Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Forside/Black Friday V.I.P - Dame - Søndag

Black Friday V.I.P - Dame - Søndag

Spar opptil 89 %
Forside/Black Friday V.I.P - Dame - Søndag
Olivia Hårklemme - Sort
Bilde av Olivia Hårklemme - Svart
spar 50 %

Svart

59,00 kr118,00 kr
Olivia Hårklemme - Brun
Bilde av Olivia Hårklemme - Brun
spar 50 %

Brun

59,00 kr118,00 kr
Hårklemme - Hvid
Bilde av Hårklemme - Hvit
spar 50 %

Hvit

59,00 kr118,00 kr
Hårklemme - Agate Grøn
Bilde av Hårklemme - Agate Grønn
spar 50 %

Agate Grønn

59,00 kr118,00 kr
Hårspænde - Brun
Bilde av Hårspenne - Brun
spar 50 %

Brun

59,00 kr118,00 kr
Blomstret Hårklips - Hvid
Bilde av Blomstret Hårklips - Hvit
spar 85 %

Hvit

17,70 kr118,00 kr
Blomsterhårklips - Sort
Bilde av Blomsterhårklips - Svart
spar 50 %

Svart

59,00 kr118,00 kr
Blomster Hårklemme - Pink/Rød
Bilde av Blomster Hårklemme - Pink/Rød
spar 50 %

Pink/Rød

59,00 kr118,00 kr
Hårklemme - Vinrød
Bilde av Hårklemme - Vinrød
spar 50 %

Vinrød

59,00 kr118,00 kr
Flower Hair Clip - Pink/Orange
Bilde av Flower Hair Clip - Pink/Orange
spar 50 %

Pink/Orange

59,00 kr118,00 kr
Carla Trenchcoat - Sort
Bilde av Carla Trenchcoat - Svart

Svart

1 468,00 kr
Carla Trenchcoat - Navy
Bilde av Carla Trenchcoat - Navy

Navy

1 468,00 kr
Carla Trenchcoat - Sand
Bilde av Carla Trenchcoat - Sand

Sand

1 468,00 kr
Classic beanie - Lys Rød
spar 60 %

Lys rød

117,60 kr294,00 kr
Oscar beanie - Lotus pink

Lotus pink

294,00 kr
Halstørklæde - Mørkegrøn

Mørkegrønn

294,00 kr
Halstørklæde - Rød

Rød

294,00 kr
Halstørklæde - Yellow

Yellow

294,00 kr
Halstørklæde - Khaki

Khaki

294,00 kr
Halstørklæde - Brown

Brun

294,00 kr
Halstørklæde - Royal Blå

Royal Blue

294,00 kr
Halstørklæde - Rød / Hvid / Blå

Rød / Hvit / Blå

294,00 kr
Halstørklæde - Mørkeblå Lang Gitter

Mørkeblå Lang Rutet

294,00 kr
Sunset drinks halter neck top - red
Sunset drinks halter neck top - red top May
spar 75 %

Rød

55,25 kr221,00 kr
Purple minds skirt
Purple minds skirt Nederdel May
spar 89 %
56,54 kr514,00 kr
Kallie top
New 25 top May
spar 75 %
55,25 kr221,00 kr
Fnugrulle - Sort
spar 81 %

Svart

22,42 kr118,00 kr
Nicola Solbriller - Sand/Sort
Bilde av Nicola Sunglasses - Sand/Svart
spar 62 %

Sand/Svart

195,32 kr514,00 kr
Nicola Solbriller - Blå/Sort
Bilde av Nicola Solbriller - Blå/Svart
spar 62 %

Blå/Svart

195,32 kr514,00 kr
Izzy Solbriller - Rød/Sort
Bilde av Izzy Sunglasses - Rød/Svart
spar 50 %

Rød/Svart

257,00 kr514,00 kr
Oversized Strikket Rullekravetrøje (2 stk.)
Bilde av Oversized Strikket Rullekragetrøye - Pakketilbud (2 stk.)
Bundle
2 stk.

