Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Neste pakkehenting er om:

Vi får hentet pakker flere ganger daglig.

13
Dager
11
Timer
11
Minutter
43
Sekunder
Forside/Black Friday – Dameklær

Black Friday – Dameklær

Forside/Black Friday – Dameklær
De Originale Performance Bukser - Sort
Bilde av De Originale Performance Pants - Svart

Svart

881,00 kr
Kort Puffer Jakke - Navy
Bilde av Kort Puffer Jakke - Navy

Navy

1 468,00 kr
Mathilde Strømpebukser 40 DEN - Sort
Bilde av Mathilde Strømpebukser 40 DEN - Svart
Performance Jakkesæt til dame - Sort
Bilde av Performance Jakkesett til dame - Svart
Bundle
2 stk.

Svart · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Lang Puffer Jakke - Sand
Bilde av Lang Puffer Jakke - Sand

Sand

1 761,00 kr
Bilde av De Originale Performance Pants (Dame) - Pakketilbud (3 stk.)
Bilde av De Originale Performance Pants (Dame) - Pakketilbud (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Pakketilbud

1 099,00 kr

366,33 kr pr. stk.

Hazel Strik - Grå
Bilde av Hazel Strikk - Grå

Grå

734,00 kr
Celina Stribet Striktrøje - Hvid-Navy
Bilde av Celina Stripet Strikketrøye - Hvit-Navy
UTGÅR
Hazel Strik - Brun
Bilde av Hazel Strikk - Brun

Brun

734,00 kr
Celina Stribet Striktrøje - Hvid-Sort
Bilde av Celina Stripete Strikktrøye - Hvit-Svart
UTGÅR

Hvit-Svart

734,00 kr
Celina Stribet Striktrøje - Hvid-Himmelblå
Bilde av Celina Stripete Striktrøye - Hvit-Himmelblå

Hvit-Himmelblå

734,00 kr
Josie Polo Strik - Brun
Bilde av Josie Polo Strik - Brun
Utsolgt

Brun

734,00 kr
Kort Puffer Jakke - Oliven
Bilde av Kort Puffer Jakke - Oliven

Oliven

1 468,00 kr
Hazel Strik - Navy
Bilde av Hazel Strikk - Navy

Navy

734,00 kr
Windbreaker - Sort
Bilde av Windbreaker - Svart

Svart

1 174,00 kr
Josie Polo Strik - Brun/Råhvid
Bilde av Josie Polo Strikk - Brun/Råhvit

Brun/Råhvit

734,00 kr
Crizette Stribet Strik Cardigan - Grå/Sort
Bilde av Crizette Stripete Strikk Cardigan - Grå/Svart
Crizette Stribet Strik Cardigan - Blå/Dyb Blå
Bilde av Crizette Stripete Strikket Cardigan - Blå/Dyp Blå
Hazel Strik - Ecru
Bilde av Hazel Strikk - Ecru

Ecru

734,00 kr
De Originale Performance Loose Jeans - Dark Blue Denim
Bilde av De Originale Performance Loose Jeans - Mørkeblå

Mørkeblå

881,00 kr
Relaxed Shirt - Hvid
Bilde av Relaxed Shirt - Hvit

Hvit

734,00 kr
Emma Strik - Lysegrå Meleret
Bilde av Emma Strikk - Lysgrå Melert

Lysgrå Melert

734,00 kr
Emma Strik - Sort
Bilde av Emma Strik - Svart

Svart

734,00 kr
Strikket Cardigan - Lysegrå Meleret
Bilde av Strikket Cardigan - Lysegrå Meleret

Lysegrå Meleret

734,00 kr
Emma Strik - Mørkegrå Meleret
Bilde av Emma Strikk - Mørkegrå melert

Mørkegrå melert

734,00 kr
Strikket Cardigan - Sort
Bilde av Strikket Cardigan - Svart

Svart

734,00 kr
Haylie Pants - Lysegrå
Bilde av Haylie Pants - Lysegrå

Lysegrå

587,00 kr
Basic langærmet T-shirt - Sort
Bilde av Basic langermet T-shirt - Svart
Boyfriend Oxford Skjorte - Lyseblå
Bilde av Boyfriend Oxford Skjorte - Lyseblå

Lyseblå

734,00 kr
Basic langærmet T-shirt - Grå
Bilde av Basic langermet T-shirt - Grå
Boyfriend Oxford Skjorte - Grå
Bilde av Boyfriend Oxford Skjorte - Grå
Basic T-shirt - Hvid
Bilde av Basic T-shirt - Hvit

Hvit

294,00 kr
Ida Skjorte - Hvid
Bilde av Ida Shirt - Hvit
UTGÅRspar 58 %

Hvit

307,00 kr734,00 kr
Ribbed Top - Sort
Bilde av Ribbed Top - Svart

Svart

294,00 kr
Let Puffer Jakke - Sort
Bilde av Lett Puffer Jakke - Svart

Svart

1 468,00 kr
Let Puffer Jakke - Oliven
Bilde av Lett Puffer Jakke - Oliven

Oliven

1 468,00 kr
Performance Jakkesæt til dame - Mørkegrå
Bilde av Performance Jakkesett til dame - Mørkegrå
Bundle
2 stk.

