Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Performance Jakkesæt til dame - Navy
Product image
Product image
Product image
Klassisk Fit Blazer - Navy
De Originale Performance Bukser - Navy

Performance Jakkesett for dame

Navy

777,00 kr
388,50 kr pr. stk.

1. Klassisk Fit Blazer

Farge: Navy

Størrelse

2. De Originale Performance Bukser

Farge: Navy

Midje
Lengde

Levering · På lager

Levering innen 1–3 virkedager

Et marineblått dress for kvinner, satt sammen av en blazer i klassisk fit og et par Performance Pants i samme farge. Begge deler er sydd i et stoff med stretch, og du får hele antrekket i ett kjøp uten å lete etter blazer og bukser som matcher.

Du skal på jobb, i møte eller ut en kveld og vil se ordentlig kledd ut uten å bruke morgenen på å sette sammen et antrekk. Her er det gjort for deg: to deler i samme marineblå nyanse.

Hvorfor dette dresset

Du får to plagg som også fungerer hver for seg. Blazeren kan brukes til jeans, og buksene kan brukes med en strikkegenser.

Styling

  • Hele dresset med en hvit skjorte til kontoret og viktige møter
  • Blazeren over en t-skjorte når dagen er mer avslappet
  • Polyester: 75 Viskose: 22 Elastan: 3%
30 dagers returrett og 101 dagers bytte eller gavekort
+700 000 fornøyde kunder
Levering innen 1-3 virkedager

Anbefalt for deg

Dette er våre anbefalinger til deg

Performance Jakkesæt til dame - Mørkegrå
Bilde av Performance Jakkesett til dame - Mørkegrå
Bundle
2 stk.

Mørkegrå · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Performance Jakkesæt til dame - Lysegrå
Bilde av Performance Jakkesett for dame - Lysegrå
Bundle
2 stk.

Lysegrå · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Performance Jakkesæt til dame - Sort
Bilde av Performance Jakkesett til dame - Svart
Bundle
2 stk.

Svart · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Performance Jakkesæt til dame - Birk
Bilde av Performance Jakkesett til dame - Bjørk
Bundle
2 stk.

Bjørk · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Comfy sweatpants - Pastel lilla
Comfy sweatpants - Pastel lilla - ONLY - Lilla

Pastel lilla

587,00 kr
Nelli Langærmet Trøje - Blå
Nelli Langærmet Trøje - Blå - Vero Moda - Hvid
Julie pants - Sort
Julie pants - Sort - Amis de Copenhague - Sort

Svart

587,00 kr
Haylie Pants - Sort
De Originale Performance Pants - Sort - TeeShoppen - Sort

Svart

587,00 kr
Jeans JDY - Sort (high waist)
Performance Jeans - Sort (high waist) - Jacqueline de Yong - Sort 2

Svart (high waist)

587,00 kr
Haylie Pants - Navy
De Originale Performance Pants - Navy - TeeShoppen - Blå

Navy

587,00 kr
Haylie Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå - TeeShoppen - Grå

Mørkegrå

587,00 kr
De Originale Performance Jeans - Blå denim (high waist)
De Originale Performance Jeans - Blå denim (high waist) - Jacqueline de Yong - Blå

Blå denim (High waist)

587,00 kr

Andre kjøpte også

Boyfriend Tee - Army Grøn
Bilde av Boyfriend Tee - Armygrønn

Armygrønn

294,00 kr
Oversized T-shirt - Grå Meleret
Oversized T-shirt - Grå Meleret - TeeShoppen - Grå

Gråmelert

294,00 kr
Oversized T-shirt - Army (dame)
Bilde av Oversized T-shirt - Army

Army

294,00 kr
Pieces Jeans - Sort (high waist)
Pieces Jeans - Sort (high waist) - PIECES - Sort

Svart

265,00 kr
De Originale Performance Bukser - Mørkegrå
Bilde av De Originale Performance Bukser - Mørkegrå

Mørkegrå

881,00 kr
De Originale Performance Skinny Jeans - Washed Black Denim
Bilde av De Originale Performance Skinny Jeans - Vasket Black Denim

Vasket Black Denim

881,00 kr
De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim
Bilde av De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim

Washed Black Denim

881,00 kr
Klassiske Habitbukser - Grå
Bilde av Klassiske Habitbukser - Grå
Oversized Blazer - Grå
Bilde av Oversized Blazer - Grå

Grå

1 174,00 kr
Boyfriend Tee - Hvid
Bilde av Boyfriend Tee - Hvit

Hvit

294,00 kr
De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim
Bilde av De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim

Black Denim

881,00 kr
Basic T-shirt - Navy
Bilde av Basic T-shirt - Navy

Navy

294,00 kr

Hei, hvordan kan vi hjelpe deg?

Leter du etter noe nytt, eller trenger du hjelp med kontoen din?

Bla gjennom etter kategorier