Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Forside/Performance Collection - Dame

Performance Collection - Dame

Forside/Performance Collection - Dame
De Originale Performance Mom Jeans - Medium Blue Denim
Bilde av De Originale Performance Mom Jeans - Medium blå denim

Medium blå denim

881,00 kr
De Originale Performance Mom Jeans - Light Blue Denim
Bilde av De Originale Performance Mom Jeans - Light Blue Denim

Light Blue Denim

881,00 kr
De Originale Performance Mom Jeans - Black Denim
Bilde av De Originale Performance Mom Jeans - Black Denim

Black Denim

881,00 kr
De Originale Performance Mom Jeans - Dark Blue Denim
Bilde av De Originale Performance Mom Jeans - Mørkeblå

Mørkeblå

881,00 kr
De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim
Bilde av De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim

Washed Black Denim

881,00 kr
De Originale Performance Mom Jeans - Washed Black Denim
Bilde av Performance Mom Jeans - Washed Black Denim

Washed Black Denim

881,00 kr
De Originale Performance Loose Jeans - Medium Blue Denim
Bilde av De Originale Performance Loose Jeans - Mørkeblå

Mørkeblå

881,00 kr
De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim
Bilde av De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim

Black Denim

881,00 kr
De Originale Performance Wide Jeans - Washed Black Denim
De Originale Performance Wide Jeans - Washed Black Denim - TeeShoppen - Sort

Washed Black Denim

881,00 kr
De Originale Performance Wide Jeans - Dark Blue Denim
Bilde av De Originale Performance Jeans (Wide) - Mørkeblå

Mørkeblå

881,00 kr
De Originale Performance Wide Jeans - Black Denim
De Originale Performance Wide Jeans - Black Denim - TeeShoppen - Sort

Black Denim

881,00 kr
De Originale Performance Wide Jeans - Medium Blue Denim
De Originale Performance Wide Jeans - Medium Blue Denim - TeeShoppen - Blå

Medium blå

881,00 kr
De Originale Performance Skinny Jeans - Dark Blue Denim
Bilde av De Originale Performance Skinny Jeans - Mørkeblå

Mørkeblå

881,00 kr
De Originale Performance Skinny Jeans - Light Blue Denim
Bilde av De Originale Performance Jeans (Skinny) - Lyseblå denim

Lyseblå denim

881,00 kr
De Originale Performance Skinny Jeans - Medium Blue Denim
Bilde av De Originale Performance Jeans (Skinny) - Medium Blue Denim

Medium Blue Denim

881,00 kr
De Originale Performance Loose Jeans - Dark Blue Denim
Bilde av De Originale Performance Loose Jeans - Mørkeblå

Mørkeblå

881,00 kr
De Originale Performance Skinny Jeans - Washed Black Denim
Bilde av De Originale Performance Skinny Jeans - Vasket Black Denim

Vasket Black Denim

881,00 kr
De Originale Performance Strømper 10-Pak (Dame) - Sort
Bilde av De Originale Performance Sokker 10-Pak (Dame) - Svart
De Originale Performance Strømper 10-Pak (Dame) - Navy
Bilde av De Originale Performance Sokker Pakketilbud (10 stk.) (Dame) - Navy
De Originale Performance Strømper 10-Pak (Dame) - Gråmeleret
Bilde av De Originale Performance Strømper 10-pk (Dame) - Gråmelert

Gråmelert

514,00 kr
De Originale Performance Jeans - Lyseblå (Mid Waist)
De Originale Performance Jeans - Lyseblå (Mid Waist) - Jacqueline de Yong - Blå 6

Lyseblå (Mid Waist)

587,00 kr
De Originale Performance Jeans - Blå denim (mid waist)
De Originale Performance Jeans - Blå denim (mid waist) - Jacqueline de Yong - Blå 6

Blå denim

587,00 kr
De Originale Performance Jeans - Sort (mid waist)
De Originale Performance Jeans - Sort (mid waist) - Jacqueline de Yong - Sort

Svart (mid waist)

