Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Performance Jakkesæt til dame - Birk
Product image
Product image
Product image
Product image
Blazer (Klassisk fit) - Bjørk
Haylie Pants - Birch

Performance Jakkesett til dame

Bjørk

777,00 kr
388,50 kr pr. stk.

1. Blazer (Klassisk fit)

Farge: Bjørk

Størrelse

2. Haylie Pants

Farge: Birch

Midje
Lengde

Levering · På lager

Levering innen 1–3 virkedager

Et Performance jakkesett for kvinner i fargen bjørk, med en blazer og et par Haylie Pants i samme farge. Du får et ferdig antrekk i én bestilling og slipper å lete etter bukser som matcher blazeren. Stoffet har strekk.

Møtedag, julebord eller middag rett etter jobb: du tar på deg begge delene og er klar.

Den største fordelen er at settet er to plagg du også kan bruke hver for seg. Da får du flere antrekk ut av de samme to delene.

Slik bruker du det

  • Hele settet med en enkel skjorte når dagen krever litt ekstra.
  • Blazeren over en t-skjorte når du vil ha et roligere uttrykk.
  • Haylie Pants alene med en genser eller bluse du allerede har i skapet.
  • Polyester: 75 Viskose: 22 Elastan: 3%
30 dagers returrett og 101 dagers bytte eller gavekort
+700 000 fornøyde kunder
Levering innen 1-3 virkedager

Anbefalt for deg

Dette er våre anbefalinger til deg

Performance Jakkesæt til dame - Lysegrå
Bilde av Performance Jakkesett for dame - Lysegrå
Bundle
2 stk.

Lysegrå · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Performance Jakkesæt til dame - Navy
Bilde av Performance Jakkesett for dame - Navy
Bundle
2 stk.

Navy · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Performance Jakkesæt til dame - Mørkegrå
Bilde av Performance Jakkesett til dame - Mørkegrå
Bundle
2 stk.

Mørkegrå · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Performance Jakkesæt til dame - Sort
Bilde av Performance Jakkesett til dame - Svart
Bundle
2 stk.

Svart · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Frida Skjorte - Lyseblå
Bilde av Frida Skjorte - Lyseblå

Lyseblå

734,00 kr
Astrid Hørskjorte - Brun
Bilde av Astrid Linskjorte - Brun
UTGÅRspar 62 %

Brun

278,00 kr734,00 kr
Mio Hør Top - Brun
Bilde av Mio Hør Top - Brun
UTGÅRspar 62 %

Brun

278,00 kr734,00 kr
Alba Bluse - Off White
Bilde av Alba Bluse - Off White

Off White

734,00 kr
Jamie Corduroy Shacket - Silver Mink
Bilde av Jamie skjortejakke i kordfløyel - Silver Mink
Nyhet
Haylie Pants - Sort
De Originale Performance Pants - Sort - TeeShoppen - Sort

Svart

587,00 kr
Jeans JDY - Sort (high waist)
Performance Jeans - Sort (high waist) - Jacqueline de Yong - Sort 2

Svart (high waist)

587,00 kr
Haylie Pants - Navy
De Originale Performance Pants - Navy - TeeShoppen - Blå

Navy

587,00 kr

Andre kjøpte også

Boyfriend Tee - Army Grøn
Bilde av Boyfriend Tee - Armygrønn

Armygrønn

294,00 kr
Oversized T-shirt - Grå Meleret
Oversized T-shirt - Grå Meleret - TeeShoppen - Grå

Gråmelert

294,00 kr
Oversized T-shirt - Army (dame)
Bilde av Oversized T-shirt - Army

Army

294,00 kr
Pieces Jeans - Sort (high waist)
Pieces Jeans - Sort (high waist) - PIECES - Sort

Svart

265,00 kr
De Originale Performance Bukser - Mørkegrå
Bilde av De Originale Performance Bukser - Mørkegrå

Mørkegrå

881,00 kr
De Originale Performance Skinny Jeans - Washed Black Denim
Bilde av De Originale Performance Skinny Jeans - Vasket Black Denim

Vasket Black Denim

881,00 kr
De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim
Bilde av De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim

Washed Black Denim

881,00 kr
Klassiske Habitbukser - Grå
Bilde av Klassiske Habitbukser - Grå
Oversized Blazer - Grå
Bilde av Oversized Blazer - Grå

Grå

1 174,00 kr
Boyfriend Tee - Hvid
Bilde av Boyfriend Tee - Hvit

Hvit

294,00 kr
De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim
Bilde av De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim

Black Denim

881,00 kr
Basic T-shirt - Navy
Bilde av Basic T-shirt - Navy

Navy

294,00 kr

Hei, hvordan kan vi hjelpe deg?

Leter du etter noe nytt, eller trenger du hjelp med kontoen din?

Bla gjennom etter kategorier