Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

De Originale Performance Pants (Dame) - (5 stk.) (V.I.P)
De Originale Performance Pants - Mørkebrun
De Originale Performance Bukser - Mørkegrå
De Originale Performance Bukser - Navy
De Originale Performance Pants - Svart
De Originale Performance Pants - Mørkegrønn

Performance Pants

Pakketilbud (5 stk.) (V.I.P)

1 466,00 kr
293,20 kr pr. stk.

1. De Originale Performance Pants

Farge: Mørkebrun

Midje
Lengde

2. De Originale Performance Bukser

Farge: Mørkegrå

Midje
Lengde

3. De Originale Performance Bukser

Farge: Navy

Midje
Lengde

4. De Originale Performance Pants

Farge: Svart

Midje
Lengde

5. De Originale Performance Pants

Farge: Mørkegrønn

Midje
Lengde

Levering · På lager

Levering innen 1–3 virkedager

Fem par Performance Pants for dame i ett Pakketilbud (5 stk.), sydd i stoff med stræk. Pakken består av fem par, og du velger farge på hvert par blant mørkebrun, mørkegrå, marineblå, svart og mørkegrønn. Den passer deg som går i bukser nesten hver dag og vil slippe å lete etter et par som er klart.

Ett par til hver arbeidsdag

Fem par dekker en hel arbeidsuke. Når ett par ligger i vasken, har du et ekstra par klart, og du får færre vaskedager i uken.

Slik bruker du dem

Med en T-skjorte blir buksene et avslappet antrekk til hverdagen. Til en festlig anledning bytter du til en elegant topp.

Ikke for deg hvis

du bare trenger ett par. Da holder det med en enkelt bukse.

Maskinvask 30 °C
Vask med vrangen ut
Vask med lignende farger
Må ikke blekes
Kan ikke tørketromles
  • Polyester: 75 Viskose: 22 Elastan: 3%
Passform
Liten
I samsvar med størrelsen
Stor
101 dagers returrett
+700 000 fornøyde kunder
Rask levering

Anbefalt for deg

Dette er våre anbefalinger til deg

Bilde av De Originale Performance Pants (Dame) - Pakketilbud (3 stk.)
Bilde av De Originale Performance Pants (Dame) - Pakketilbud (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Pakketilbud · (3 stk.)

1 099,00 kr

366,33 kr pr. stk.

Bilde av De Originale Performance Pants (Dame) - Svart & Navy (Pakketilbud 2 stk.)
Bilde av De Originale Performance Pants (Dame) - Svart & Navy (Pakketilbud 2 stk.)
Bundle
2 stk.

Svart & Navy (Pakketilbud 2 stk.) · (2 stk.)

899,00 kr

449,50 kr pr. stk.

Monday Skjorte - Cashmere Blue Checks
Bilde av Monday Skjorte - Cashmere Blue Checks
Nyhet

Cashmere Blue Checks

382,00 kr
Saga Kjole - Lyseblå
Bilde av Saga Kjole - Lyseblå

Lyseblå

881,00 kr
Astrid Hørskjorte - Olivengrøn
Bilde av Astrid Linskjorte - Olivengrønn
UTGÅRspar 62 %

Olivengrønn

278,00 kr734,00 kr
Mio Hør Top - Hvid
Bilde av Mio Lin Top - Hvit
UTGÅRspar 62 %

Hvit

278,00 kr734,00 kr
Gina Bælte Skjorte - Provence Striber: Navy Peony/Snow White
Bilde av Gina Belteskjorte - Provence Striper: Navy Peony/Snow White
Nyhet

Provence Striper: Navy Peony/Snow White

441,00 kr
Monday Skjorte - Birch Checks
Bilde av Monday Skjorte - Birch Checks
Nyhet

Birch Checks

382,00 kr
Saga Kjole - Beige
Bilde av Saga Kjole - Beige

Beige

881,00 kr
Sophia Kjole - Lyseblå
Bilde av Sophia Kjole - Lyseblå
Nyhet

Lyseblå

881,00 kr
Haylie Pants - Sort
De Originale Performance Pants - Sort - TeeShoppen - Sort

Svart

587,00 kr
Jeans JDY - Sort (high waist)
Performance Jeans - Sort (high waist) - Jacqueline de Yong - Sort 2

Svart (high waist)

587,00 kr

Andre kjøpte også

Boyfriend Tee - Army Grøn
Bilde av Boyfriend Tee - Armygrønn

Armygrønn

294,00 kr
Oversized T-shirt - Grå Meleret
Oversized T-shirt - Grå Meleret - TeeShoppen - Grå

Gråmelert

294,00 kr
Oversized T-shirt - Army (dame)
Bilde av Oversized T-shirt - Army

Army

294,00 kr
Pieces Jeans - Sort (high waist)
Pieces Jeans - Sort (high waist) - PIECES - Sort

Svart

265,00 kr
De Originale Performance Bukser - Mørkegrå
Bilde av De Originale Performance Bukser - Mørkegrå

Mørkegrå

881,00 kr
De Originale Performance Skinny Jeans - Washed Black Denim
Bilde av De Originale Performance Skinny Jeans - Vasket Black Denim

Vasket Black Denim

881,00 kr
De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim
Bilde av De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim

Washed Black Denim

881,00 kr
Klassiske Habitbukser - Grå
Bilde av Klassiske Habitbukser - Grå
Oversized Blazer - Grå
Bilde av Oversized Blazer - Grå

Grå

1 174,00 kr
Boyfriend Tee - Hvid
Bilde av Boyfriend Tee - Hvit

Hvit

294,00 kr
Basic T-shirt - Navy
Bilde av Basic T-shirt - Navy

Navy

294,00 kr
De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim
Bilde av De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim

Black Denim

881,00 kr

Hei, hvordan kan vi hjelpe deg?

Leter du etter noe nytt, eller trenger du hjelp med kontoen din?

Bla gjennom etter kategorier