Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Forside/Black Friday V.I.P - Dame - Søndag

Black Friday V.I.P - Dame - Søndag

Spar opptil 95 %
Forside/Black Friday V.I.P - Dame - Søndag
Basic Sweatsæt - Brun - (Dame)
Basic Sweatsuit with Hoodie (Brown) - Package Deal (Women) - TeeShoppen Group™ - Sweatsuit - TeeShoppen
Bundle
2 stk.

Brun - (Dame) · (2 stk.)

513,00 kr

256,50 kr pr. stk.

De Originale Performance Mom Jeans - (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Pakketilbud

1 149,00 kr

383,00 kr pr. stk.

Oversized Suit - Beige
Oversized Suit (Beige) - Package Deal - TeeShoppen Group™ - Suit - TeeShoppen
Bundle
2 stk.

Beige · (2 stk.)

777,00 kr

388,50 kr pr. stk.

Oversized Shirt (2 stk.)
Bilde av Oversized Shirt (2 stk.) - Hvit og Svart
Bundle
2 stk.

Hvit og Svart

899,00 kr

449,50 kr pr. stk.

Basic Hoodie Sweat (dame) - (2 stk.)
Bilde av Basic Hoodie Sweat (dame) - Brun & Lys Beige - Pakketilbud (2 stk.)
Bundle
2 stk.

Brun & Lys Beige - Pakketilbud

899,00 kr

449,50 kr pr. stk.

Oversized T-shirt - Kvinde (6 stk.)
Bilde av Oversized T-shirt - Kvinde - Pakketilbud (6 stk.)
Bundle
6 stk.

Kvinde - Pakketilbud

999,00 kr

166,50 kr pr. stk.

Basic T-shirt - Dame (3 stk.)
Bilde av Basic T-shirt - Dame - Pakketilbud (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Dame - Pakketilbud

749,00 kr

249,67 kr pr. stk.

Basic Crewneck Sweat (dame) - (2 stk.)
Bilde av Basic Crewneck Sweat (dame) - Lys gråmelert & mørk beige (Pakketilbud, 2 stk.)
Bundle
2 stk.

Lys gråmelert & mørk beige (Pakketilbud, 2 stk.) · (2 stk.)

899,00 kr

449,50 kr pr. stk.

Oversized T-shirts - Kvinde (3 stk.)
Bilde av Oversized T-shirts - Dame - Pakketilbud (3 stk.)
Bundle
3 stk.

Dame - Pakketilbud

749,00 kr

249,67 kr pr. stk.

Basic T-shirt - Sky Blue
Bilde av Basic T-shirt - Sky Blue

Sky Blue

294,00 kr
Basic T-shirt - Rød
Bilde av Organic Basic T-shirt - Rød
Basic T-shirt - Bordeaux
Bilde av Basic T-shirt - Burgunder
spar 76 %

Burgunder

70,56 kr294,00 kr
Kamilla Scrunchie - Brun
spar 95 %

Brun

5,90 kr118,00 kr
Kamilla Scrunchie - Navy
spar 95 %

Navy

5,90 kr118,00 kr
Kamilla Scrunchie - Sort
spar 95 %

Svart

5,90 kr118,00 kr
De Originale Performance Strømper 10-Pak (Dame) - Gråmeleret
Bilde av De Originale Performance Strømper 10-pk (Dame) - Gråmelert
spar 20 %

Gråmelert

411,20 kr514,00 kr
De Originale Performance Strømper 10-Pak (Dame) - Navy
Bilde av De Originale Performance Sokker Pakketilbud (10 stk.) (Dame) - Navy
spar 20 %

Navy

411,20 kr514,00 kr
De Originale Performance Strømper 10-Pak (Dame) - Sort
Bilde av De Originale Performance Sokker 10-Pak (Dame) - Svart
Original Sweatpants - Navy
Bilde av Original Sweatpants - Navy
UKENS DEALspar 50 %

Navy

292,00 kr587,00 kr
Original Sweatpants - Lysegrå
Bilde av Original Sweatpants - Lysegrå
UKENS DEALspar 20 %

Lysegrå

233,60 kr292,00 kr
Original Sweatpants - Sort
Bilde av Original Sweatpants - Svart
UKENS DEALspar 20 %

Svart

233,60 kr292,00 kr
Original Sweatshirt - Navy
Bilde av Original Sweatshirt - Navy

