Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Forside/Black Friday V.I.P - Dame - Søndag

Black Friday V.I.P - Dame - Søndag

Spar opptil 50 %
Forside/Black Friday V.I.P - Dame - Søndag
Kamala Glitter Socks - Grape Leaf

Grape Leaf

44,00 kr
Hårspænde - Sort Glitter
spar 50 %

Svart Glitter

59,00 kr118,00 kr
Trøje + Jakke (Dame)
spar 67 %
2 stk.
733,00 kr2 201,00 kr
Nadia Vest og Pants - Mørkegrå
Bilde av Nadia Vest og Pants - Mørkegrå
Bundle
2 stk.

Mørkegrå · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Nadia Vest og Pants - Beige
Bilde av Nadia Vest og Pants - Beige
Bundle
2 stk.

Beige · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Nadia Vest og Pants - Taupe
Nadia Vest og Pants - Taupe
Bundle
2 stk.

Taupe · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Nadia Vest og Pants - Sort
Bilde av Nadia Vest og Pants - Svart
Bundle
2 stk.

Svart · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Elena Balaclava - Cub Melange

Cub Melange

265,00 kr
Luna Vanter - Havregryn

Havregryn

191,00 kr
Margot Wide Corduroy Bukser - Chocolate Torte
Bilde av Margot Corduroy Bukser (Wide) - Chocolate Torte

Chocolate Torte

558,00 kr
Margot Wide Fløjlsbukser - Grape Leaf
Bilde av Margot Wide Fløyelsbukser - Grape Leaf

Grape Leaf

558,00 kr
Wow Highneck Vest - Medium Grå Melange
Bilde av Wow Highneck Vest - Gråmelert

Gråmelert

338,00 kr
Wow Highneck Vest - Sort
Bilde av Wow Highneck Vest - Svart

Svart

338,00 kr
Kora Wide Fold Up Pants - Havfrue
Bilde av Kora Wide Fold Up Pants - Havfrue

Havfrue

558,00 kr
Filia Farvet Denim Nederdel - Chocolate Torte
Bilde av Filia Farget Denim Skjørt - Chocolate Torte

Chocolate Torte

558,00 kr
Performance Jakkesæt til dame - Birk
Bilde av Performance Jakkesett til dame - Bjørk
Bundle
2 stk.

Bjørk · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Nadia Vest og Pants - Navy
Bilde av Nadia Vest og Pants - Navy
Bundle
2 stk.

Navy · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Fenja Kort Denim Kjole - Medium Blå Denim
Bilde av Fenja Kort Denim Kjole - Medium Blå Denim
spar 20 %

Medium Blå Denim

446,40 kr558,00 kr
Trine Blonde Top - Snehvid
Bilde av Trine Blondetopp - Snøhvit

Snøhvit

294,00 kr
Jamie Denim Shacket - Lys Blå Denim
Bilde av Jamie skjortejakke i denim - Lyseblå denim

Lyseblå denim

514,00 kr
Natalie Midi Nederdel - Light Blue Denim
Bilde av Natalie Midi Skjørt - Light Blue Denim

Light Blue Denim

382,00 kr
Trine Blonde Top - Sort
Bilde av Trine Blonde Top - Svart

Svart

294,00 kr
Jesmilo Wide Pants - Silver Lining
Bilde av Jesmilo Wide Pants - Silver Lining

Silver Lining

441,00 kr
Jesmilo 3/4 Løs Blazer - Sølv Lining
Bilde av Jesmilo 3/4 Løs Blazer - Sølv Lining

Sølv Lining

441,00 kr
Jesmilo Shorts - Silver Lining
Bilde av Jesmilo Shorts - Silver Lining

Silver Lining

265,00 kr
Mandy Glitter Strømper - Kina Blå

Kina Blå

44,00 kr
Mandy Glitter Sokker - Fossil
spar 25 %

Fossil

33,00 kr44,00 kr
Guld 2/4 Poloneck Pullover - Birch
Bilde av Guld 2/4 Poloneck Pullover - Birch
Gold 2/4 Poloneck Pullover - Chocolate Torte
Bilde av Gold 2/4 Poloneck Pullover - Chocolate Torte

Chocolate Torte

441,00 kr
Gold 2/4 Poloneck Pullover - Sort
Bilde av Gold 2/4 Poloneck Pullover - Svart
Silje Poloneck Pullover - Sort
Bilde av Silje Poloneck Pullover - Svart
Silje Poloneck Pullover - Birk
Bilde av Silje Poloneck Pullover - Birk
Fanni Ruffel Top - Sne Hvid
Bilde av Fanni Ruffel Top - Snøhvit

Snøhvit

441,00 kr
Magalene O-Neck Pearl Cardigan - Medium Grå Melange
Bilde av Magalene O-Neck Pearl Cardigan - Medium Gråmelert

Medium Gråmelert

587,00 kr
Gold V-Neck Vest - Sort
Bilde av Gold V-Neck Vest - Svart

Svart

338,00 kr
Gold V-Hals Vest - Birke
Bilde av Gold V-Hals Vest - Bjørk

Bjørk

338,00 kr
Charlotte Lang Nederdel - Sort
Siri Quiltet Jakke - Chambray Blå
Bilde av Siri Quiltet Jakke - Chambray Blå

Chambray Blå

661,00 kr
Saba V-neck Vest Med Knapper - Birk
Bilde av Saba V-hals Vest Med Knapper - Birk
Saba V-Hals Knap Vest - Sort
Bilde av Saba V-hals Knappvest - Svart

