilde av Klassiske Habitbukser - Grå
Oversized Blazer - Grå
Bilde av Oversized Blazer - Grå

Grå

1 174,00 kr
Boyfriend Tee - Hvid
Bilde av Boyfriend Tee - Hvit

Hvit

294,00 kr
Basic T-shirt - Navy
Bilde av Basic T-shirt - Navy

Navy

294,00 kr
De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim
Bilde av De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim

Black Denim

881,00 kr

Hei, hvordan kan vi hjelpe deg?

Leter du etter noe nytt, eller trenger du hjelp med kontoen din?

Bla gjennom etter kategorier