Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Basic T-Shirts - (9 stk.)
Organic Basic T-shirt - Hvit
Basic T-shirt - Svart
Organic Basic T-shirt - Grå
Basic T-shirt - Sand
Basic T-shirt - Armygrønn
Basic T-shirt - Navy
Organic Basic T-shirt - Mørkegrønn
Organic Basic T-shirt - Burgunder
Organic Basic T-shirt - Lyseblå

Basic T-shirts

Pakketilbud (9 stk.)

1 199,00 kr
133,22 kr pr. stk.

1. Organic Basic T-shirt

Farge: Hvit

Størrelse

2. Basic T-shirt

Farge: Svart

Størrelse

3. Organic Basic T-shirt

Farge: Grå

Størrelse

4. Basic T-shirt

Farge: Sand

Størrelse

5. Basic T-shirt

Farge: Armygrønn

Størrelse

6. Basic T-shirt

Farge: Navy

Størrelse

7. Organic Basic T-shirt

Farge: Mørkegrønn

Størrelse

8. Organic Basic T-shirt

Farge: Burgunder

Størrelse

9. Organic Basic T-shirt

Farge: Lyseblå

Størrelse

Levering · På lager

Levering innen 1–3 virkedager

Basic T-Shirts (9 stk.) er ni enkle t-skjorter for menn i Regular fit, samlet i én pakke. Du får nok til en hel arbeidsuke og vel så det. Du velger selv blant alle modellens farger: hvit, svart, grå, sand, armygrønn, marineblå, mørkegrønn, burgunder og lyseblå.

Kjenner du morgenen der favoritt-t-skjorta ligger i skittentøyet? Med ni like basics i rotasjon har du en ekstra klar og færre vaskedager.

Hvorfor ni

Én bestilling dekker jobb, trening og t-skjorta under noe annet. Du får samme modell hver gang, så du vet hva du får.

Styling

  • Hvit eller lyseblå under en åpen skjorte eller blazer
  • Svart eller grå med joggers eller løpeshorts på trening
  • Sand, armygrønn eller burgunder alene med jeans eller chinos
Vask ved maks 40 °C
Vask med vrangen ut
Passform
Liten
Normal
Stor
30 dagers returrett og 101 dagers bytte eller gavekort
+700 000 fornøyde kunder
Levering innen 1-3 virkedager

Anbefalt for deg

Dette er våre anbefalinger til deg

Basic T-Shirts - (12 stk.)
Bilde av Basic T-Shirts - (12 stk.)
Bundle
12 stk.
1 026,00 kr

85,50 kr pr. stk.

Bilde av Basic Lett T-shirt - Sort
Bilde av Basic Lett T-shirt - Sort
Nyhet

Sort

191,00 kr
Muscle T-Shirt (9 stk.)
Bundle
9 stk.

Pakketilbud

1 199,00 kr

133,22 kr pr. stk.

Muscle T-Shirt (12 stk.)
Bundle
12 stk.

Pakketilbud

1 026,00 kr

85,50 kr pr. stk.

Heavy Boxfit Tee - Sort
Bilde av Heavy Boxfit Tee - Svart

Svart

441,00 kr
De Originale Performance Pants - Sort
Bilde av De Originale Performance Pants - Svart
UTGÅRspar 63 %

Svart

219,00 kr587,00 kr
De Originale Performance Pants - Navy
Bilde av De Originale Performance Pants - Navy
UTGÅRspar 63 %

Navy

219,00 kr587,00 kr
Basic T-shirt - Hvid
Bilde av Organic Basic T-shirt - Hvit
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
UTGÅRspar 63 %

Mørkegrå

219,00 kr587,00 kr
Basic T-shirt - Sort
Bilde av Basic T-shirt - Svart

Svart

294,00 kr
Muscle T-shirt - Sort
Bilde av Muscle T-shirt - Svart

Svart

294,00 kr
Muscle T-shirt - Hvid
Bilde av Muscle T-shirt - Hvit

Hvit

294,00 kr

Andre kjøpte også

Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blå

1 468,00 kr
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UTGÅRspar 78 %

Svart

160,00 kr734,00 kr
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Bilde av Den Originale Performance Skjorte - Navy

Navy

734,00 kr
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Bilde av Den Originale Performance Shirt - Svart

Svart

734,00 kr
Oversized T-shirt - Hvid
Bilde av Oversized T-shirt - Hvit

Hvit

294,00 kr
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Bilde av Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvit
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Bilde av Den Originale Performance Oxford Shirt - Lyseblå

Lyseblå

734,00 kr
De Originale Performance Shorts - Drizzle
Bilde av De Originale Performance Shorts - Drizzle

Drizzle

734,00 kr
Muscle T-shirt - Bordeaux
Bilde av Muscle T-shirt - Burgunder

Burgunder

294,00 kr
Basic T-shirt - Petroleumsblå
Bilde av Basic T-shirt - Petroleumsblå

Petroleumsblå

294,00 kr
De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim
Bilde av De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim

Medium Blue Denim

881,00 kr
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå
Bilde av De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå

Mørkegrå

1 174,00 kr

Hei, hvordan kan vi hjelpe deg?

Leter du etter noe nytt, eller trenger du hjelp med kontoen din?

Bla gjennom etter kategorier