587,00 kr
De Originale Performance Jeans - Lyseblå (high waist)
De Originale Performance Jeans - Lyseblå (high waist) - Jacqueline de Yong - Blå 6

Lyseblå (high waist)

587,00 kr
De Originale Performance Jeans - Blå denim (high waist)
De Originale Performance Jeans - Blå denim (high waist) - Jacqueline de Yong - Blå

Blå denim (High waist)

587,00 kr
De Originale Performance Denim Shorts - Mørkeblå Denim
Bilde av De Originale Performance Denim Shorts - Mørkeblå
spar 80 %

Mørkeblå

146,00 kr734,00 kr
De Originale Performance Denim Shorts - Sort Denim (Kvinde)
Bilde av De Originale Performance Denim Shorts - Svart Denim (Kvinne)
spar 80 %

Svart Denim (Kvinne)

146,00 kr734,00 kr
De Originale Performance Denim Shorts - Medium Blå Denim (Kvinde)
Bilde av De Originale Performance Denim Shorts - Medium Blå Denim (Dame)
spar 80 %

Medium Blå Denim (Dame)

146,00 kr734,00 kr
De Originale Performance Mom Jeans - (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Pakketilbud

1 149,00 kr

383,00 kr pr. stk.

De Originale Performance Mom Jeans - (2 stk.)
Bundle
2 stk.

Pakketilbud

949,00 kr

474,50 kr pr. stk.

De Originale Performance Wide Jeans - (2 stk.)
Bilde av De Originale Performance Wide Jeans - Pakketilbud (2 stk.)
Bundle
2 stk.

Pakketilbud

949,00 kr

474,50 kr pr. stk.

De Originale Performance Loose Jeans - (3 stk.)
Bilde av De Originale Performance Loose Jeans - Pakketilbud (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Pakketilbud

1 149,00 kr

383,00 kr pr. stk.

De Originale Performance Skinny Jeans - (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Pakketilbud

1 149,00 kr

383,00 kr pr. stk.

De Originale Performance Loose Jeans (dame) - (2 stk.)
Bilde av De Originale Performance Loose Jeans (dame) - Pakketilbud (2 stk.)
Bundle
2 stk.

Pakketilbud

949,00 kr

474,50 kr pr. stk.

De Originale Performance Skinny Jeans - (2 stk.)
Bundle
2 stk.

Pakketilbud - Medium blå denim og Lys blå denim

949,00 kr

474,50 kr pr. stk.

Bilde av De Originale Performance Pants (Dame) - Svart & Navy (Pakketilbud 2 stk.)
Bilde av De Originale Performance Pants (Dame) - Svart & Navy (Pakketilbud 2 stk.)
Bundle
2 stk.

Svart & Navy (Pakketilbud 2 stk.) · (2 stk.)

899,00 kr

449,50 kr pr. stk.

De Originale Performance Wide Jeans - (3 stk.)
Bilde av The Original Performance Wide Jeans - Pakketilbud (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Pakketilbud

1 149,00 kr

383,00 kr pr. stk.

Bilde av De Originale Performance Pants (Dame) - Pakketilbud (3 stk.)
Bilde av De Originale Performance Pants (Dame) - Pakketilbud (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Pakketilbud

1 099,00 kr

366,33 kr pr. stk.

De Originale Performance Bukser - Beige
Bilde av De Originale Performance Bukser - Beige

Beige

881,00 kr
De Originale Performance Bukser - Birk
Bilde av De Originale Performance Bukser - Bjørk

Bjørk

881,00 kr
De Originale Performance Bukser - Sort
Bilde av De Originale Performance Pants - Svart

Svart

881,00 kr
De Originale Performance Bukser - Mørk Beige
Bilde av De Originale Performance Bukser - Mørk Beige

Mørk Beige

881,00 kr
De Originale Performance Bukser - Mørkegrå
Bilde av De Originale Performance Bukser - Mørkegrå

Mørkegrå

881,00 kr
De Originale Performance Bukser - Navy
Bilde av De Originale Performance Bukser - Navy

Navy

881,00 kr
De Originale Performance Bukser - Mørkebrun
Bilde av De Originale Performance Pants - Mørkebrun

Mørkebrun

881,00 kr
De Originale Performance Bukser - Mørkegrøn
Bilde av De Originale Performance Pants - Mørkegrønn

Mørkegrønn

881,00 kr
De Originale Performance Bukser - Lys Grå
Bilde av De Originale Performance Pants - Lys Grå

Lys Grå

881,00 kr
Performance Jakkesæt til dame - Sort
Bilde av Performance Jakkesett til dame - Svart
Bundle
2 stk.

