Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

De Originale Performance Shorts (herre) - (3 stk.)
Product image
Product image
De Originale Performance Shorts - Mørkegrå
De Originale Performance Shorts - Crockery
De Originale Performance Shorts - Drizzle

Performance Shorts

Pakketilbud (3 stk.)

436,00 kr
145,33 kr pr. stk.

Størrelsen er normal. Mange kunder anbefaler at du kjøper din vanlige størrelse.

Sett sammen ditt settKlikk for å tilpasse0 valgt av 3
Velg størrelse og farge

Farge: Mørkegrå

Størrelse: Velg

Velg størrelse og farge

Farge: Crockery

Størrelse: Velg

Velg størrelse og farge

Farge: Drizzle

Størrelse: Velg

Levering · På lager

Levering innen 1–3 virkedager

Pakketilbud (3 stk.) med tre par Performance Shorts™ til herre, i stoff med stræk og med både glidelås og knapp. Du velger farge og størrelse for hvert par, så pakken dekker flere antrekk på én gang.

Om sommeren trenger du shorts du kan sitte, gå og bøye deg i uten å tenke på dem. Det strekkbare stoffet gir deg den bevegelsesfriheten, på samme måte som i Performance Pants.

Tre par gir deg et ekstra par klar og færre vaskedager når det er varmt. Du setter sammen pakken fra fargene mørkegrå, Crockery og Drizzle.

Den klassiske passformen gjør at shortsene fungerer med en skjorte når du skal litt pent ut, og med en t-skjorte en vanlig lørdag.

Maskinvask 30 °C
Vask med vrangen ut
Kan ikke tørketromles
Hengetørkes
Skal ikke strykes
  • Polyester: 75%
  • Viskose: 22%
  • Elastan: 3%
Passform
Liten
Normal
Stor
30 dagers returrett og 101 dagers bytte eller gavekort
+700 000 fornøyde kunder
Levering innen 1-3 virkedager

Anbefalt for deg

Dette er våre anbefalinger til deg

De Originale Performance Shorts (herre) - (2 stk.)
Bilde av De Originale Performance Shorts (herre) - Pakketilbud (2 stk.) - Navy og Forest Night
Bundle
2 stk.

Pakketilbud - Navy og Forest Night

291,00 kr

145,50 kr pr. stk.

De Originale Performance Shorts - Sort
Bilde av De Originale Performance Shorts - Svart

Svart

734,00 kr
De Originale Performance Jeans (Slim) - (3 stk.)
Bilde av De Originale Performance Jeans (Slim) - Pakketilbud (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Pakketilbud

1 149,00 kr

383,00 kr pr. stk.

De Originale Performance Pants - (3 stk.)
Bilde av De Originale Performance Pants - Pakketilbud (3 stk.) - Sand, Svart og Blå
Bundle
3 stk.

Pakketilbud - Sand, Svart og Blå

1 099,00 kr

366,33 kr pr. stk.

De Originale Performance Pants - Sort
Bilde av De Originale Performance Pants - Svart
UTGÅRspar 63 %

Svart

219,00 kr587,00 kr
De Originale Performance Pants - Navy
Bilde av De Originale Performance Pants - Navy
UTGÅRspar 63 %

Navy

219,00 kr587,00 kr
Basic T-shirt - Hvid
Bilde av Organic Basic T-shirt - Hvit
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
UTGÅRspar 63 %

Mørkegrå

219,00 kr587,00 kr
Basic T-shirt - Sort
Bilde av Basic T-shirt - Svart

Svart

294,00 kr
Muscle T-shirt - Sort
Bilde av Muscle T-shirt - Svart

Svart

294,00 kr
Muscle T-shirt - Hvid
Bilde av Muscle T-shirt - Hvit

Hvit

294,00 kr
De Originale Performance Pants - Sand
De Originale Performance Pants - Sand
UTGÅRspar 63 %

Sand

219,00 kr587,00 kr

Andre kjøpte også

Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blå

1 468,00 kr
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UTGÅRspar 78 %

Svart

160,00 kr734,00 kr
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Bilde av Den Originale Performance Skjorte - Navy

Navy

734,00 kr
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Bilde av Den Originale Performance Shirt - Svart

Svart

734,00 kr
Oversized T-shirt - Hvid
Bilde av Oversized T-shirt - Hvit

Hvit

294,00 kr
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Bilde av Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvit
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Bilde av Den Originale Performance Oxford Shirt - Lyseblå

Lyseblå

734,00 kr
De Originale Performance Shorts - Drizzle
Bilde av De Originale Performance Shorts - Drizzle

Drizzle

734,00 kr
Muscle T-shirt - Bordeaux
Bilde av Muscle T-shirt - Burgunder

Burgunder

294,00 kr
Basic T-shirt - Petroleumsblå
Bilde av Basic T-shirt - Petroleumsblå

Petroleumsblå

294,00 kr
De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim
Bilde av De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim

Medium Blue Denim

881,00 kr
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå
Bilde av De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå

Mørkegrå

1 174,00 kr

Hei, hvordan kan vi hjelpe deg?

Leter du etter noe nytt, eller trenger du hjelp med kontoen din?

Bla gjennom etter kategorier