Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers returrett

Rask levering

Willow Frill Top - Snow White: Sort prikket

Willow Frill Top

Snow White: Svart prikket

441,00 kr
Velg størrelse

Levering · På lager

Levering innen 1–3 virkedager

Willow Frill Top fra Vero Moda er en topp med volanger i resirkulert polyester, hvit i fargen Snow White med svarte prikker. Den passer deg som vil ha mer detalj enn en vanlig bluse, uten å måtte bygge et helt antrekk rundt den.

Når en enkel overdel ikke holder Buksene og jakken er på plass, men antrekket mangler noe. Volangene og prikkene tar seg av det, så resten kan være helt enkelt.

Hvorfor denne Mønsteret er svart på hvit bunn. Derfor passer toppen med plagg du allerede har i svart, hvitt og marineblått.

Styling - Stikk den ned i en svart dressbukse eller et ensfarget skjørt til kontoret - Bruk den åpen under en ensfarget cardigan, så volangene synes

Ikke for deg hvis du ser etter en helt glatt topp uten mønster og detaljer.

  • 100% Genanvendt Polyester%
101 dagers returrett
+700 000 fornøyde kunder
Rask levering

Anbefalt for deg

Dette er våre anbefalinger til deg

Willow Frill Top - Chocolate Martini: Snow White dot
Bilde av Willow Frill Topp - Chocolate Martini: Snow White dot

Chocolate Martini: Snow White dot

441,00 kr
De Originale Performance Wide Jeans - Washed Black Denim
De Originale Performance Wide Jeans - Washed Black Denim - TeeShoppen - Sort

Washed Black Denim

881,00 kr
Trine Top - Snow White

Snøhvit

235,00 kr
Natali V-hals Top - Snow White

Snow White

294,00 kr
Jolly Tie Top - Bright White

Lys hvit

338,00 kr
Bell Top - Snow White

Snøhvit

382,00 kr
Freja Kortærmet Top - Birch Stripes - Navy Blazer

Bjørk Striper - Navy Blazer

220,00 kr
Tassa Balloon Sleeve Top - Snow White

Snøhvit

265,00 kr
Selma Frill Top - Navy Blazer - Snow White
Selma Frill Top - Navy Blazer - Snow White

Navy Blazer - Snow White

338,00 kr
Jolly Slips Top - Sort

Svart

338,00 kr
Haylie Pants - Sort
De Originale Performance Pants - Sort - TeeShoppen - Sort

Svart

587,00 kr
Jeans JDY - Sort (high waist)
Performance Jeans - Sort (high waist) - Jacqueline de Yong - Sort 2

Svart (high waist)

587,00 kr

Andre kjøpte også

Boyfriend Tee - Army Grøn
Bilde av Boyfriend Tee - Armygrønn

Armygrønn

294,00 kr
Oversized T-shirt - Grå Meleret
Oversized T-shirt - Grå Meleret - TeeShoppen - Grå

Gråmelert

294,00 kr
Oversized T-shirt - Army (dame)
Bilde av Oversized T-shirt - Army

Army

294,00 kr
Pieces Jeans - Sort (high waist)
Pieces Jeans - Sort (high waist) - PIECES - Sort

Svart

265,00 kr
De Originale Performance Bukser - Mørkegrå
Bilde av De Originale Performance Bukser - Mørkegrå

Mørkegrå

881,00 kr
De Originale Performance Skinny Jeans - Washed Black Denim
Bilde av De Originale Performance Skinny Jeans - Vasket Black Denim

Vasket Black Denim

881,00 kr
De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim
Bilde av De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim

Washed Black Denim

881,00 kr
Klassiske Habitbukser - Grå
Bilde av Klassiske Habitbukser - Grå
Oversized Blazer - Grå
Bilde av Oversized Blazer - Grå

Grå

1 174,00 kr
Boyfriend Tee - Hvid
Bilde av Boyfriend Tee - Hvit

Hvit

294,00 kr
Basic T-shirt - Navy
Bilde av Basic T-shirt - Navy

Navy

294,00 kr
De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim
Bilde av De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim

Black Denim

881,00 kr

Hei, hvordan kan vi hjelpe deg?

Leter du etter noe nytt, eller trenger du hjelp med kontoen din?

Bla gjennom etter kategorier