Svart · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.


Suveren komfort, en god passform og helt igjennom fantastisk funksjonalitet er bare noen av stikkordene som beskriver klærne fra vår performance collection for kvinner. Her på siden finner du flotte styles der alle detaljene og egenskapene du ønsker deg av klærne dine, er nøye gjennomtenkt – og vi har styles for enhver smak og anledning. Felles for alle klærne i vår performance collection for kvinner er at du får klær du vil elske å bruke i hverdagen, og som gir deg den ultimate følelsen av komfort og bevegelsesfrihet.

Ultimat funksjonalitet og bevegelighet med performance-klær for kvinner

Klær som bare ser trendy og stilige ut, er ikke mye verdt hvis de ikke samtidig er behagelige og komfortable å ha på. I tillegg til et smart og moderne design trenger du klær som først og fremst sitter godt, gir deg god bevegelsesfrihet og er laget i skikkelig kvalitet. Kort sagt trenger du klær som er behagelige å bruke i hverdagen, og som ikke begrenser friheten og bevegeligheten din. Kjenner du deg igjen i dette – og leter du etter klær som gir deg den ultimate følelsen av komfort – er klærne i vårt performance-sortiment for kvinner helt riktige for deg.

Her finner du styles der det i tillegg til et stilig og aktuelt uttrykk er lagt særlig vekt på god passform og funksjonalitet. Klærne i utvalget har en lett stretcheffekt som gir deg fri bevegelighet i alle retninger, og som samtidig sørger for at plaggene alltid sitter optimalt. I tillegg er passformen nøye gjennomtenkt, slik at klærne alltid føles deilige å ha på – og slik at du sitter igjen med best mulig opplevelse.

Performance-klær fra Teeshoppen har blitt en sann favoritt blant mange av kundene våre takket være de suverene egenskapene. Vi mener at en fin og moderne klesstil handler om mye mer enn bare det riktige utseendet; det handler også om å trives og føle seg vel i klærne sine. Derfor er vi stolte av å kunne presentere vårt komplette sortiment av performance-klær for kvinner, der du kan være trygg på at du får den beste opplevelsen med de nye antrekkene dine.

Leter du etter fine klær til kjæresten, en god venn eller noen andre, så husk at du her hos Teeshoppen også finner et komplett sortiment av behagelige performance-klær for menn. Står suveren funksjonalitet og bevegelsesfrihet høyt på listen din, finner du de helt riktige stylene og modellene her i kolleksjonene våre, der alle klærne er designet for å gi deg det beste på alle fronter.

Design og uttrykk som passer inn i en moderne stil

Klærne dine skal selvsagt ikke bare være behagelige å ha på uten samtidig å se stilige og moderne ut. Til syvende og sist bør du få begge deler, slik at du kan nyte klærne dine og samtidig se ditt beste ut. Våre performance-klær for kvinner lages derfor alltid med mål om å oppnå begge deler; nemlig god funksjonalitet kombinert med et stilig og trendy design. Handler du nye styles i dette utvalget, kan du derfor være trygg på at du får både et stilig design og god funksjonalitet og komfort.

Det smarte uttrykket og designet betyr også at de ulike stylene her på siden matcher andre plagg perfekt og passer godt inn i så å si alle moderne antrekk. Du kan dermed fint kombinere de nye performance-klærne dine med blant annet t-skjorter og topper, trendy gensere for kvinner og mye mer. Uansett personlig stil og preferanser kan du enkelt ta med et par styles fra denne kolleksjonen i antrekkene dine, slik at du kan løfte stilen din ytterligere og ikke minst gjøre antrekkene dine komfortable, funksjonelle og helt igjennom deilige å ha på!