Svart

382,00 kr
Silje Poloneck Pullover - Mørk Grå Melange
Bilde av Silje Poloneck Pullover - Mørk Gråmelert

Mørk Gråmelert

382,00 kr
Silje Poloneck Pullover - Sort
Bilde av Silje Poloneck Pullover - Svart
Quilted Block Jakke - Grå
Bilde av Quilted Block Jakke - Grå
Nyhet

Grå

1 174,00 kr
Sabine LS Quiltet Jakke - Sort
Bilde av Sabine LS Quiltet Jakke - Svart
Sabine LS Vatteret Jakke - Rifle Grøn
Bilde av Sabine LS Vattert Jakke - Rifle Grønn

Rifle Grønn

558,00 kr
Berlin MW Wide Panel Pant - Silver Mink
Bilde av Berlin vid bukse med middels høy midje - Silver Mink
Berlin MW Wide Panel Pant - Sort
Bilde av Berlin MW Wide Panel Pant - Svart
Berlin MW Wide Panel Pant - Marineblå
Bilde av Berlin MW Wide Panel Pant - Navy

Black Friday V.I.P - Overraskende finale (kun søndag!)

Vi sa aldri søndag... Men her er vi

Ok, vi skylder deg en forklaring. Vi lovet at lørdag var siste sjanse. Vi mente det virkelig. Men etter en helt vanvittig helg og overveldende respons har vi tatt en helt spesiell beslutning: ÉN dag til - eksklusivt for våre mest trofaste listemedlemmer.

Helt seriøst - Dette skjer IKKE igjen

ENDELIG FRIST: Søndag kl. 23:59 - Ingen forlengelse til mandag

Vi har aldri forlenget til søndag før. Vi gjør det ikke igjen. Når søndagen er over, er Black Friday 2025 definitivt slutt.

Den ærlige forklaringen

Her er grunnen til at vi bryter vårt eget løfte:

  • Uventet lagerleveranse kom lørdag kveld
  • Tekniske problemer hindret noen i å handle
  • Overveldende respons fra dere lojale medlemmer
  • Returnerte ordrer ga ekstra lager på favoritter
  • Du fortjener det etter å ha fulgt oss trofast

Søndagens eksklusive muligheter

Bestselgere tilbake på lager Det skjedde: Våre mest populære modeller er tilbake. Kjoler, bluser og bukser som var utsolgt fredag. Fullt størrelsesutvalg. Opptil 80% rabatt.

Glemte favoritter Modeller vi fant på lageret som ikke har vært på nett før. Premium kvalitet til vanvittige priser. Begrensede mengder. Førstemann til mølla.

Siste sjanse-kolleksjonen Alt som er igjen, samlet på ett sted. Hvis størrelsen din er der, er det nå eller aldri.

Status: Hva overrasket oss selv?

Etter helgens galskap har vi fortsatt:

  • Komplette størrelser på utvalgte bestselgere (nytt parti!)
  • Overraskende mange vinterjakker igjen
  • Basisfavoritter i alle størrelser
  • Premium-modeller vi trodde var borte
  • Tilbehør ingen har oppdaget ennå

Søndagens shoppingstrategi

  1. Start med favorittene som er tilbake på lager - De som var borte, er tilbake
  2. Sjekk vinterkategorien - Siste sjanse før full pris
  3. Gå gjennom alle størrelser - Overraskelser venter
  4. Glem nølingen - I morgen er det for sent

Vårt løfte på ære og samvittighet

Vi vet godt at vi mister troverdighet ved å forlenge. Men vi lover: Søndag er den absolutte finalen. Systemet vårt er satt til automatisk nedstengning kl. 23:59:59. Ingen manuell overstyring er mulig.

Bevis: Mandag lanserer vi en ny kolleksjon til full pris. Det er booket. Annonsert. Ingen vei tilbake.

Hvorfor akkurat denne ene gangen?

Fordi dere er mer enn kunder. Dere er fellesskapet vårt. Deres lojalitet, tilbakemeldinger og støtte fortjener denne ekstra gesten. Men det er en engangsgreie. Neste år er lørdag lørdag.

Spesielt for søndagens V.I.P-medlemmer

Som takk for din forståelse og lojalitet:

  • Du får beskjed først neste gang vi har spesielle arrangementer
  • Ordren din prioriteres på lageret vårt
  • Garantert levering før desember
  • Direkte linje til kundeservice hvis noe er utsolgt

Din siste nedtelling starter nå

Under 24 timer igjen. Når mandag morgen kommer, er disse prisene historie. Lenken din blir deaktivert. Ingen gjenoppretting er mulig.

Handle nå - Automatisk nedstengning kl. 23:59:59

Dette er ikke et salgstriks. Det er din uventede bonussjanse. Bruk den, eller mist den for alltid.

En personlig beskjed

Takk for tålmodigheten med våre "siste sjanse"-meldinger. Takk for lidenskapen deres for merkevaren vår. Denne søndagen er vår gave til dere. Bruk den godt.


Merk: Søndagens overraskende V.I.P-forlengelse er eksklusiv for utvalgte listemedlemmer. Opptil 80% rabatt. Kan ikke kombineres med andre koder. Systemet stenger automatisk søndag kl. 23:59:59. Dette er den bekreftede finalen på Black Friday 2025.