Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

De Originale Performance Shorts - Drizzle
Product image
De Originale Performance Shorts - Drizzle - TeeShoppen - Grå 3
Product image
Product image
Product image
De Originale Performance Shorts - Drizzle - TeeShoppen - Grå 4

Performance Shorts

Drizzle

734,00 kr
Velg størrelse

Levering · På lager

Levering innen 1–3 virkedager

Performance Shorts i Drizzle er lette herreshorts i en lys grå nyanse, laget i et stoff med stræk og med elastisk linning. De passer for deg som vil ha ett par shorts til både rolige sommerdager og dager der du er mye i bevegelse. Kundene gir dem 4,7/5 av 184 anmeldelser.

På en varm dag med sykkelturer, trapper og lange gåturer trenger du shorts som følger med når du bøyer deg, går eller setter deg.

Hvorfor disse

Stoffet har 360-graders stræk, så shortsene følger bevegelsene dine i alle retninger. Den elastiske linningen holder dem på plass mens du beveger deg.

Styling

Den lysegrå Drizzle-fargen er lett å kombinere. Velg en skjorte når du vil se litt mer ryddig ut, eller en t-shirt eller sweatshirt til en avslappet dag.

Maskinvask 30 °C
Skånsom vask
Må ikke blekes
Kan ikke tørketromles
Strykes på lav varme
  • Polyester: 75%
  • Viskose: 22%
  • Elastan: 3%
Passform
Liten
Normal
Stor
StørrelseLengdeBredde
S44 cm37 cm
M44 cm42 cm
L44 cm44 cm
XL45.5 cm46 cm
2XL45 cm52 cm
30 dagers returrett og 101 dagers bytte eller gavekort
+700 000 fornøyde kunder
Levering innen 1-3 virkedager

Anbefalt for deg

Dette er våre anbefalinger til deg

De Originale Performance Shorts - Crockery
De Originale Performance Shorts - Crockery - TeeShoppen - Sand/Beige

Crockery

734,00 kr
De Originale Performance Shorts - Forest Night
De Originale Performance Shorts - Forest Night

Forest Night

734,00 kr
De Originale Performance Shorts - Navy
Bilde av De Originale Performance Shorts - Navy

Navy

734,00 kr
De Originale Performance Shorts - Mørkegrå
De Originale Performance Shorts - Mørkegrå

Mørkegrå

734,00 kr
De Originale Performance Shorts - Sort
Bilde av De Originale Performance Shorts - Svart

Svart

734,00 kr
De Originale Performance Structure Pants - (3 stk.)
Bilde av De Originale Performance Structure Pants - Pakketilbud (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Pakketilbud

1 099,00 kr

366,33 kr pr. stk.

De Originale Performance Shorts (herre) - (2 stk.)
Bilde av De Originale Performance Shorts (herre) - Pakketilbud (2 stk.) - Navy og Forest Night
Bundle
2 stk.

Pakketilbud - Navy og Forest Night

291,00 kr

145,50 kr pr. stk.

De Originale Performance Shorts (herre) - (3 stk.)
Bilde av De Originale Performance Shorts (herre) - Pakketilbud (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Pakketilbud

436,00 kr

145,33 kr pr. stk.

De Originale Performance Pants - Sort
Bilde av De Originale Performance Pants - Svart
UTGÅRspar 63 %

Svart

219,00 kr587,00 kr
De Originale Performance Pants - Navy
Bilde av De Originale Performance Pants - Navy
UTGÅRspar 63 %

Navy

219,00 kr587,00 kr
Basic T-shirt - Hvid
Bilde av Organic Basic T-shirt - Hvit
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
UTGÅRspar 63 %

Mørkegrå

219,00 kr587,00 kr

Andre kjøpte også

De Originale Performance Shorts - Crockery
De Originale Performance Shorts - Crockery - TeeShoppen - Sand/Beige

Crockery

734,00 kr
De Originale Performance Shorts - Navy
Bilde av De Originale Performance Shorts - Navy

Navy

734,00 kr
Basic T-shirt - Hvid
Bilde av Organic Basic T-shirt - Hvit
Muscle T-shirt - Hvid
Bilde av Muscle T-shirt - Hvit

Hvit

294,00 kr
Badeshorts - Navy
Bilde av Badeshorts - Navy

Navy

514,00 kr
De Originale Performance Pants - Sort
Bilde av De Originale Performance Pants - Svart
UTGÅRspar 63 %

Svart

219,00 kr587,00 kr
Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blå

1 468,00 kr
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UTGÅRspar 78 %

Svart

160,00 kr734,00 kr
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Bilde av Den Originale Performance Skjorte - Navy

Navy

734,00 kr
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Bilde av Den Originale Performance Shirt - Svart

Svart

734,00 kr
Oversized T-shirt - Hvid
Bilde av Oversized T-shirt - Hvit

Hvit

294,00 kr
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Bilde av Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvit

Hei, hvordan kan vi hjelpe deg?

Leter du etter noe nytt, eller trenger du hjelp med kontoen din?

Bla gjennom etter kategorier