Pakketilbud

483,78 kr

241,89 kr pr. stk.

Strikket Cardigan (2 stk.)
Bilde av Strikket Cardigan (2 stk.) - Beige/Lysegrå Melert
Bundle
2 stk.

Beige/Lysegrå Melert

593,34 kr

296,67 kr pr. stk.

Bilde av De Originale Performance Pants (Dame) - Pakketilbud (3 stk.)
Bilde av De Originale Performance Pants (Dame) - Pakketilbud (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Pakketilbud

1 099,00 kr

366,33 kr pr. stk.

De Originale Performance Wide Jeans - (3 stk.)
Bilde av The Original Performance Wide Jeans - Pakketilbud (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Pakketilbud

1 149,00 kr

383,00 kr pr. stk.

Bilde av De Originale Performance Pants (Dame) - Svart & Navy (Pakketilbud 2 stk.)
Bilde av De Originale Performance Pants (Dame) - Svart & Navy (Pakketilbud 2 stk.)
Bundle
2 stk.

Svart & Navy (Pakketilbud 2 stk.) · (2 stk.)

899,00 kr

449,50 kr pr. stk.

De Originale Performance Skinny Jeans - (2 stk.)
Bundle
2 stk.

Pakketilbud - Medium blå denim og Lys blå denim

949,00 kr

474,50 kr pr. stk.

De Originale Performance Loose Jeans (dame) - (2 stk.)
Bilde av De Originale Performance Loose Jeans (dame) - Pakketilbud (2 stk.)
Bundle
2 stk.

Pakketilbud

949,00 kr

474,50 kr pr. stk.

De Originale Performance Skinny Jeans - (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Pakketilbud

1 149,00 kr

383,00 kr pr. stk.

Oversized Suit - Navy Pinstripe
Oversized Suit (Navy Pinstripe) - Package Deal - TeeShoppen Group™ - Suit - TeeShoppen
Bundle
2 stk.

Navy Pinstripe · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

De Originale Performance Loose Jeans - (3 stk.)
Bilde av De Originale Performance Loose Jeans - Pakketilbud (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Pakketilbud

1 149,00 kr

383,00 kr pr. stk.

Oversized Suit - Grå
Bilde av Oversized Suit - Grå
Bundle
2 stk.

Grå · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Oversized Suit - Sort
Bilde av Oversized Suit - Svart
Bundle
2 stk.

Svart · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

De Originale Performance Wide Jeans - (2 stk.)
Bilde av De Originale Performance Wide Jeans - Pakketilbud (2 stk.)
Bundle
2 stk.

Pakketilbud

949,00 kr

474,50 kr pr. stk.

Relaxed Shirt (2 stk.)
Bilde av Relaxed Shirt (2 stk.) - Beige & Lyseblå
Bundle
2 stk.

Beige & Lyseblå

438,00 kr

219,00 kr pr. stk.

Basic T-shirts - Dame (6 stk.)
Bilde av Basic T-shirts Dame - Pakketilbud (6 stk.)
Bundle
6 stk.

Pakketilbud

999,00 kr

166,50 kr pr. stk.

De Originale Performance Mom Jeans - (2 stk.)
Bundle
2 stk.

Pakketilbud

949,00 kr

474,50 kr pr. stk.

Basic Sweatsæt - Mørk Beige - (Dame)
Basic Sweatsuit with Hoodie (Dark Beige) - Package Deal (Women) - TeeShoppen Group™ - Sweatsuit - TeeShoppen
Bundle
2 stk.

Mørk Beige - (Dame) · (2 stk.)

513,00 kr

256,50 kr pr. stk.

Basic Sweatsæt - Lys Beige - (Dame)
Bilde av Basic Sweatsett - Lys Beige (Women)
Bundle
2 stk.

Lys Beige (Women) · (2 stk.)

513,00 kr

256,50 kr pr. stk.

Black Friday V.I.P - Overraskende finale (kun søndag!)

