Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Forside/Black Friday V.I.P - Dame - Søndag

Black Friday V.I.P - Dame - Søndag

Spar opptil 95 %
Forside/Black Friday V.I.P - Dame - Søndag
Isa O-Neck Cardigan - Snow White
Bilde av Isa O-Neck Cardigan - Snøhvit

Snøhvit

338,00 kr
Isa Singlet Top - Snow White
Bilde av Isa Singlet Top - Snow White

Snow White

220,00 kr
Isa Singlet Top - Nantucket Breeze
Bilde av Isa Singlet Top - Nantucket Breeze

Nantucket Breeze

220,00 kr
Isa O-Neck Cardigan - Pink A-Boo
Bilde av Isa O-Neck Cardigan - Pink A-Boo

Pink A-Boo

338,00 kr
Isa O-Neck Cardigan - Nantucket Breeze
Bilde av Isa O-Neck Cardigan - Nantucket Breeze

Nantucket Breeze

338,00 kr
Hørskjorte + Shorts
spar 45 %
2 stk.
733,00 kr1 321,00 kr
Jen Shorts - Medium Blue Denim
Bilde av Jen Shorts - Medium Blue Denim

Medium Blue Denim

675,00 kr
Strømpebukser + Shorts - Dame
spar 50 %
2 stk.

Dame

440,50 kr881,00 kr
Aura Bermuda Shorts - Morel
Bilde av Aura Bermuda Shorts - Morel

Morel

675,00 kr
Isra Bermuda Shorts - Medium Blue Denim
Bilde av Isra Bermuda Shorts - Medium blå denim
spar 25 %

Medium blå denim

440,25 kr587,00 kr
Avery Bermuda Jeans - Sandskal
Bilde av Avery Bermuda Jeans - Sandskall

Sandskall

675,00 kr
Kortærmet Hørskjorte - Army
Bilde av Kortermet Linskjorte - Army
Kortærmet Hørskjorte - Lyseblå
Bilde av Kortermet Linskjorte - Lyseblå

Lyseblå

734,00 kr
Kortærmet Hørskjorte - Lyserød
Bilde av Kortermet Linskjorte - Rosa
Bilde av Kortermet Linskjorte - Sand
Bilde av Kortermet Linskjorte - Sand
spar 95 %Nyhet

Sand

36,70 kr734,00 kr
De Originale Performance Denim Shorts - 3 stk.
Bundle
3 stk.

Pakketilbud

1 099,00 kr

366,33 kr pr. stk.

Mia Bukser + Mia Skjorte - Sort
Bilde av Mia Bukser + Mia Skjorte - Svart
Bundle
2 stk.

Svart · (2 stk.)

733,00 kr

366,50 kr pr. stk.

Mia Bukser + Mia Skjorte - Hvid
Bilde av Mia Bukser + Mia Skjorte - Hvit
Bundle
2 stk.

Hvit · (2 stk.)

733,00 kr

366,50 kr pr. stk.

Mia Bukser + Mia Skjorte - Himmelblå
Bilde av Mia Bukser + Mia Skjorte - Himmelblå
Bundle
2 stk.

Himmelblå · (2 stk.)

733,00 kr

366,50 kr pr. stk.

Mia Bukser + Mia Skjorte - Beige
Bilde av Mia Bukser + Mia Skjorte - Beige
Bundle
2 stk.

Beige · (2 stk.)

733,00 kr

366,50 kr pr. stk.

Mia Bukser + Mia Skjorte - Khaki
Bilde av Mia Bukser + Mia Skjorte - Khaki
Bundle
2 stk.

Khaki · (2 stk.)

733,00 kr

366,50 kr pr. stk.

Mia Bukser + Mia Skjorte - Rose
Bilde av Mia Bukser + Mia Skjorte - Rose
Bundle
2 stk.

Rose · (2 stk.)

733,00 kr

366,50 kr pr. stk.

Lilly Bukser + Lilly Skjorte - Sort
Bilde av Lilly Bukser + Lilly Skjorte - Svart
Bundle
2 stk.

Svart · (2 stk.)

733,00 kr

366,50 kr pr. stk.

Lilly Bukser + Lilly Skjorte - Sand
Bilde av Lilly Bukser + Lilly Skjorte - Sand
Bundle
2 stk.

