Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Mia Bukser + Mia Skjorte - Hvid
Product image
Product image
Product image
Mia Skjorte - Hvit
Mia Pants - Hvit

Mia Bukser + Mia Skjorte

Hvit

366,50 kr
183,25 kr pr. stk.

1. Mia Skjorte

Farge: Hvit

Størrelse

2. Mia Pants

Farge: Hvit

Størrelse

Levering · På lager

Levering innen 1–3 virkedager

Et matchende sett i hvitt: Mia skjorte og Mia bukser i én pakke. Du får en overdel og en underdel som hører sammen, så antrekket er klart uten at du må lete etter noe som passer i fargen.

To hvite plagg kjøpt hver for seg kan ha ulike nyanser, og da ser helheten tilfeldig ut. Her har skjorten og buksene samme hvite farge og samme modellnavn, så antrekket henger sammen fra topp til bunn.

Hvorfor dette settet

Du kjøper ett ferdig antrekk og får to plagg som også fungerer hver for seg.

Slik bruker du det

  • Hele settet sammen gir et helhvitt, rolig uttrykk
  • Mia skjorte Ã¥pen over en topp, sammen med bukser du allerede har
  • Mia bukser med en strikkegenser eller en enkel t-skjorte
30 dagers returrett og 101 dagers bytte eller gavekort
+700 000 fornøyde kunder
Levering innen 1-3 virkedager

Anbefalt for deg

Dette er våre anbefalinger til deg

Mia Bukser + Mia Skjorte - Beige
Bilde av Mia Bukser + Mia Skjorte - Beige
Bundle
2 stk.

Beige · (2 stk.)

733,00 kr

366,50 kr pr. stk.

Mia Bukser + Mia Skjorte - Sort
Bilde av Mia Bukser + Mia Skjorte - Svart
Bundle
2 stk.

Svart · (2 stk.)

733,00 kr

366,50 kr pr. stk.

Mia Bukser + Mia Skjorte - Himmelblå
Bilde av Mia Bukser + Mia Skjorte - Himmelblå
Bundle
2 stk.

Himmelblå · (2 stk.)

733,00 kr

366,50 kr pr. stk.

Mia Bukser + Mia Skjorte - Rose
Bilde av Mia Bukser + Mia Skjorte - Rose
Bundle
2 stk.

Rose · (2 stk.)

733,00 kr

366,50 kr pr. stk.

Mia Bukser + Mia Skjorte - Khaki
Bilde av Mia Bukser + Mia Skjorte - Khaki
Bundle
2 stk.

Khaki · (2 stk.)

733,00 kr

366,50 kr pr. stk.

Lilly Bukser + Lilly Skjorte - Hvid
Bilde av Lilly Bukser + Lilly Skjorte - Hvit
Bundle
2 stk.

Hvit · (2 stk.)

733,00 kr

366,50 kr pr. stk.

Lilly Bukser + Lilly Skjorte - Brun
Bilde av Lilly Bukser + Lilly Skjorte - Brun
Bundle
2 stk.

Brun · (2 stk.)

733,00 kr

366,50 kr pr. stk.

Monday Skjorte - Cashmere Blue Checks
Bilde av Monday Skjorte - Cashmere Blue Checks

Cashmere Blue Checks

382,00 kr
Jamie Corduroy Shacket - Mermaid
Bilde av Jamie skjortejakke i kordfløyel - Mermaid
Astrid Hørskjorte - Hvid
Bilde av Astrid Linskjorte - Hvit

Hvit

734,00 kr
Haylie Pants - Sort
De Originale Performance Pants - Sort - TeeShoppen - Sort

Svart

587,00 kr
Jeans JDY - Sort (high waist)
Performance Jeans - Sort (high waist) - Jacqueline de Yong - Sort 2

Svart (high waist)

587,00 kr

Andre kjøpte også

Boyfriend Tee - Army Grøn
Bilde av Boyfriend Tee - Armygrønn

Armygrønn

294,00 kr
Oversized T-shirt - Grå Meleret
Oversized T-shirt - Grå Meleret - TeeShoppen - Grå

Gråmelert

294,00 kr
Oversized T-shirt - Army (dame)
Bilde av Oversized T-shirt - Army

Army

294,00 kr
Pieces Jeans - Sort (high waist)
Pieces Jeans - Sort (high waist) - PIECES - Sort

Svart

265,00 kr
De Originale Performance Bukser - Mørkegrå
Bilde av De Originale Performance Bukser - Mørkegrå

Mørkegrå

881,00 kr
De Originale Performance Skinny Jeans - Washed Black Denim
Bilde av De Originale Performance Skinny Jeans - Vasket Black Denim

Vasket Black Denim

881,00 kr
De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim
Bilde av De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim

Washed Black Denim

881,00 kr
Klassiske Habitbukser - Grå
Bilde av Klassiske Habitbukser - Grå

Grå

587,00 kr
Oversized Blazer - Grå
Bilde av Oversized Blazer - Grå

Grå

1 174,00 kr
Boyfriend Tee - Hvid
Bilde av Boyfriend Tee - Hvit

Hvit

294,00 kr
De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim
Bilde av De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim

Black Denim

881,00 kr
Basic T-shirt - Navy
Bilde av Basic T-shirt - Navy

Navy

294,00 kr

Hei, hvordan kan vi hjelpe deg?

Leter du etter noe nytt, eller trenger du hjelp med kontoen din?

Bla gjennom etter kategorier