Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Callum Jakke - Hvid
Product image
Product image
Product image
Product image
Product image
Product image
Product image
Product image
Product image
Product image
UTGÅRspar 70 %

Callum Jakke

Hvit

351,00 kr
Normalpris: 1 174,00 kr
Spar 70 %
Velg størrelse

Levering · På lager

Levering innen 1–3 virkedager

Callum er en hvit herrejakke i polyester med rene linjer og lommer til det du har med deg. Den er for deg som vil ha en lys jakke i stedet for den vanlige svarte eller marineblå, og som liker et enkelt uttrykk uten pynt.

Mange jakker forsvinner i mengden. En hvit jakke gjør det motsatte: den løfter et mørkt antrekk med en gang.

Hvorfor denne

Den hvite fargen gjør jobben. Snittet er holdt enkelt, så det er fargen som får oppmerksomheten.

Styling

Ta den over en mørk t-skjorte og jeans til hverdags. Skal du ut om kvelden, bytter du jeansen med et par pene bukser.

  • Polyester: 100%

Anbefalt for deg

Dette er våre anbefalinger til deg

Callum Jakke - Sort
Bilde av Callum Jakke - Svart
UTGÅRspar 70 %

Svart

351,00 kr1 174,00 kr
Callum jakke - Sand
Bilde av Callum jakke - Sand
UTGÅRspar 70 %

Sand

351,00 kr1 174,00 kr
Skaljakke - Sort
Bilde av Skaljakke - Svart

Svart

1 174,00 kr
Det Originale Performance Jakkesæt - Sand
Bilde av Det Originale Performance Jakkesett - Sand
Bundle
2 stk.

Sand · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Det Originale Performance Jakkesæt - Navy
Bilde av Det Originale Performance Jakkesett - Navy
Bundle
2 stk.

Navy · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Det Originale Performance Jakkesæt - Blå
Bilde av The Original Performance Suit™️ - Blå
Bundle
2 stk.

Blå · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Slips - Hvid/ Lyseblå

Hvit/Lyseblå

294,00 kr
Ezra Jakke - Grå
Bilde av Ezra Jakke - Grå
UTGÅRspar 60 %

Grå

469,00 kr1 174,00 kr
Det Originale Performance Jakkesæt - Mørkegrøn
Det Originale Performance Jakkesæt - Mørkegrøn
Bundle
2 stk.

Mørkegrønn · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

De Originale Performance Pants - Sort
Bilde av De Originale Performance Pants - Svart
spar 63 %

Svart

219,00 kr587,00 kr
De Originale Performance Pants - Navy
Bilde av De Originale Performance Pants - Navy
spar 63 %

Navy

219,00 kr587,00 kr
Basic T-shirt - Hvid
Bilde av Organic Basic T-shirt - Hvit

Andre kjøpte også

De Originale Performance Trunks 3-pak - Sort
Bilde av De Originale Performance Trunks 3-pak - Svart
Muscle Polo Shirt - Sort
Bilde av Muscle Polo Shirt - Svart

Svart

514,00 kr
Den Originale Performance Skjorte - Lyseblå/Hvid Stribet
Bilde av Den Originale Performance Shirt - Lyseblå/Hvit Stripet

Lyseblå/Hvit Stripet

734,00 kr
Heritage Tennis Socks 10 pak - Hvid
Bilde av Heritage Tennis Sokker 10 pak - Hvit
Basic T-shirt - Hvid
Bilde av Organic Basic T-shirt - Hvit
Den Originale Performance Skjorte - Hvid
Bilde av Den Originale Performance Skjorte - Hvit

Hvit

734,00 kr
Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blå

1 468,00 kr
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UTGÅRspar 78 %

Svart

160,00 kr734,00 kr
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Bilde av Den Originale Performance Skjorte - Navy

Navy

734,00 kr
Oversized T-shirt - Hvid
Bilde av Oversized T-shirt - Hvit

Hvit

294,00 kr
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Bilde av Den Originale Performance Shirt - Svart

Svart

734,00 kr
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Bilde av Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvit

Hei, hvordan kan vi hjelpe deg?

Leter du etter noe nytt, eller trenger du hjelp med kontoen din?

Bla gjennom etter kategorier