Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

De Originale Performance Denim Shorts - 3 stk.
De Originale Performance Denim Shorts - Medium Blå Denim (Dame)
De Originale Performance Denim Shorts - Mørkeblå
De Originale Performance Denim Shorts - Svart Denim (Kvinne)

Performance Denim Shorts

Pakketilbud (3 stk.)

549,50 kr
183,17 kr pr. stk.

Størrelsen er normal. Mange kunder anbefaler at du kjøper din vanlige størrelse.

Sett sammen ditt settKlikk for å tilpasse0 valgt av 3
Velg størrelse og farge

Farge: Medium Blå Denim (Dame)

Størrelse: Velg

Velg størrelse og farge

Farge: Mørkeblå

Størrelse: Velg

Velg størrelse og farge

Farge: Svart Denim (Kvinne)

Størrelse: Velg

Levering · På lager

Levering innen 1–3 virkedager

Pakketilbud (3 stk.) med Performance Denim Shorts for dame, sydd i denim med stretch. Du får tre par shorts og velger blant mellomblå, mørkeblå og svart denim. Ett kjøp gir deg sommerens shorts i tre fargevalg.

Når ett par ikke er nok

I varme uker går du i shorts nesten hver dag. Med tre par har du et ekstra par klart når ett ligger i vasken, og du får færre vaskedager.

Hvorfor denne pakken

Du får samme modell i tre ulike denimfarger. Mellomblå passer til dagtid, mens mørkeblå og svart gir et roligere uttrykk.

Styling

Svart denim passer fint med en hvit t-skjorte og sandaler. Mellomblå fungerer med en løs linskjorte. Mørkeblå kan kles opp med en bluse når du skal ut og spise.

Vask ved maks 40 °C
Må ikke blekes
  • Bomull: 98%
  • Elastan: 2%
Passform
Liten
Normal
Stor
30 dagers returrett og 101 dagers bytte eller gavekort
+700 000 fornøyde kunder
Levering innen 1-3 virkedager

Anbefalt for deg

Dette er våre anbefalinger til deg

De Originale Performance Denim Shorts - (2 stk.)
Bilde av De Originale Performance Denim Shorts - Pakketilbud (2 stk.)
Bundle
2 stk.

Pakketilbud

899,00 kr

449,50 kr pr. stk.

De Originale Performance Denim Shorts - Mørkeblå Denim
Bilde av De Originale Performance Denim Shorts - Mørkeblå
spar 80 %

Mørkeblå

146,00 kr734,00 kr
De Originale Performance Wide Jeans - (3 stk.)
Bilde av The Original Performance Wide Jeans - Pakketilbud (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Pakketilbud

1 149,00 kr

383,00 kr pr. stk.

Haylie Pants - Sort
De Originale Performance Pants - Sort - TeeShoppen - Sort

Svart

587,00 kr
Jeans JDY - Sort (high waist)
Performance Jeans - Sort (high waist) - Jacqueline de Yong - Sort 2

Svart (high waist)

587,00 kr
Haylie Pants - Navy
De Originale Performance Pants - Navy - TeeShoppen - Blå

Navy

587,00 kr
Haylie Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå - TeeShoppen - Grå

Mørkegrå

587,00 kr
De Originale Performance Jeans - Blå denim (high waist)
De Originale Performance Jeans - Blå denim (high waist) - Jacqueline de Yong - Blå

Blå denim (High waist)

587,00 kr
Haylie Pants - Lysegrå
Bilde av Haylie Pants - Lysegrå

Lysegrå

587,00 kr
Haylie Pants - Birch
Bilde av Haylie Pants - Birch

Birch

587,00 kr
De Originale Performance Denim Shorts - Medium Blå Denim (Kvinde)
Bilde av De Originale Performance Denim Shorts - Medium Blå Denim (Dame)
spar 80 %

Medium Blå Denim (Dame)

146,00 kr734,00 kr
De Originale Performance Bukser - Sort
Bilde av De Originale Performance Pants - Svart

Svart

881,00 kr

Andre kjøpte også

Boyfriend Tee - Army Grøn
Bilde av Boyfriend Tee - Armygrønn

Armygrønn

294,00 kr
Oversized T-shirt - Grå Meleret
Oversized T-shirt - Grå Meleret - TeeShoppen - Grå

Gråmelert

294,00 kr
Oversized T-shirt - Army (dame)
Bilde av Oversized T-shirt - Army

Army

294,00 kr
Pieces Jeans - Sort (high waist)
Pieces Jeans - Sort (high waist) - PIECES - Sort

Svart

265,00 kr
De Originale Performance Bukser - Mørkegrå
Bilde av De Originale Performance Bukser - Mørkegrå

Mørkegrå

881,00 kr
De Originale Performance Skinny Jeans - Washed Black Denim
Bilde av De Originale Performance Skinny Jeans - Vasket Black Denim

Vasket Black Denim

881,00 kr
De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim
Bilde av De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim

Washed Black Denim

881,00 kr
Klassiske Habitbukser - Grå
Bilde av Klassiske Habitbukser - Grå
Oversized Blazer - Grå
Bilde av Oversized Blazer - Grå

Grå

1 174,00 kr
Boyfriend Tee - Hvid
Bilde av Boyfriend Tee - Hvit

Hvit

294,00 kr
De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim
Bilde av De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim

Black Denim

881,00 kr
Basic T-shirt - Navy
Bilde av Basic T-shirt - Navy

Navy

294,00 kr

Hei, hvordan kan vi hjelpe deg?

Leter du etter noe nytt, eller trenger du hjelp med kontoen din?

Bla gjennom etter kategorier