Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Premium Enkeltradet Jakkesæt - Navy
Product image
Product image
Product image
Product image
Premium Enkeltradet Blazer - Navy
Premium Bukser - Navy

Premium Enkeltradet Jakkesett

Navy

1 906,00 kr
953,00 kr pr. stk.

1. Premium Enkeltradet Blazer

Farge: Navy

Størrelse

2. Premium Bukser

Farge: Navy

Størrelse

Levering · På lager

Levering innen 1–3 virkedager

En enkeltspent dress i marineblå der blazer og dressbukser kommer samlet som ett sett. Den passer deg som trenger et helt antrekk til kontoret eller en formell kveld og ikke vil matche to plagg selv. Stoffet er en blanding av polyester og viskose.

Når du trenger hele antrekket

Møtet står i kalenderen, julebordet nærmer seg, og du vil slippe å lete etter bukser som passer til jakken. Her får du begge delene i samme farge.

Hvorfor denne

Pakken består av to deler:

  • Premium enkeltspent blazer i Navy
  • Premium dressbukser i Navy

Du står igjen med en ferdig dress. Blazeren kan også brukes alene.

Slik bruker du den

  • Formelt: med pen skjorte og slips
  • Kontor: med klassisk hvit skjorte
  • Smart casual: med rullekrage eller T-skjorte
  • Polyester: 78 Viskose: 22%

Anbefalt for deg

Dette er våre anbefalinger til deg

Premium Dobbeltradet Jakkesæt - Navy
Bilde av Premium Dobbeltradet Jakkesæt - Navy
Bundle
2 stk.

Navy · (2 stk.)

1 906,00 kr

953,00 kr pr. stk.

Premium Enkeltradet Jakkesæt - Sort
Premium Enkeltradet Jakkesæt - Sort
Bundle
2 stk.

Svart · (2 stk.)

1 906,00 kr

953,00 kr pr. stk.

Premium Enkeltradet Jakkesæt - Gråbrun
Bilde av Premium Enkeltradet Jakkesæt - Gråbrun
Bundle
2 stk.

Gråbrun · (2 stk.)

1 906,00 kr

953,00 kr pr. stk.

Premium Dobbeltradet Jakkesæt - Sort
Premium Dobbeltradet Jakkesæt - Sort
Bundle
2 stk.

Svart · (2 stk.)

1 906,00 kr

953,00 kr pr. stk.

Premium Dobbeltradet Jakkesæt - Gråbrun
Bilde av Premium Dobbeltradet Jakkesett - Gråbrun
Bundle
2 stk.

Gråbrun · (2 stk.)

1 906,00 kr

953,00 kr pr. stk.

Det Originale Performance Jakkesæt - Navy
Bilde av Det Originale Performance Jakkesett - Navy
Bundle
2 stk.

Navy · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Premium Enkelttradet Blazer - Navy
close-up
Nyhet
Skaljakke - Navy
Bilde av Skaljakke - Navy

Navy

1 174,00 kr
Det Originale Performance Jakkesæt - Sort
Det Originale Performance Jakkesæt - Sort
Bundle
2 stk.

Svart · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Det Originale Performance Jakkesæt - Oliven
Det Originale Performance Jakkesæt - Oliven
Bundle
2 stk.

Oliven · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

De Originale Performance Pants - Sort
Bilde av De Originale Performance Pants - Svart
spar 63 %

Svart

219,00 kr587,00 kr
De Originale Performance Pants - Navy
Bilde av De Originale Performance Pants - Navy
spar 63 %

Navy

219,00 kr587,00 kr

Andre kjøpte også

Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blå

1 468,00 kr
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UTGÅRspar 78 %

Svart

160,00 kr734,00 kr
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Bilde av Den Originale Performance Skjorte - Navy

Navy

734,00 kr
Oversized T-shirt - Hvid
Bilde av Oversized T-shirt - Hvit

Hvit

294,00 kr
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Bilde av Den Originale Performance Shirt - Svart

Svart

734,00 kr
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Bilde av Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvit
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Bilde av Den Originale Performance Oxford Shirt - Lyseblå

Lyseblå

734,00 kr
De Originale Performance Shorts - Drizzle
Bilde av De Originale Performance Shorts - Drizzle

Drizzle

734,00 kr
Muscle T-shirt - Bordeaux
Bilde av Muscle T-shirt - Burgunder

Burgunder

294,00 kr
Basic T-shirt - Petroleumsblå
Bilde av Basic T-shirt - Petroleumsblå

Petroleumsblå

294,00 kr
De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim
Bilde av De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim

Medium Blue Denim

881,00 kr
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå
Bilde av De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå

Mørkegrå

1 174,00 kr

Hei, hvordan kan vi hjelpe deg?

Leter du etter noe nytt, eller trenger du hjelp med kontoen din?

Bla gjennom etter kategorier