Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Forside/Herreklær

Herreklær

Forside/Herreklær

Kjøp mer og spar mer

Våre beste tilbud

De Originale Performance Pants - (3 stk.)
Bilde av De Originale Performance Pants - Pakketilbud (3 stk.) - Sand, Svart og Blå
Bundle
3 stk.

Pakketilbud - Sand, Svart og Blå · (3 stk.)

1 099,00 kr

366,33 kr pr. stk.

Det Originale Performance Jakkesæt - Sort
Det Originale Performance Jakkesæt - Sort
Bundle
2 stk.

Svart · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Muscle T-Shirt (6 stk.)
Bilde av Muscle T-Shirt - Pakketilbud (6 stk.)
Bundle
6 stk.

Pakketilbud · (6 stk.)

999,00 kr

166,50 kr pr. stk.

Det Originale Performance Jakkesæt - Navy
Bilde av Det Originale Performance Jakkesett - Navy
Bundle
2 stk.

Navy · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Det Originale Performance Jakkesæt - Sand
Bilde av Det Originale Performance Jakkesett - Sand
Bundle
2 stk.

Sand · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Performance Structure Pants (2 stk.)
Bilde av Performance Structure Pants (2 stk.) - Beige/Mørk Beige
Bundle
2 stk.

Beige/Mørk Beige · (2 stk.)

899,00 kr

449,50 kr pr. stk.

De Originale Performance Structure Pants - (3 stk.)
Bilde av De Originale Performance Structure Pants - Pakketilbud (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Pakketilbud · (3 stk.)

1 099,00 kr

366,33 kr pr. stk.

Den Originale Performance Oxford Skjorte - (2 stk)
Bilde av Den Originale Performance Oxford Shirt - Hvit/Lyseblå - Pakketilbud (2 stk)
Bundle
2 stk.

Hvit/Lyseblå - Pakketilbud · (2 stk.)

733,00 kr

366,50 kr pr. stk.

Den Originale Performance Skjorte - (2 stk.)
Bilde av Den Originale Performance Skjorte - Hvit & Navy - Pakketilbud (2 stk.)
Bundle
2 stk.

Hvit & Navy - Pakketilbud · (2 stk.)

849,00 kr

424,50 kr pr. stk.

De Originale Performance Jeans (Regular) - (2 stk.)
Bilde av De Originale Performance Jeans (Regular) - Pakketilbud (2 stk.)
Bundle
2 stk.

Pakketilbud · (2 stk.)

949,00 kr

474,50 kr pr. stk.

Basic T-Shirts - (9 stk.)
Bundle
9 stk.

Pakketilbud · (9 stk.)

1 199,00 kr

133,22 kr pr. stk.

Den Originale Performance Skjorte - Hvid
Bilde av Den Originale Performance Skjorte - Hvit

Hvit

734,00 kr
De Originale Performance Structure Pants - (3 stk.)
Bilde av De Originale Performance Structure Pants - Pakketilbud (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Pakketilbud · (3 stk.)

1 099,00 kr

366,33 kr pr. stk.

Muscle T-Shirt (9 stk.)
Bundle
9 stk.

Pakketilbud · (9 stk.)

1 199,00 kr

133,22 kr pr. stk.

Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Bilde av Den Originale Performance Oxford Shirt - Lyseblå

Lyseblå

734,00 kr
Bilde av De Originale Performance Structure Pants - Beige
Bilde av De Originale Performance Structure Pants - Beige
Rullekrave trøje - Sort
Bilde av Rullekragetrøye - Svart

Svart

514,00 kr
De Originale Performance Trunks 3-pak - Sort
Bilde av De Originale Performance Trunks 3-pak - Svart
Pullover Rundhals - Sort
Bilde av Pullover Rundhals - Svart

Svart

734,00 kr
Pullover Rundhals - Navy
Bilde av Pullover Rundhals - Navy

Navy

734,00 kr
Performance Pants Wide - Navy
Bilde av Performance Pants Wide - Navy
Muscle Polo Shirt - Hvid
Bilde av Muscle Polo Shirt - Hvit

Hvit

514,00 kr
Sweatshirt Crewneck - Army grøn
Bilde av Sweatshirt Crewneck - Armygrønn

Armygrønn

734,00 kr
Essential Hoodie - Gråmeleret
Bilde av Essential Hoodie - Gråmelert

Gråmelert

734,00 kr
Pullover Zip Cardigan - Army
Bilde av Pullover Zip Cardigan - Armygrønn

Armygrønn

734,00 kr
Langærmet Muscle T-shirt - Sort
Bilde av Langermet Muscle T-shirt - Svart
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Pakketilbud · (3 stk.)