Vi sa aldri søndag... Men her er vi

Ok, vi skylder deg en forklaring. Vi lovet at lørdag var siste sjanse. Vi mente det virkelig. Men etter en helt vanvittig helg og overveldende respons har vi tatt en helt spesiell beslutning: ÉN dag til - eksklusivt for våre mest trofaste listemedlemmer.

Helt seriøst - Dette skjer IKKE igjen

ENDELIG FRIST: Søndag kl. 23:59 - Ingen forlengelse til mandag

Vi har aldri forlenget til søndag før. Vi gjør det ikke igjen. Når søndagen er over, er Black Friday 2025 definitivt slutt.

Den ærlige forklaringen

Her er grunnen til at vi bryter vårt eget løfte:

  • Uventet lagerleveranse kom lørdag kveld
  • Tekniske problemer hindret noen i å handle
  • Overveldende respons fra dere lojale medlemmer
  • Returnerte ordrer ga ekstra lager på favoritter
  • Du fortjener det etter å ha fulgt oss trofast

Søndagens eksklusive muligheter

Bestselgere tilbake på lager Det skjedde: Våre mest populære modeller er tilbake. Kjoler, bluser og bukser som var utsolgt fredag. Fullt størrelsesutvalg. Opptil 80% rabatt.

Glemte favoritter Modeller vi fant på lageret som ikke har vært på nett før. Premium kvalitet til vanvittige priser. Begrensede mengder. Førstemann til mølla.

Siste sjanse-kolleksjonen Alt som er igjen, samlet på ett sted. Hvis størrelsen din er der, er det nå eller aldri.

Status: Hva overrasket oss selv?

Etter helgens galskap har vi fortsatt:

  • Komplette størrelser på utvalgte bestselgere (nytt parti!)
  • Overraskende mange vinterjakker igjen
  • Basisfavoritter i alle størrelser
  • Premium-modeller vi trodde var borte
  • Tilbehør ingen har oppdaget ennå

Søndagens shoppingstrategi

  1. Start med favorittene som er tilbake på lager - De som var borte, er tilbake
  2. Sjekk vinterkategorien - Siste sjanse før full pris
  3. Gå gjennom alle størrelser - Overraskelser venter
  4. Glem nølingen - I morgen er det for sent

Vårt løfte på ære og samvittighet

Vi vet godt at vi mister troverdighet ved å forlenge. Men vi lover: Søndag er den absolutte finalen. Systemet vårt er satt til automatisk nedstengning kl. 23:59:59. Ingen manuell overstyring er mulig.

Bevis: Mandag lanserer vi en ny kolleksjon til full pris. Det er booket. Annonsert. Ingen vei tilbake.

Hvorfor akkurat denne ene gangen?

Fordi dere er mer enn kunder. Dere er fellesskapet vårt. Deres lojalitet, tilbakemeldinger og støtte fortjener denne ekstra gesten. Men det er en engangsgreie. Neste år er lørdag lørdag.

Spesielt for søndagens V.I.P-medlemmer

Som takk for din forståelse og lojalitet:

  • Du får beskjed først neste gang vi har spesielle arrangementer
  • Ordren din prioriteres på lageret vårt
  • Garantert levering før desember
  • Direkte linje til kundeservice hvis noe er utsolgt

Din siste nedtelling starter nå

Under 24 timer igjen. Når mandag morgen kommer, er disse prisene historie. Lenken din blir deaktivert. Ingen gjenoppretting er mulig.

Handle nå - Automatisk nedstengning kl. 23:59:59

Dette er ikke et salgstriks. Det er din uventede bonussjanse. Bruk den, eller mist den for alltid.

En personlig beskjed

Takk for tålmodigheten med våre "siste sjanse"-meldinger. Takk for lidenskapen deres for merkevaren vår. Denne søndagen er vår gave til dere. Bruk den godt.


Merk: Søndagens overraskende V.I.P-forlengelse er eksklusiv for utvalgte listemedlemmer. Opptil 80% rabatt. Kan ikke kombineres med andre koder. Systemet stenger automatisk søndag kl. 23:59:59. Dette er den bekreftede finalen på Black Friday 2025.