Mørkegrå · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Haylie Pants - Mørkebrun
De Originale Performance Pants - Mørkebrun - TeeShoppen - Brun

Mørkebrun

587,00 kr
Let Puffer Jakke - Navy
Bilde av Let Puffer Jakke - Navy

Navy

1 468,00 kr
Boyfriend Oxford Skjorte - Sort
Bilde av Boyfriend Oxford Skjorte - Svart
Angelique Cardigan - Brun
Bilde av Angelique Cardigan - Brun
UTGÅR

Brun

734,00 kr
Performance Jakkesæt til dame - Birk
Bilde av Performance Jakkesett til dame - Bjørk
Bundle
2 stk.

Bjørk · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Lang Puffer Jakke - Navy
Bilde av Lang Puffer Jakke - Navy

Navy

1 761,00 kr
De Originale Performance Denim Shorts - Medium Blå Denim (Kvinde)
Bilde av De Originale Performance Denim Shorts - Medium Blå Denim (Dame)
spar 80 %

Medium Blå Denim (Dame)

146,00 kr734,00 kr
Boyfriend Oxford Skjorte - Bordeaux
Bilde av Boyfriend Oxford Skjorte - Burgunder

Burgunder

734,00 kr
Lang Puffer Jakke - Sort
Bilde av Lang Puffer Jakke - Svart

Svart

1 761,00 kr
Performance Jakkesæt til dame - Navy
Bilde av Performance Jakkesett for dame - Navy
Bundle
2 stk.

Navy · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Oversized T-shirt - Hvid
Bilde av Oversized T-shirt - Hvit

Hvit

294,00 kr

Dameklær til Black Friday

Black Friday nærmer seg, og det betyr massevis av ville tilbud på dameklær hos Teeshoppen. Denne dagen er årets beste mulighet til å gjøre mange gode kjøp på både nye trender og tidløse klassikere. Du kan oppgradere garderoben, unne deg noe ekstra og få ordnet julegavene uten å tømme kontoen. Teeshoppen er klar med sterke priser, et bredt utvalg og mange gode opplevelser når Black Friday går av stabelen.

Oppgrader garderoben med dameklær til Black Friday

Black Friday har blitt årets største shoppingdag, og hos Teeshoppen gjør vi den ekstra spennende med et stort utvalg av dameklær til Black Friday 2025. Her finner du alt fra basic T-skjorter og hettegensere til feminine kjoler, strikk, jeans, leggings, vester og komplette sett til både hverdag og avslapning. Utvalget er satt sammen slik at du kan finne klær til alle anledninger. Du kan fylle skapet med basisplagg du kan bruke hver dag, eller gå for sesongens mest populære stiler.

Fokuset vårt har fra starten vært å skape komfortable, stilrene basisklær som kan brukes igjen og igjen. Vi går ikke på kompromiss med materialer eller passform. Det betyr at du alltid får klær som føles gode, holder formen og kan styles på mange måter. Vi lar oss inspirere av trender, detaljer og farger fra internasjonale designere. Derfor er kolleksjonene fylt med moderne plagg som passer perfekt til både jobb, studieliv, fest og avslappede dager hjemme.

Når du handler hos oss, betaler du for kvaliteten og ikke for merket. Det gjelder også når Black Friday kommer. Da blir prisene enda skarpere. Du kan derfor få enda mer for pengene og bygge opp en garderobe med stiler du kan bruke i lang tid fremover. Sett gjerne en påminnelse, så du er klar når tilbudene åpner.

Black Friday-dameklær til julegaver

Selv om Black Friday er perfekt for å unne deg selv noe, er det også en av årets beste muligheter til å finne gode julegaver. Mange begynner først i desember, men ved å handle på Black Friday får du kjøpt gavene til sterke priser og slipper julestria. Det gir rom i budsjettet og mer tid til kos.

Utvalget av dameklær gjør det enkelt å finne gaver til mamma, søster, venninner eller partner. Du kan velge myke strikkegensere. Klassiske T-skjorter. En fin kjole. En cardigan til vinteren. Et klessett til hverdagen. Eller tilbehør som fullfører antrekket. Sortimentet rommer både praktiske og moteriktige valg. Det betyr at du kan finne noe til både den minimalistiske typen og henne som elsker farger og nye trender.

Black Friday gir en unik mulighet til å gi en gave som føles luksuriøs, uten at du betaler full pris. Det gjør dagen perfekt som startskudd for julehandelen. Du kan se vår komplette oversikt over Black Friday-tilbud og få inspirasjon til gaver til både deg selv og andre.

Enkel og rask levering av dameklær til Black Friday

Når du handler dameklær hos Teeshoppen på Black Friday, får du rask og fleksibel levering. Vi sender varene dine innen 1 til 2 virkedager med DAO eller GLS. Det gir deg mulighet til raskt å prøve klærne og se om de svarer til forventningene dine.

Skulle du ha bestilt mer enn du hadde tenkt, eller skulle noe ikke være helt som du forventet, er det heldigvis enkelt å returnere. Du får 30 dagers returrett og 101 dagers bytte eller gavekort. Det gir trygghet, særlig når det handles i store mengder på Black Friday.

Hvis du har spørsmål om størrelser, passform eller produkter, står kundeservice klar til å hjelpe. Vi vil gjerne sørge for at du får den beste opplevelsen med kjøpet ditt og finner akkurat de dameklærne som passer dine behov.

Gå på oppdagelse i Black Friday-universet vårt og la deg inspirere. Det er årets perfekte sjanse til å få nye klær, finne julegaver og gjøre et godt kjøp på én og samme dag.