1 099,00 kr

366,33 kr pr. stk.

Elastisk Bælte - Navy

Navy

514,00 kr
Premium Habitbukser - Navy
Bilde av Premium Bukser - Navy
Nyhet

Navy

1 174,00 kr
Chino Wide - Navy
Bilde av Chino Wide - Navy

Navy

587,00 kr
Relaxed Fit Jeans - Dark Blue Denim
Bilde av Relaxed Fit Jeans - Mørkeblå
UTGÅRspar 65 %

Mørkeblå

307,00 kr881,00 kr
Relaxed Fit Jeans - Grey Denim
Bilde av Relaxed Fit Jeans - Grå Denim
UTGÅRspar 65 %

Grå Denim

307,00 kr881,00 kr
Noah Loose Fit Jeans - Mørkeblå Denim
Bilde av Noah Jeans (Loose Fit) - Mørkeblå
UTGÅRspar 63 %

Mørkeblå

322,00 kr881,00 kr
Relaxed Fit Jeans - Light Blue Denim
Bilde av Relaxed Fit Jeans - Lyseblå Denim
UTGÅRspar 65 %

Lyseblå Denim

307,00 kr881,00 kr
Basic raglan T-shirt - Sort-Mørke Grå
Bilde av Basic raglan T-shirt - Svart-Mørkegrå

Svart-Mørkegrå

294,00 kr
Short Zip Jacket - Sort
Bilde av Short Zip Jacket - Svart

Svart

1 468,00 kr
Premium Dobbeltradet Blazer - Gråbrun
Bilde av Premium Dobbeltradet Blazer - Gråbrun

Gråbrun

1 908,00 kr
Pleated Wide Suit Pants - Navy
Bilde av Pleated Wide Suit Pants - Navy
Premium Enkeltradet Blazer - Sort
close-up
Nyhet
Klassisk Regnjakke - Oliven
Bilde av Klassisk Regnjakke - Oliven

Oliven

1 174,00 kr
De Originale Performance Jeans (Regular) - (3 stk.)
Bilde av De Originale Performance Jeans (Regular) - Pakketilbud (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Pakketilbud · (3 stk.)

1 149,00 kr

383,00 kr pr. stk.

Short Zip Jacket - Mørkegrøn
Bilde av Short Zip Jacket - Mørkegrønn

Mørkegrønn

1 468,00 kr
Sebastian Jakke - Blå
Bilde av Sebastian Jakke - Blå

Blå

1 614,00 kr
Det Originale Performance Jakkesæt - Sort
Det Originale Performance Jakkesæt - Sort
Bundle
2 stk.

Svart · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Milan Zipper Jacket - Khaki
Bilde av Milan Zipper Jacket - Khaki
UTGÅRspar 63 %

Khaki

542,00 kr1 468,00 kr
Det Originale Performance Jakkesæt - Lysegrå
Bilde av The Original Performance Suit - Lysegrå
Bundle
2 stk.

Lysegrå · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Muscle T-shirt - Lysegrå
Muscle T-shirt - Lysegrå

Lysegrå

294,00 kr
De Originale Performance Pants (Regular) - (3 stk.)
Bilde av De Originale Performance Pants (Regular) - Pakketilbud (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Pakketilbud · (3 stk.)

1 099,00 kr

366,33 kr pr. stk.

Basic T-shirt - Bordeaux
Basic T-shirt - Bordeaux

Burgunder

294,00 kr
Den Originale Performance Oxford Skjorte - (2 stk)
Bilde av Den Originale Performance Oxford Shirt - Hvit/Lyseblå - Pakketilbud (2 stk)
Bundle
2 stk.

Hvit/Lyseblå - Pakketilbud · (2 stk.)

733,00 kr

366,50 kr pr. stk.

Muscle Polo (2 stk.)
Bilde av Muscle Polo (2 stk.) - Hvit/Svart
Bundle
2 stk.

Hvit/Svart · (2 stk.)

659,00 kr

329,50 kr pr. stk.

Muscle T-shirt - Armygrøn
Muscle T-shirt - Armygrøn

Armygrønn

294,00 kr
De Originale Performance Shorts (herre) - (3 stk.)
Bilde av De Originale Performance Shorts (herre) - Pakketilbud (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Pakketilbud · (3 stk.)

