Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

De Originale Performance Trunks 3-pak - Grey Melange
Product image
Product image
Product image

Neste prisendring

00:03:24

Kommende endring

+2 kr.

The Original Performance Trunks 3-pak

Gråmelert

179,90 kr
Normalpris: 514,00 kr
Spar 65 %
Velg størrelse

Levering · På lager

Levering innen 1–3 virkedager

Tre Performance Trunks i gråmelert for menn, sydd i bomull med strekk og med elastisk linning. Du får tre like par i samme bestilling, så skuffen fylles med én modell du vet sitter, i stedet for en blanding av gamle par.

Kjenner du morgenen der du leter etter det ene paret du faktisk liker? Med tre like trunks har du et ekstra par klart og færre vaskedager å planlegge rundt.

Hvorfor denne

Den elastiske linningen er laget for å sitte behagelig hele dagen, enten du sitter ved pulten eller trener etter jobb. Kundene gir dem 4,7/5.

Styling

Den nøytrale gråmelerte fargen fungerer under alt fra jeans og chinos på jobb til treningsshorts på trening.

  • [Bomull: 95%
  • Elastan: 5%
Passform
Liten
Normal
Stor
30 dagers returrett og 101 dagers bytte eller gavekort
+700 000 fornøyde kunder
Levering innen 1-3 virkedager

Anbefalt for deg

Dette er våre anbefalinger til deg

De Originale Performance Trunks 3-pak - Hvid
Bilde av De Originale Performance Trunks 3-pak - Hvit
Performance Underbukser (9 stk.)
Bundle
3 stk.

Svart, Gråmelert, Hvit

733,00 kr

244,33 kr pr. stk.

De Originale Performance Trunks 3-pak - Sort
Bilde av De Originale Performance Trunks 3-pak - Svart
De Originale Performance Pants - (2 stk.)
Bilde av De Originale Performance Pants - Pakketilbud (2 stk.) - Svart & Navy
Bundle
2 stk.

Pakketilbud - Svart & Navy

899,00 kr

449,50 kr pr. stk.

Flexfit Wooly Combed - Grey
Bilde av Flexfit Wooly Combed - Grå
Performance Underbukser - (6 stk.)
Bundle
2 stk.

Svart & Hvit (Pakketilbud 6 stk.) · (2 stk.)

513,00 kr

256,50 kr pr. stk.

Sweatshirt Crewneck - Askegrå
Bilde av Sweatshirt Crewneck - Askegrå

Askegrå

734,00 kr
Performance Trunks Bambus 3-Pak - Grå Melange
Bilde av Performance Trunks Bambus 3-Pak - Gråmelert
Klassisk herre handsker - Sort
Bilde av Klassiske herrehansker - Svart
Bilde av De Originale Performance Structure Pants - Beige
Bilde av De Originale Performance Structure Pants - Beige
De Originale Performance Pants - Sort
Bilde av De Originale Performance Pants - Svart
spar 63 %

Svart

219,00 kr587,00 kr
De Originale Performance Pants - Navy
Bilde av De Originale Performance Pants - Navy
spar 63 %

Navy

219,00 kr587,00 kr

Andre kjøpte også

Badeshorts - Navy
Bilde av Badeshorts - Navy

Navy

514,00 kr
De Originale Performance Shorts - Forest Night
De Originale Performance Shorts - Forest Night

Forest Night

734,00 kr
Basic T-shirt - Sort
Bilde av Basic T-shirt - Svart

Svart

294,00 kr
De Originale Performance Pants - Sort
Bilde av De Originale Performance Pants - Svart
spar 63 %

Svart

219,00 kr587,00 kr
Muscle T-shirt - Navy
Bilde av Muscle T-shirt - Navy

Navy

294,00 kr
Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blå

1 468,00 kr
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UTGÅRspar 78 %

Svart

160,00 kr734,00 kr
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Bilde av Den Originale Performance Skjorte - Navy

Navy

734,00 kr
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Bilde av Den Originale Performance Shirt - Svart

Svart

734,00 kr
Oversized T-shirt - Hvid
Bilde av Oversized T-shirt - Hvit

Hvit

294,00 kr
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Bilde av Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvit
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Bilde av Den Originale Performance Oxford Shirt - Lyseblå

Lyseblå

734,00 kr

Hei, hvordan kan vi hjelpe deg?

Leter du etter noe nytt, eller trenger du hjelp med kontoen din?

Bla gjennom etter kategorier