Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Forside/Black Friday V.I.P - Dame - Søndag

Black Friday V.I.P - Dame - Søndag

Spar opptil 50 %
Forside/Black Friday V.I.P - Dame - Søndag
Ava Bælte - Sort
Bilde av Ava Belte - Svart

Svart

514,00 kr
Emily Bælte - Sort
Emily Bælte - Sort

Svart

514,00 kr
Eleanor Bælte - Sort
Eleanor Bælte - Sort

Svart

514,00 kr
Scarlett Bælte - Sort
Bilde av Scarlett Belte - Svart

Svart

514,00 kr
Willa Bælte - Leopard
Bilde av Willa Belte - Leopard

Leopard

514,00 kr
Estelle Bælte - Brun
Bilde av Estelle Belte - Brun

Brun

514,00 kr
Ruby Bælte - Sort
Bilde av Ruby Belte - Svart

Svart

514,00 kr
Solbriller + Shorts til 1 kr - Dame
spar 50 %
2 stk.

Dame

586,00 kr1 174,00 kr
Tessa Wide Jeans Dyreprint - Black Denim Leopard
Bilde av Tessa Wide Jeans Dyreprint - Black Denim Leopard

Black Denim Leopard

558,00 kr
Berta Top - Snow White

Snow White

558,00 kr
Berta Top - Sort

Svart

558,00 kr
Somya Pants - Sort
Bilde av Somya Pants - Svart

Svart

514,00 kr
Somya Pants - Navy Blazer

Navy

514,00 kr
Melaney Queeny Skjorte - Winetasting
Bilde av Melaney Queeny Skjorte - Winetasting

Winetasting

382,00 kr
Melaney Queeny Skjorte - Navy Blazer
Bilde av Melaney Queeny Skjorte - Navy Blazer

Navy Blazer

382,00 kr
Melaney Loose Pant - Navy Blazer
Bilde av Melaney Loose Pant - Navy Blazer

Navy Blazer

441,00 kr
Melaney Loose Pants - Winetasting
Bilde av Melaney Loose Pants - Winetasting

Winetasting

441,00 kr
Frame 2/4 Denimtop - Mørkeblå Denim Rinse wash
Bilde av Frame 2/4 Denimtopp - Mørkeblå Rinse Wash

Mørkeblå Rinse Wash

675,00 kr
Frame Lisa Wide Pants - Mørkeblå Denim Rinse Wash
Bilde av Frame Lisa Wide Pants - Mørkeblå Rinse Wash

Mørkeblå Rinse Wash

675,00 kr
Køb Kjole - Få Nederdel
spar 33 %

Få Skjørt

586,00 kr881,00 kr
Alisa Set - Brun
Bilde av Alisa Sett - Brun
Bundle
2 stk.

Brun · (2 stk.)

733,00 kr

366,50 kr pr. stk.

Alisa Set - Khaki
Bilde av Alisa Sett - Khaki
Bundle
2 stk.

Khaki · (2 stk.)

733,00 kr

366,50 kr pr. stk.

Alisa Set - Grå
Bilde av Alisa Set - Grå
Bundle
2 stk.

Grå · (2 stk.)

733,00 kr

366,50 kr pr. stk.

Alisa Set - Sort
Bilde av Alisa Sett - Svart
Bundle
2 stk.

Svart · (2 stk.)

733,00 kr

366,50 kr pr. stk.

Natalie Vest og Bukser - Hvid
Bilde av Natalie Vest og Bukser - Hvit
Bundle
2 stk.

Hvit · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Natalie Vest og Bukser - Lyse Beige
Bilde av Natalie Vest og Bukser - Lys Beige
Bundle
2 stk.

Lys Beige · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Natalie Vest og Bukser - Lysebrun
Bilde av Natalie Vest og Bukser - Lysebrun
Bundle
2 stk.

Lysebrun · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Natalie Vest og Bukser - Lysegrå
Bilde av Natalie Vest og Bukser - Lysegrå
Bundle
2 stk.

Lysegrå · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Natalie Vest og Bukser - Mørkegrå
Bilde av Natalie Vest og Bukser - Mørkegrå
Bundle
2 stk.

Mørkegrå · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Natalie Vest og Bukser - Navy
Bilde av Natalie Vest og Bukser - Navy
Bundle
2 stk.

Navy · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Natalie Vest og Bukser - Sort
Bilde av Natalie Vest og Bukser - Svart
Bundle
2 stk.

Svart · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Blødt Etui til Solbriller - Sort
Bilde av Mykt Etui til Sunglasses - Svart
Solbrilleetui - Sort
Bilde av Solbrilleetui - Svart

Svart

294,00 kr
Leah Set - Grå
Bilde av Leah Set - Grå
Bundle
2 stk.

Grå · (2 stk.)

1 026,00 kr

513,00 kr pr. stk.

Leah Set - Sort
Bilde av Leah Set - Svart
Bundle
2 stk.

Svart · (2 stk.)

1 026,00 kr

513,00 kr pr. stk.

Leah Set - Brun
Bilde av Leah Set - Brun
Bundle
2 stk.

Brun · (2 stk.)

1 026,00 kr

513,00 kr pr. stk.

