Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Heavy Boxfit Tee - (6 stk.) - Women
Product image
Heavy Boxfit T-skjorte - Mørkegrå
Heavy Boxfit Tee - Oliven
Heavy Boxfit Tee - Svart
Heavy Boxfit T-skjorte - Navy

Heavy Boxfit Tee

Pakketilbud (6 stk.) - Women

599,50 kr
99,92 kr pr. stk.

1. Heavy Boxfit T-skjorte

Farge: Mørkegrå

Størrelse

2. Heavy Boxfit Tee

Farge: Oliven

Størrelse

3. Heavy Boxfit Tee

Farge: Svart

Størrelse

4. Heavy Boxfit T-skjorte

Farge: Navy

Størrelse

5. Heavy Boxfit T-skjorte

Farge: Navy

Størrelse

6. Heavy Boxfit T-skjorte

Farge: Navy

Størrelse

Levering · På lager

Levering innen 1–3 virkedager

Heavy Boxfit Tee i Pakketilbud (6 stk.) gir deg seks t-skjorter i økologisk bomull for kvinner, i farger du velger selv. Du plukker blant svart, mørkegrå, Oliven og marineblå, og får én modell du kjenner fra før, seks ganger.

Når favoritt-t-skjorten ligger i skittentøyet, ender du fort opp med en som ikke passer til resten av antrekket. Med seks av samme modell har du flere klare og færre vaskedager.

Du slipper å lete. Hver morgen tar du et plagg du allerede vet hvordan sitter.

Bruk svart og mørkegrå under en åpen skjorte eller blazer når du vil ha et roligere uttrykk. Oliven og marineblå fungerer fint alene til jeans eller chinos på helt vanlige dager.

  • Økologisk bomull: 100%
Passform
Liten
Normal
Stor
30 dagers returrett og 101 dagers bytte eller gavekort
+700 000 fornøyde kunder
Levering innen 1-3 virkedager

Anbefalt for deg

Dette er våre anbefalinger til deg

Heavy Boxfit Tee - (3 stk.) - Women
Bilde av Heavy Boxfit Tee - Pakketilbud (3 stk.) - Women
Bundle
3 stk.

Pakketilbud - Women

949,00 kr

316,33 kr pr. stk.

Heavy Boxfit Tee - (2 stk.) - Women
Bilde av Heavy Boxfit Tee - Pakketilbud (2 stk.) - Svart/Hvit - Women
Bundle
2 stk.

Pakketilbud - Svart/Hvit - Women

799,00 kr

399,50 kr pr. stk.

Heavy Boxfit Tee - Olive
Bilde av Heavy Boxfit Tee - Oliven
UKENS DEALspar 67 %

Oliven

146,00 kr441,00 kr
Heavy Boxfit Tee - Sort
Bilde av Heavy Boxfit Tee - Svart
UKENS DEALspar 67 %

Svart

146,00 kr441,00 kr
Heavy Boxfit Tee - Mørkegrå
Bilde av Heavy Boxfit T-skjorte - Mørkegrå
UKENS DEALspar 67 %

Mørkegrå

146,00 kr441,00 kr
Heavy Boxfit Tee - Navy
Bilde av Heavy Boxfit T-skjorte - Navy
UKENS DEALspar 67 %

Navy

146,00 kr441,00 kr
Haylie Pants - Sort
De Originale Performance Pants - Sort - TeeShoppen - Sort

Svart

587,00 kr
Jeans JDY - Sort (high waist)
Performance Jeans - Sort (high waist) - Jacqueline de Yong - Sort 2

Svart (high waist)

587,00 kr
Haylie Pants - Navy
De Originale Performance Pants - Navy - TeeShoppen - Blå

Navy

587,00 kr
Haylie Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå - TeeShoppen - Grå

Mørkegrå

587,00 kr
De Originale Performance Jeans - Blå denim (high waist)
De Originale Performance Jeans - Blå denim (high waist) - Jacqueline de Yong - Blå

Blå denim (High waist)

587,00 kr
Haylie Pants - Lysegrå
Bilde av Haylie Pants - Lysegrå

Lysegrå

587,00 kr

Andre kjøpte også

Boyfriend Tee - Army Grøn
Bilde av Boyfriend Tee - Armygrønn

Armygrønn

294,00 kr
Oversized T-shirt - Grå Meleret
Oversized T-shirt - Grå Meleret - TeeShoppen - Grå

Gråmelert

294,00 kr
Oversized T-shirt - Army (dame)
Bilde av Oversized T-shirt - Army

Army

294,00 kr
Pieces Jeans - Sort (high waist)
Pieces Jeans - Sort (high waist) - PIECES - Sort

Svart

265,00 kr
De Originale Performance Bukser - Mørkegrå
Bilde av De Originale Performance Bukser - Mørkegrå

Mørkegrå

881,00 kr
De Originale Performance Skinny Jeans - Washed Black Denim
Bilde av De Originale Performance Skinny Jeans - Vasket Black Denim

Vasket Black Denim

881,00 kr
De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim
Bilde av De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim

Washed Black Denim

881,00 kr
Klassiske Habitbukser - Grå
Bilde av Klassiske Habitbukser - Grå
Oversized Blazer - Grå
Bilde av Oversized Blazer - Grå

Grå

1 174,00 kr
Boyfriend Tee - Hvid
Bilde av Boyfriend Tee - Hvit

Hvit

294,00 kr
De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim
Bilde av De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim

Black Denim

881,00 kr
Basic T-shirt - Navy
Bilde av Basic T-shirt - Navy

Navy

294,00 kr

Hei, hvordan kan vi hjelpe deg?

Leter du etter noe nytt, eller trenger du hjelp med kontoen din?

Bla gjennom etter kategorier