436,00 kr

145,33 kr pr. stk.

Performance Underbukser (9 stk.)
Bundle
3 stk.

Svart, Gråmelert, Hvit · (3 stk.)

733,00 kr

244,33 kr pr. stk.

Pullover Rundhals - Charcoal Melange
Bilde av Pullover Rund Hals - Charcoal Melange

Charcoal Melange

734,00 kr
Basic Langærmet T-shirt - Hvid
Bilde av Basic Langermet T-shirt - Hvit
Muscle T-Shirt (6 stk.)
Bilde av Muscle T-Shirt - Pakketilbud (6 stk.)
Bundle
6 stk.

Pakketilbud · (6 stk.)

999,00 kr

166,50 kr pr. stk.

Basic Crewneck Sweat (herre) - (2 stk.)
Bundle
2 stk.

Pakketilbud - Askegrå og Svart · (2 stk.)

899,00 kr

449,50 kr pr. stk.

Finn stilrene klær til menn hos TEESHOPPEN

Stil er en individuell erklæring. Noen foretrekker det klassiske looket med skjorter og pene bukser til herre, mens andre elsker den avslappede stilen med en kombinasjon av T-skjorte og jeans. Uansett personlig smak finner du herreklær hos TEESHOPPEN som lever opp til forventningene dine.

Sortimentet vårt dekker alt innen moderne klær til menn. Vi tilbyr et bredt utvalg av:

- Bukser til herre og jeans
- Skjorter og blazere
- T-skjorter, sweatshirts og jakker

Kvalitetsbevisste herreklær til skarpe priser

Klærne du har på deg, er ofte det første inntrykket folk får av deg. Derfor er mange opptatt av hvilket signal de sender med klesvalget sitt. Men mote handler om mer enn bare det ytre; det handler om hvordan du føler deg innvendig. Når du er komfortabel i herreklærne dine, utstråler du selvtillit.

Hos TEESHOPPEN finner du alltid herreklær på tilbud og til skarpe priser, enten du holder på å finne stilen din eller bare skal oppgradere garderoben. Gå på oppdagelse i kolleksjonene våre og finn akkurat de klærne menn trenger for å føle seg best mulig.

Bygg den perfekte basisgarderoben

Med en solid basisgarderobe blir det enkelt å sette sammen kule antrekk hver eneste dag. Her er de viktigste elementene i samlingen din av herreklær:

1) Jeans til herre: Et par godt sittende jeans i blått eller svart er et absolutt must. Kombiner dem med en T-skjorte og sneakers for et tidløst hverdagslook.

2) Overdeler for alle årstider: Ha alltid et utvalg T-skjorter av god kvalitet (basic, V-hals, tettsittende eller oversize). Legg til en crewneck eller hettegenser som et ekstra lag.

3) Bukser og chinos: Et par pene svarte bukser eller chinos er uunnværlige både til hverdags og til fest.

4) Skjorter og poloskjorter: Ha ulike snitt klare til enhver anledning. En poloskjorte er det perfekte kompromisset de dagene du vil være pent kledd uten å være for formell.

Lek med farger og detaljer

Mens svarte, hvite og grå nyanser er fundamentet i de fleste menns garderobe, lønner det seg å eksperimentere med farger. Sterke farger eller T-skjorter med trykk kan piffe opp et ellers enkelt antrekk og hjelpe deg å skille deg ut fra mengden.

Tilbehør fullfører looket ditt

Detaljene er det som gjør antrekket ditt personlig. Du kan enkelt gi kombinasjonen av T-skjorte og jeans mer karakter ved å legge til:

- Solbriller til menn
- Belter til menn
- Luer, capser eller en stilig blazer til herre

Kontakt oss for rådgivning om klær til menn

Hos TEESHOPPEN finner du klær til menn som kan brukes til enhver anledning – fra helt enkle basisplagg til mer fargerike stiler. Vi streber etter å tilby Danmarks beste kundeservice, noe som inkluderer 101 dagers full returrett på alle produkter.

Har du spørsmål om herreklærne våre? Vi står klare til å hjelpe:

- Telefon:
70 70 72 17 (Alle ukens 7 dager)
- E-post: info@teeshoppen.dk

Finn dine nye favoritter i vårt store utvalg av klær til herre og skap et look som passer akkurat til personligheten din.