Jenna Midi Bindekjole - Delicioso
Bilde av Jenna Midi Bindekjole - Delicioso

Delicioso

441,00 kr
Sommer Flip-flop - Pepper Green
Bilde av Sommer Flip-flop - Pepper Green

Pepper Green

147,00 kr
Sommer Print Flip Flop - Sort Leo
Bilde av Sommer Print Flip Flop - Svart Leo

Svart Leo

147,00 kr
Phoenixy Cap Sleeve Calf Dress - Moon Rock
Virginia Strik Cardigan - Ecru
Bilde av Virginia Strikkecardigan - Ecru
UTGÅRspar 50 %

Ecru

109,50 kr219,00 kr
Bilde av Virginia Strikkecardigan - Svart
Bilde av Virginia Strikkecardigan - Svart
spar 50 %Nyhet

Svart

367,00 kr734,00 kr
Virginia Strik Cardigan - Brun
Bilde av Virginia Strik Cardigan - Brun
UTGÅRspar 50 %Utsolgt

Brun

109,50 kr219,00 kr
Alisa Shorts - Grå
Bilde av Alisa Shorts - Grå
UTGÅRspar 50 %

Grå

58,00 kr116,00 kr
Alisa Shorts - Khaki
Bilde av Alisa Shorts - Khaki
UTGÅRspar 50 %

Khaki

58,00 kr116,00 kr
Alisa Shorts - Brun
Bilde av Alisa Shorts - Brun
spar 50 %

Brun

220,50 kr441,00 kr
Alisa Shorts - Sort
Bilde av Alisa Shorts - Svart
UTGÅRspar 84 %

Svart

72,00 kr441,00 kr

Black Friday V.I.P - Overraskende finale (kun søndag!)

Vi sa aldri søndag... Men her er vi

Ok, vi skylder deg en forklaring. Vi lovet at lørdag var siste sjanse. Vi mente det virkelig. Men etter en helt vanvittig helg og overveldende respons har vi tatt en helt spesiell beslutning: ÉN dag til - eksklusivt for våre mest trofaste listemedlemmer.

Helt seriøst - Dette skjer IKKE igjen

ENDELIG FRIST: Søndag kl. 23:59 - Ingen forlengelse til mandag

Vi har aldri forlenget til søndag før. Vi gjør det ikke igjen. Når søndagen er over, er Black Friday 2025 definitivt slutt.

Den ærlige forklaringen

Her er grunnen til at vi bryter vårt eget løfte:

  • Uventet lagerleveranse kom lørdag kveld
  • Tekniske problemer hindret noen i å handle
  • Overveldende respons fra dere lojale medlemmer
  • Returnerte ordrer ga ekstra lager på favoritter
  • Du fortjener det etter å ha fulgt oss trofast

Søndagens eksklusive muligheter

Bestselgere tilbake på lager Det skjedde: Våre mest populære modeller er tilbake. Kjoler, bluser og bukser som var utsolgt fredag. Fullt størrelsesutvalg. Opptil 80% rabatt.

Glemte favoritter Modeller vi fant på lageret som ikke har vært på nett før. Premium kvalitet til vanvittige priser. Begrensede mengder. Førstemann til mølla.

Siste sjanse-kolleksjonen Alt som er igjen, samlet på ett sted. Hvis størrelsen din er der, er det nå eller aldri.

Status: Hva overrasket oss selv?

Etter helgens galskap har vi fortsatt:

  • Komplette størrelser på utvalgte bestselgere (nytt parti!)
  • Overraskende mange vinterjakker igjen
  • Basisfavoritter i alle størrelser
  • Premium-modeller vi trodde var borte
  • Tilbehør ingen har oppdaget ennå

Søndagens shoppingstrategi

  1. Start med favorittene som er tilbake på lager - De som var borte, er tilbake
  2. Sjekk vinterkategorien - Siste sjanse før full pris
  3. Gå gjennom alle størrelser - Overraskelser venter
  4. Glem nølingen - I morgen er det for sent

Vårt løfte på ære og samvittighet

Vi vet godt at vi mister troverdighet ved å forlenge. Men vi lover: Søndag er den absolutte finalen. Systemet vårt er satt til automatisk nedstengning kl. 23:59:59. Ingen manuell overstyring er mulig.

Bevis: Mandag lanserer vi en ny kolleksjon til full pris. Det er booket. Annonsert. Ingen vei tilbake.

Hvorfor akkurat denne ene gangen?

Fordi dere er mer enn kunder. Dere er fellesskapet vårt. Deres lojalitet, tilbakemeldinger og støtte fortjener denne ekstra gesten. Men det er en engangsgreie. Neste år er lørdag lørdag.

Spesielt for søndagens V.I.P-medlemmer

Som takk for din forståelse og lojalitet:

  • Du får beskjed først neste gang vi har spesielle arrangementer
  • Ordren din prioriteres på lageret vårt
  • Garantert levering før desember
  • Direkte linje til kundeservice hvis noe er utsolgt

Din siste nedtelling starter nå

Under 24 timer igjen. Når mandag morgen kommer, er disse prisene historie. Lenken din blir deaktivert. Ingen gjenoppretting er mulig.

Handle nå - Automatisk nedstengning kl. 23:59:59

Dette er ikke et salgstriks. Det er din uventede bonussjanse. Bruk den, eller mist den for alltid.

En personlig beskjed

Takk for tålmodigheten med våre "siste sjanse"-meldinger. Takk for lidenskapen deres for merkevaren vår. Denne søndagen er vår gave til dere. Bruk den godt.


Merk: Søndagens overraskende V.I.P-forlengelse er eksklusiv for utvalgte listemedlemmer. Opptil 80% rabatt. Kan ikke kombineres med andre koder. Systemet stenger automatisk søndag kl. 23:59:59. Dette er den bekreftede finalen på Black Friday 2025.