Performance-klær for kvinner i alle stiler og varianter

Vi mener det skal være enkelt og greit for deg å handle nye, fine styles til antrekkene dine, og derfor sørger vi alltid for god bredde i kolleksjonene våre, slik at du enkelt finner akkurat det du trenger. Det gjelder selvsagt også kolleksjonen her på siden, der du blant annet kan handle alt fra performance pants for kvinner til behagelige performance-shorts for kvinner.

Felles for alle stylene i sortimentet vårt er at de alltid har et moderne og trendy uttrykk samt ikke minst uovertruffen komfort og funksjonalitet. Uansett hva du leter etter til garderoben din, kan vi hjelpe deg godt på vei med de helt riktige stylene. For å toppe det hele kan vi stolt fortelle at vi fortløpende oppdaterer kolleksjonene våre, slik at du alltid kan handle blant de nyeste og mest aktuelle designene på markedet. Vil du holde stilen din oppdatert og henge med på de nyeste trendene, kan du trygt handle her hos Teeshoppen!

For å gi deg en bedre forståelse av hva performance-klær for kvinner egentlig er, har vi nedenfor samlet en rekke vanlige spørsmål, slik at du kan bli klokere før du handler. Skulle du ha andre spørsmål eller trenge veiledning, er du selvsagt alltid velkommen til å kontakte oss, så hjelper vi deg med å finne de helt riktige stylene.

Finnes det performance pants for kvinner?

I motsetning til hva mange tror, er ikke performance pants bare laget for menn – tvert imot. Performance pants for kvinner finnes i et hav av varianter og stiler, og alle med god komfort og funksjonalitet. Her hos Teeshoppen finner du performance pants i alle design og varianter, slik at du enkelt og raskt kan handle det du trenger.

Hvor finner jeg casual klær for kvinner?

Performance-klær for kvinner er et suverent valg av casual klær, siden de gir deg god bevegelighet og funksjonalitet. Det betyr at performance-klær for kvinner fungerer utmerket som avslappede hverdagsklær og passer perfekt inn i et casual antrekk – og her på siden finner du markedets beste utvalg.

Finnes det performance jeans for kvinner?

Ja – her hos Teeshoppen finner du et stort sortiment av stilrene performance jeans for kvinner. Felles for alle jeansene våre er at de har en lett stretcheffekt, som sikrer god bevegelighet og funksjonalitet og dermed suveren komfort i hverdagen.

Hvor kan man kjøpe performance pants poptrash?

I vår kolleksjon av performance pants for kvinner finner du et stort utvalg av poptrash pants med god komfort og funksjonalitet, som gir deg alt du ser etter. Vi har poptrash performance pants i alle tenkelige design, farger og uttrykk, og alltid til markedets skarpeste priser.

Finnes det performance-skjørt?

Du finner så å si alle stiler i performance-utgave, blant annet moderne skjørt. Performance-skjørt fra Teeshoppen har alle de gode egenskapene du forventer, blant annet en skarp passform, komfort og kvalitet og ikke minst et moderne design.

Få den beste komforten og kvaliteten til uhørte priser

Med performance-klær for kvinner får du den komforten du fortjener og ikke minst bør forvente av klærne dine – og du får i tillegg alt til markedets absolutt beste pris. Her hos Teeshoppen gjør vi vårt for å sikre kundene våre skarpe priser på samtlige av kolleksjonene våre, og her på siden får du derfor alltid en pris som garantert passer inn i budsjettet ditt. Vil du handle til fornuftige priser, men likevel være sikret et moderne og flott antrekk, får du de beste forutsetningene for å lykkes akkurat her hos Teeshoppen.

Den gode prisen får du til tross for den suverene kvaliteten som performance-klærne våre for kvinner alltid er laget i. Alle stylene i vår populære kolleksjon er laget i slitesterke og solide materialer, som ikke bare gir deg klær som tåler enhver situasjon – men som også gir stilen din den finishen som får deg til å skinne i hverdagen.