Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Oversized Strikket Rullekravetrøje (2 stk.)
Product image
Product image
Product image
Emma Strik - Beige
Emma Strikk - Lysgrå Melert

Oversized Strikket Rullekragetrøye

Pakketilbud (2 stk.)

483,78 kr
241,89 kr pr. stk.

1. Emma Strik

Farge: Beige

Størrelse

2. Emma Strikk

Farge: Lysgrå Melert

Størrelse

Levering · På lager

Levering innen 1–3 virkedager

En Oversized rullekragegenser i strikk, levert som Pakketilbud (2 stk.) med to Emma-gensere: én i beige og én i lys gråmelert. Pakken er for deg som vil ha to rolige, lyse strikkegensere i samme modell og slippe å velge mellom fargene.

En kjølig morgen trenger du ikke å tenke gjennom antrekket. Du tar den ene genseren, og den andre ligger klar til neste dag.

Hvorfor denne

Du får samme genser i to nøytrale farger. Beige og lys gråmelert kan byttes på gjennom uka uten at du må sette sammen resten av antrekket på nytt.

Styling

Trekk genseren over en t-skjorte når det blir kjølig. Brett rullekragen ned, eller la den stå høyt. Den romslige formen blir ryddig mot smale bukser eller en rett jeans.

Ikke til deg hvis

du ser etter en tettsittende rullekrage som skal ligge glatt under en blazer.

Vask ved maks 40 °C
Vask med lignende farger
Hengetørkes
Må ikke renses
  • Polyester 64% Akryl 30% Ull 6%
Passform
Liten
Normal
Stor
30 dagers returrett og 101 dagers bytte eller gavekort
+700 000 fornøyde kunder
Levering innen 1-3 virkedager

Anbefalt for deg

Dette er våre anbefalinger til deg

Oversized T-shirt - Kvinde (6 stk.)
Bilde av Oversized T-shirt - Kvinde - Pakketilbud (6 stk.)
Bundle
6 stk.

Kvinde - Pakketilbud

999,00 kr

166,50 kr pr. stk.

Oversized Shirt (2 stk.)
Bilde av Oversized Shirt (2 stk.) - Hvit og Svart
Bundle
2 stk.

Hvit og Svart

899,00 kr

449,50 kr pr. stk.

Oversized Hoodie - Navy
Bilde av Oversized Hoodie - Navy
UKENS DEALspar 30 %

Navy

513,00 kr734,00 kr
Oversized T-shirt - Gul
Bilde av Oversized T-shirt - Gul

Gul

294,00 kr
Oversized T-shirts - Kvinde (3 stk.)
Bilde av Oversized T-shirts - Dame - Pakketilbud (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Dame - Pakketilbud

749,00 kr

249,67 kr pr. stk.

Oversized Suit - Grå
Bilde av Oversized Suit - Grå
Bundle
2 stk.

Grå · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Haylie Pants - Sort
De Originale Performance Pants - Sort - TeeShoppen - Sort

Svart

587,00 kr
Jeans JDY - Sort (high waist)
Performance Jeans - Sort (high waist) - Jacqueline de Yong - Sort 2

Svart (high waist)

587,00 kr
Haylie Pants - Navy
De Originale Performance Pants - Navy - TeeShoppen - Blå

Navy

587,00 kr
Haylie Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå - TeeShoppen - Grå

Mørkegrå

587,00 kr
De Originale Performance Jeans - Blå denim (high waist)
De Originale Performance Jeans - Blå denim (high waist) - Jacqueline de Yong - Blå

Blå denim (High waist)

587,00 kr
Haylie Pants - Lysegrå
Bilde av Haylie Pants - Lysegrå

Lysegrå

587,00 kr

Andre kjøpte også

Boyfriend Tee - Army Grøn
Bilde av Boyfriend Tee - Armygrønn

Armygrønn

294,00 kr
Oversized T-shirt - Grå Meleret
Oversized T-shirt - Grå Meleret - TeeShoppen - Grå

Gråmelert

294,00 kr
Oversized T-shirt - Army (dame)
Bilde av Oversized T-shirt - Army

Army

294,00 kr
Pieces Jeans - Sort (high waist)
Pieces Jeans - Sort (high waist) - PIECES - Sort

Svart

265,00 kr
De Originale Performance Bukser - Mørkegrå
Bilde av De Originale Performance Bukser - Mørkegrå

Mørkegrå

881,00 kr
De Originale Performance Skinny Jeans - Washed Black Denim
Bilde av De Originale Performance Skinny Jeans - Vasket Black Denim

Vasket Black Denim

881,00 kr
De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim
Bilde av De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim

Washed Black Denim

881,00 kr
Klassiske Habitbukser - Grå
Bilde av Klassiske Habitbukser - Grå
Oversized Blazer - Grå
Bilde av Oversized Blazer - Grå

Grå

1 174,00 kr
Boyfriend Tee - Hvid
Bilde av Boyfriend Tee - Hvit

Hvit

294,00 kr
De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim
Bilde av De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim

Black Denim

881,00 kr
Basic T-shirt - Navy
Bilde av Basic T-shirt - Navy

Navy

294,00 kr

Hei, hvordan kan vi hjelpe deg?

Leter du etter noe nytt, eller trenger du hjelp med kontoen din?

Bla gjennom etter kategorier