Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Forside/Black Friday V.I.P - Dame - Søndag

Black Friday V.I.P - Dame - Søndag

Spar opptil 50 %
Forside/Black Friday V.I.P - Dame - Søndag
Alexis Lavtaljede Denim Jeans - Lys Grå Denim
Bilde av Alexis Lavtaljet Denim Jeans - Lys Grå Denim
spar 50 %

Lys Grå Denim

279,00 kr558,00 kr
Alexis Lav Talje Denim Jeans - Lys Blå Denim
Bilde av Alexis Lav Midje Denim Jeans - Lys Blå Denim
spar 50 %

Lys Blå Denim

279,00 kr558,00 kr
Nora Regular Jeans - Vasket Sort
Bilde av Nora Jeans (Regular) - Vasket Svart
UTGÅRspar 50 %

Vasket Svart

146,00 kr292,00 kr
Tilla Gro L/S Denimjakke - Medium blå denim
Bilde av Tilla Gro L/S Denimjakke - Medium blå denim

Medium blå denim

881,00 kr
Reynard HW Kort Strikket Nederdel - Morel
Bilde av Reynard HW Kort Strikket Skjørt - Morel
Reynard 2/4 Strik Pullover - Medium Grå Melange
Bilde av Reynard 2/4 Strikket Pullover - Medium Gråmelert

Medium Gråmelert

529,00 kr
Reynard HW Kort Striknederdel - Medium Grå Melange
Bilde av Reynard HW Kort Strikkeskjørt - Medium Gråmelert

Medium Gråmelert

441,00 kr
Tutta LO L/S Shirt - Sort/Hvid
Bilde av Tutta LO L/S Shirt - Svart/Hvit

Svart/Hvit

587,00 kr
Julla Parvi 2/4 Strikcardigan - Sandskal
Bilde av Julla Parvi 2/4 Strikket cardigan - Sandskall
Tutta LO L/S Skjorte - Gul
Bilde av Tutta LO L/S Skjorte - Gul
Tutta LO L/S Skjorte - Kornblomstblå
Bilde av Tutta LO L/S Skjorte - Kornblomstblå

Kornblomstblå

587,00 kr
Cilie Top - Sky Captain
Bilde av Cilie Top - Sky Captain

Sky Captain

441,00 kr
Julla Parvi 2/4 Strik Cardigan - Sort
Bilde av Julla Parvi 2/4 Strikket Cardigan - Svart
Reynard O-Neck Pullover - Morel
Bilde av Reynard O-Neck Pullover - Morel
Reynard 2/4 Strik Pullover - Sølvgrå
Bilde av Reynard 2/4 Strik Pullover - Sølvgrå

Sølvgrå

529,00 kr
Performance Jakkesæt til dame - Lysegrå
Bilde av Performance Jakkesett for dame - Lysegrå
Bundle
2 stk.

Lysegrå · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Performance Jakkesæt til dame - Mørkegrå
Bilde av Performance Jakkesett til dame - Mørkegrå
Bundle
2 stk.

Mørkegrå · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Lisa MW Mini Nederdel - Magnet
Bilde av Lisa MW Mini Skjørt - Magnet

Magnet

382,00 kr
Performance Jakkesæt til dame - Navy
Bilde av Performance Jakkesett for dame - Navy
Bundle
2 stk.

Navy · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Performance Jakkesæt til dame - Sort
Bilde av Performance Jakkesett til dame - Svart
Bundle
2 stk.

Svart · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Lisa Wide Pant - Medium Grå Melange
Bilde av Lisa Wide Pant - Gråmelert

Gråmelert

529,00 kr
Lisa Wide Pant - Fossil
Bilde av Lisa vid bukse - Fossil

Fossil

529,00 kr
Reynard O-Neck Pullover - Humus
Bilde av Reynard O-Neck Pullover - Humus
Celina L/S LO Jakke - Seal Brown
Bilde av Celina L/S LO Jakke - Selbrun

Selbrun

1 027,00 kr
Celina L/S LO Jakke - Dyb Lichen Grøn
Bilde av Celina L/S LO Jakke - Dyp Lichen Grønn

Dyp Lichen Grønn

1 027,00 kr
Ivona S/L Knit Vest - Medium Grey Melange
Bilde av Ivona S/L Strikkevest - Medium gråmelert

Medium gråmelert

529,00 kr
Aggia Kortærmet Strik Pullover - Sælbrun
Bilde av Aggia Kortermet Strikkpullover - Selbrun
Cillie Frill Top - Sky Danser
Bilde av Cillie Frill Topp - Sky Danser

Sky Danser

441,00 kr
Tutta MW RE Shorts - Kornblomst Blå
Bilde av Tutta MW RE Shorts - Kornblomst Blå

Kornblomst Blå

441,00 kr
Tutta 2/4 LO Skjorte - Kornblå
Bilde av Tutta 2/4 LO Skjorte - Kornblå

Kornblå

441,00 kr
Cilie Top - Cloud Dancer
Bilde av Cilie Top - Cloud Dancer

Cloud Dancer

441,00 kr
Hope Papaya Nour S/S Top - Sandhvid
Bilde av Hope Papaya Nour S/S Top - Sandhvit

Sandhvit

587,00 kr
Nana L/S Polo Top - Java
Bilde av Nana L/S Polo Top - Java

Java

587,00 kr
Lisa Wide Pant AOP - Medium Grey Melange
Bilde av Lisa Wide Pant AOP - Gråmelert

Gråmelert

529,00 kr
Reynard 2/4 Strik Pullover - Morel
Bilde av Reynard 2/4 Strikkepullover - Morel
Jackie Shorts Seamless - Sne Hvid
Bilde av Jackie Shorts Seamless - Snøhvit