Sand · (2 stk.)

733,00 kr

366,50 kr pr. stk.

Lilly Bukser + Lilly Skjorte - Navy
Bilde av Lilly Bukser + Lilly Skjorte - Navy
Bundle
2 stk.

Navy · (2 stk.)

733,00 kr

366,50 kr pr. stk.

Lilly Bukser + Lilly Skjorte - Lys Blå
Bilde av Lilly Bukser + Lilly Skjorte - Lys blå
Bundle
2 stk.

Lys blå · (2 stk.)

733,00 kr

366,50 kr pr. stk.

Lilly Bukser + Lilly Skjorte - Hvid
Bilde av Lilly Bukser + Lilly Skjorte - Hvit
Bundle
2 stk.

Hvit · (2 stk.)

733,00 kr

366,50 kr pr. stk.

Lilly Bukser + Lilly Skjorte - Brun
Bilde av Lilly Bukser + Lilly Skjorte - Brun
Bundle
2 stk.

Brun · (2 stk.)

733,00 kr

366,50 kr pr. stk.

Vest + Bukser/Jeans
spar 57 %
2 stk.
659,00 kr1 541,00 kr
Lia Kjole - Rød
Bilde av Lia Kjole - Rød
UTGÅRspar 50 %

Rød

219,50 kr439,00 kr
Nily Denim Skjorte - Mørk Blå Denim
Bilde av Nily Denim Skjorte - Mørkeblå

Mørkeblå

441,00 kr
Lizzi Kort Flounce Kjole - Chokoladekage
Bilde av Lizzi Kort Flounce Kjole - Sjokoladekage

Sjokoladekage

558,00 kr
Lizzi Flounce Top - Birk
Bilde av Lizzi Flounce Top - Bjørk

Bjørk

441,00 kr
Lizzi Flounce Top - Chokoladetorte
Bilde av Lizzi Flounce Top - Sjokoladekake

Sjokoladekake

441,00 kr
Tessa Fold Up Wide Denim Jeans - Mørk Blå Denim
Bilde av Tessa Fold Up Wide Denim Jeans - Mørkeblå
spar 25 %

Mørkeblå

418,50 kr558,00 kr
Tessa Wide Pocket Jeans - Medium Blå Denim
Bilde av Tessa Wide Pocket Jeans - Medium blå denim

Medium blå denim

558,00 kr
Originalt Jogging Sæt - Sort – (Dame)
Bilde av Originalt Jogging Sett - Svart (Dame)
Bundle
2 stk.

Svart (Dame) · (2 stk.)

439,00 kr

219,50 kr pr. stk.

Ray Knit Pullover - Sort Sandshell
Bilde av Ray Knit Pullover - Svart Sandshell

Svart Sandshell

529,00 kr
Galia Strikket Cardigan - Tannin Melange
Bilde av Galia Strikket Cardigan - Tannin Melange

Tannin Melange

675,00 kr
Juno O-Neck Strik - Legion Blå Melange
Bilde av Juno O-Neck Strikk - Legion Blåmelert

Legion Blåmelert

441,00 kr
Hope Neck Top - Morel
Bilde av Hope Neck Top - Morel

Morel

675,00 kr
Hope Neck Top - Hvid Sand
Bilde av Hope Neck Top - Hvit Sand

Hvit Sand

675,00 kr
Moji Alima Wide Jeans - Tannin sort
Bilde av Moji Alima Wide Jeans - Tannin Svart

Tannin Svart

675,00 kr
Elva Knit Cardigan - Morel Melange
Bilde av Elva strikket cardigan - Morel Melange

Morel Melange

587,00 kr
Melba Mini Nederdel - Sort
Bilde av Melba Mini Skjørt - Svart

Svart

441,00 kr
Anine Strik Polo - Morel Melange
Bilde av Anine Strikket Polo - Morel Melange

Morel Melange

587,00 kr
Meghan Blazer - Tannin Melange
Bilde av Meghan Blazer - Tannin Melange

Tannin Melange

881,00 kr
Bilde av Lin Skjørt - Grønn
Bilde av Lin Skjørt - Grønn
spar 50 %Nyhet

Grønn

367,00 kr734,00 kr

Black Friday V.I.P - Overraskende finale (kun søndag!)

