Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Premium Enkeltradet Jakkesæt - Sort
Premium Enkeltradet Jakkesæt - Sort
Product image
Product image
Product image
Premium Enkeltradet Blazer - Svart
Premium Dressbukser - Svart

Premium Enkeltradet Jakkesett

Svart

1 906,00 kr
953,00 kr pr. stk.

1. Premium Enkeltradet Blazer

Farge: Svart

Størrelse

2. Premium Dressbukser

Farge: Svart

Størrelse

Levering · På lager

Levering innen 1–3 virkedager

Et svart, enkeltspent dress for menn, satt sammen av to deler: Premium enkeltspent blazer og Premium dressbukser i svart. Blazer og bukser kommer fra samme serie og i samme farge, så du slipper å lete etter to deler som passer sammen. Stoffet er en blanding av polyester og viskose.

Julebord, nyttårsfeiring eller et viktig møte i kalenderen, og ingenting i skapet henger sammen? Her har du hele antrekket i én bestilling.

Hvorfor dette settet

Svart og enkeltspent er det enkleste utgangspunktet for et dress. Det fungerer på kontoret en vanlig tirsdag og på festen i helgen, fordi det er det du har under blazeren som bestemmer stilen.

Slik bruker du det

  • Formelt: pen skjorte og slips
  • Kontor: klassisk hvit skjorte
  • Smart casual: rullekrage eller en enkel T-skjorte under blazeren
  • Polyester: 78 Viskose: 22%

Anbefalt for deg

Dette er våre anbefalinger til deg

Premium Enkeltradet Jakkesæt - Gråbrun
Bilde av Premium Enkeltradet Jakkesæt - Gråbrun
Bundle
2 stk.

Gråbrun · (2 stk.)

1 906,00 kr

953,00 kr pr. stk.

Premium Enkeltradet Jakkesæt - Navy
Bilde av Premium Enkeltradet Jakkesett - Navy
Bundle
2 stk.

Navy · (2 stk.)

1 906,00 kr

953,00 kr pr. stk.

Premium Dobbeltradet Jakkesæt - Sort
Premium Dobbeltradet Jakkesæt - Sort
Bundle
2 stk.

Svart · (2 stk.)

1 906,00 kr

953,00 kr pr. stk.

Premium Dobbeltradet Jakkesæt - Gråbrun
Bilde av Premium Dobbeltradet Jakkesett - Gråbrun
Bundle
2 stk.

Gråbrun · (2 stk.)

1 906,00 kr

953,00 kr pr. stk.

Premium Dobbeltradet Jakkesæt - Navy
Bilde av Premium Dobbeltradet Jakkesæt - Navy
Bundle
2 stk.

Navy · (2 stk.)

1 906,00 kr

953,00 kr pr. stk.

Det Originale Performance Jakkesæt - Sort
Det Originale Performance Jakkesæt - Sort
Bundle
2 stk.

Svart · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Det Originale Performance Jakkesæt - Oliven
Det Originale Performance Jakkesæt - Oliven
Bundle
2 stk.

Oliven · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Det Originale Performance Jakkesæt - Navy
Bilde av Det Originale Performance Jakkesett - Navy
Bundle
2 stk.

Navy · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Det Originale Performance Jakkesæt - Mørkegrøn
Det Originale Performance Jakkesæt - Mørkegrøn
Bundle
2 stk.

Mørkegrønn · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Det Originale Performance Jakkesæt - Sand
Bilde av Det Originale Performance Jakkesett - Sand
Bundle
2 stk.

Sand · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

De Originale Performance Pants - Sort
Bilde av De Originale Performance Pants - Svart
spar 63 %

Svart

219,00 kr587,00 kr
De Originale Performance Pants - Navy
Bilde av De Originale Performance Pants - Navy
spar 63 %

Navy

219,00 kr587,00 kr

Andre kjøpte også

Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blå

1 468,00 kr
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UTGÅRspar 78 %

Svart

160,00 kr734,00 kr
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Bilde av Den Originale Performance Skjorte - Navy

Navy

734,00 kr
Oversized T-shirt - Hvid
Bilde av Oversized T-shirt - Hvit

Hvit

294,00 kr
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Bilde av Den Originale Performance Shirt - Svart

Svart

734,00 kr
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Bilde av Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvit
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Bilde av Den Originale Performance Oxford Shirt - Lyseblå

Lyseblå

734,00 kr
De Originale Performance Shorts - Drizzle
Bilde av De Originale Performance Shorts - Drizzle

Drizzle

734,00 kr
Muscle T-shirt - Bordeaux
Bilde av Muscle T-shirt - Burgunder

Burgunder

294,00 kr
Basic T-shirt - Petroleumsblå
Bilde av Basic T-shirt - Petroleumsblå

Petroleumsblå

294,00 kr
De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim
Bilde av De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim

Medium Blue Denim

881,00 kr
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå
Bilde av De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå

Mørkegrå

1 174,00 kr

Hei, hvordan kan vi hjelpe deg?

Leter du etter noe nytt, eller trenger du hjelp med kontoen din?

Bla gjennom etter kategorier