Snøhvit

147,00 kr
Jackie Seamless Top - Snow White
Bilde av Jackie Seamless Topp - Snøhvit

Snøhvit

176,00 kr
Jackie Shorts Seamless - Sort
Bilde av Jackie Shorts Seamless - Svart
Jackie Seamless Top - Sort
Bilde av Jackie Seamless Top - Svart

Svart

176,00 kr
Hollow Claw Clip - Lys Brun
Bilde av Hollow Claw Clip - Lys Brun

Lys Brun

118,00 kr
Claw Clip - Orange
spar 50 %

Orange

59,00 kr118,00 kr
Hollow Claw Clip - Khaki

Khaki

118,00 kr
Yoga Pandebånd - Kaffe
spar 50 %

Kaffe

59,00 kr118,00 kr
Claw Clip - Sort
Bilde av Claw Clip - Svart
spar 50 %

Svart

59,00 kr118,00 kr
Claw Clip - Lysegrå
spar 50 %

Lysegrå

59,00 kr118,00 kr
Leopard Scrunchie - Brun

Brun

118,00 kr
Leopard Scrunchie - Beige

Beige

118,00 kr
Claw Clip - Grøn
Bilde av Claw Clip - Grønn
spar 50 %

Grønn

59,00 kr118,00 kr

Black Friday V.I.P - Overraskende finale (kun søndag!)

Vi sa aldri søndag... Men her er vi

Ok, vi skylder deg en forklaring. Vi lovet at lørdag var siste sjanse. Vi mente det virkelig. Men etter en helt vanvittig helg og overveldende respons har vi tatt en helt spesiell beslutning: ÉN dag til - eksklusivt for våre mest trofaste listemedlemmer.

Helt seriøst - Dette skjer IKKE igjen

ENDELIG FRIST: Søndag kl. 23:59 - Ingen forlengelse til mandag

Vi har aldri forlenget til søndag før. Vi gjør det ikke igjen. Når søndagen er over, er Black Friday 2025 definitivt slutt.

Den ærlige forklaringen

Her er grunnen til at vi bryter vårt eget løfte:

  • Uventet lagerleveranse kom lørdag kveld
  • Tekniske problemer hindret noen i å handle
  • Overveldende respons fra dere lojale medlemmer
  • Returnerte ordrer ga ekstra lager på favoritter
  • Du fortjener det etter å ha fulgt oss trofast

Søndagens eksklusive muligheter

Bestselgere tilbake på lager Det skjedde: Våre mest populære modeller er tilbake. Kjoler, bluser og bukser som var utsolgt fredag. Fullt størrelsesutvalg. Opptil 80% rabatt.

Glemte favoritter Modeller vi fant på lageret som ikke har vært på nett før. Premium kvalitet til vanvittige priser. Begrensede mengder. Førstemann til mølla.

Siste sjanse-kolleksjonen Alt som er igjen, samlet på ett sted. Hvis størrelsen din er der, er det nå eller aldri.

Status: Hva overrasket oss selv?

Etter helgens galskap har vi fortsatt:

  • Komplette størrelser på utvalgte bestselgere (nytt parti!)
  • Overraskende mange vinterjakker igjen
  • Basisfavoritter i alle størrelser
  • Premium-modeller vi trodde var borte
  • Tilbehør ingen har oppdaget ennå

Søndagens shoppingstrategi

  1. Start med favorittene som er tilbake på lager - De som var borte, er tilbake
  2. Sjekk vinterkategorien - Siste sjanse før full pris
  3. Gå gjennom alle størrelser - Overraskelser venter
  4. Glem nølingen - I morgen er det for sent

Vårt løfte på ære og samvittighet

Vi vet godt at vi mister troverdighet ved å forlenge. Men vi lover: Søndag er den absolutte finalen. Systemet vårt er satt til automatisk nedstengning kl. 23:59:59. Ingen manuell overstyring er mulig.

Bevis: Mandag lanserer vi en ny kolleksjon til full pris. Det er booket. Annonsert. Ingen vei tilbake.

Hvorfor akkurat denne ene gangen?

Fordi dere er mer enn kunder. Dere er fellesskapet vårt. Deres lojalitet, tilbakemeldinger og støtte fortjener denne ekstra gesten. Men det er en engangsgreie. Neste år er lørdag lørdag.

Spesielt for søndagens V.I.P-medlemmer

Som takk for din forståelse og lojalitet:

  • Du får beskjed først neste gang vi har spesielle arrangementer
  • Ordren din prioriteres på lageret vårt
  • Garantert levering før desember
  • Direkte linje til kundeservice hvis noe er utsolgt

Din siste nedtelling starter nå

Under 24 timer igjen. Når mandag morgen kommer, er disse prisene historie. Lenken din blir deaktivert. Ingen gjenoppretting er mulig.

Handle nå - Automatisk nedstengning kl. 23:59:59

Dette er ikke et salgstriks. Det er din uventede bonussjanse. Bruk den, eller mist den for alltid.

En personlig beskjed

Takk for tålmodigheten med våre "siste sjanse"-meldinger. Takk for lidenskapen deres for merkevaren vår. Denne søndagen er vår gave til dere. Bruk den godt.


Merk: Søndagens overraskende V.I.P-forlengelse er eksklusiv for utvalgte listemedlemmer. Opptil 80% rabatt. Kan ikke kombineres med andre koder. Systemet stenger automatisk søndag kl. 23:59:59. Dette er den bekreftede finalen på Black Friday 2025.