Vi sa aldri søndag... Men her er vi

Ok, vi skylder deg en forklaring. Vi lovet at lørdag var siste sjanse. Vi mente det virkelig. Men etter en helt vanvittig helg og overveldende respons har vi tatt en helt spesiell beslutning: ÉN dag til - eksklusivt for våre mest trofaste listemedlemmer.

Helt seriøst - Dette skjer IKKE igjen

ENDELIG FRIST: Søndag kl. 23:59 - Ingen forlengelse til mandag

Vi har aldri forlenget til søndag før. Vi gjør det ikke igjen. Når søndagen er over, er Black Friday 2025 definitivt slutt.

Den ærlige forklaringen

Her er grunnen til at vi bryter vårt eget løfte:

  • Uventet lagerleveranse kom lørdag kveld
  • Tekniske problemer hindret noen i å handle
  • Overveldende respons fra dere lojale medlemmer
  • Returnerte ordrer ga ekstra lager på favoritter
  • Du fortjener det etter å ha fulgt oss trofast

Søndagens eksklusive muligheter

Bestselgere tilbake på lager Det skjedde: Våre mest populære modeller er tilbake. Kjoler, bluser og bukser som var utsolgt fredag. Fullt størrelsesutvalg. Opptil 80% rabatt.

Glemte favoritter Modeller vi fant på lageret som ikke har vært på nett før. Premium kvalitet til vanvittige priser. Begrensede mengder. Førstemann til mølla.

Siste sjanse-kolleksjonen Alt som er igjen, samlet på ett sted. Hvis størrelsen din er der, er det nå eller aldri.

Status: Hva overrasket oss selv?

Etter helgens galskap har vi fortsatt:

  • Komplette størrelser på utvalgte bestselgere (nytt parti!)
  • Overraskende mange vinterjakker igjen
  • Basisfavoritter i alle størrelser
  • Premium-modeller vi trodde var borte
  • Tilbehør ingen har oppdaget ennå

Søndagens shoppingstrategi

  1. Start med favorittene som er tilbake på lager - De som var borte, er tilbake
  2. Sjekk vinterkategorien - Siste sjanse før full pris
  3. Gå gjennom alle størrelser - Overraskelser venter
  4. Glem nølingen - I morgen er det for sent

Vårt løfte på ære og samvittighet

Vi vet godt at vi mister troverdighet ved å forlenge. Men vi lover: Søndag er den absolutte finalen. Systemet vårt er satt til automatisk nedstengning kl. 23:59:59. Ingen manuell overstyring er mulig.

Bevis: Mandag lanserer vi en ny kolleksjon til full pris. Det er booket. Annonsert. Ingen vei tilbake.

Hvorfor akkurat denne ene gangen?

Fordi dere er mer enn kunder. Dere er fellesskapet vårt. Deres lojalitet, tilbakemeldinger og støtte fortjener denne ekstra gesten. Men det er en engangsgreie. Neste år er lørdag lørdag.

Spesielt for søndagens V.I.P-medlemmer

Som takk for din forståelse og lojalitet:

  • Du får beskjed først neste gang vi har spesielle arrangementer
  • Ordren din prioriteres på lageret vårt
  • Garantert levering før desember
  • Direkte linje til kundeservice hvis noe er utsolgt

Din siste nedtelling starter nå

Under 24 timer igjen. Når mandag morgen kommer, er disse prisene historie. Lenken din blir deaktivert. Ingen gjenoppretting er mulig.

Handle nå - Automatisk nedstengning kl. 23:59:59

Dette er ikke et salgstriks. Det er din uventede bonussjanse. Bruk den, eller mist den for alltid.

En personlig beskjed

Takk for tålmodigheten med våre "siste sjanse"-meldinger. Takk for lidenskapen deres for merkevaren vår. Denne søndagen er vår gave til dere. Bruk den godt.


Merk: Søndagens overraskende V.I.P-forlengelse er eksklusiv for utvalgte listemedlemmer. Opptil 80% rabatt. Kan ikke kombineres med andre koder. Systemet stenger automatisk søndag kl. 23:59:59. Dette er den bekreftede finalen på Black Friday 2025.