Navy

734,00 kr
Original Sweatshirt - Lysegrå
Bilde av Original Sweatshirt - Lys grå

Lys grå

734,00 kr
Original Sweatshirt - Sort
Bilde av Original Sweatshirt - Svart

Svart

734,00 kr
Florence Top - Sort
Florence Top - Sort - Vero Moda - Sort
spar 37 %

Svart

277,83 kr441,00 kr
Palia Strik Kjole - Sandshell
Palia Strik Kjole - Sandshell - Object - Sand/Beige
spar 37 %

Sandshell

369,81 kr587,00 kr
Fernanda Halterneck Kjole - Birch
Fernanda Halterneck Kjole - Birch - Vero Moda - Sand/Beige
spar 30 %

Birch

339,50 kr485,00 kr
Natali Halterneck Top - Hvid
Natali Halterneck Top - Hvid - Vero Moda - Hvid
spar 37 %

Hvit

185,22 kr294,00 kr
Fiona Kjole - Birch
Fiona Kjole - Birch - Vero Moda - Sand/Beige
spar 30 %

Birch

308,70 kr441,00 kr
Fiona Kjole - Sort
Fiona Kjole - Sort - Vero Moda - Sort
spar 30 %

Svart

308,70 kr441,00 kr
Menny Maxi Kjole - Reseda
Menny Maxi Kjole - Reseda - Vero Moda - Grøn
spar 41 %

Reseda

260,19 kr441,00 kr
Milano Top - Hvid
Milano Top - Hvid - PIECES - Hvid
spar 66 %

Hvit

174,76 kr514,00 kr
Milano Top - Sort
Bilde av Milano Top - Svart
spar 66 %

Svart

174,76 kr514,00 kr
Milano Top - Nomad
Milano Top - Nomad - PIECES - Brun
spar 66 %

Nomad

174,76 kr514,00 kr
Milano Midi Nederdel - Hvid
Milano Midi Nederdel - Hvid - PIECES - Hvid
spar 57 %

Hvit

221,02 kr514,00 kr
Linea trenchcoat - Beige
Bilde av Linea trenchcoat - Beige
spar 54 %

Beige

742,44 kr1 614,00 kr
Linea trenchcoat - Sort
Bilde av Linea trenchcoat - Svart
spar 54 %

Svart

742,44 kr1 614,00 kr
Maya Maxi Kjole - Blå
Maya Maxi Kjole - Blå
spar 37 %

Blå

277,83 kr441,00 kr
Leonora Midi Wrap Kjole - Sort Sandshell
Leonora Midi Wrap Kjole - Sort Sandshell - Object - Sort
spar 30 %

Svart Sandshell

410,90 kr587,00 kr
Jarlotte Maxi Kjole - Bright Green
Jarlotte Maxi Kjole - Bright Green - Vero Moda - Grøn
spar 33 %

Bright Green

295,47 kr441,00 kr
Højhælet Sandal - Sort
Højhælet Sandal - Sort - ONLY - Sort
spar 31 %

Svart

354,66 kr514,00 kr
Nola Sandaler - Coconut Shell
Nola Sandaler - Coconut Shell - PIECES - Brun
spar 69 %

Coconut Shell

159,34 kr514,00 kr
Molly Maxi Kjole - Sort
Molly Maxi Kjole - Sort
spar 44 %

Svart

328,72 kr587,00 kr
Minnie Sandaler - Black
Minnie Sandaler - Black
spar 40 %

Svart

308,40 kr514,00 kr
Minnie Sandaler - Beige
Minnie Sandaler - Beige - ONLY - Sand/Beige
spar 40 %

Beige

308,40 kr514,00 kr
Seline Midi Kjole - Sort
Seline Midi Kjole - Sort - Object - Sort
spar 50 %

Svart

293,50 kr587,00 kr
Tilda Maxi Kjole - Blue Indigo
Tilda Maxi Kjole - Blue Indigo - Object - Blå
spar 23 %

Blue Indigo

451,99 kr587,00 kr
Jannie Maxi Skirt - Vineyard Green
Jannie Maxi Skirt - Vineyard Green - Object - Grøn
spar 31 %

Vineyard Grønn

354,66 kr514,00 kr

Black Friday V.I.P - Overraskende finale (kun søndag!)

Vi sa aldri søndag... Men her er vi

Ok, vi skylder deg en forklaring. Vi lovet at lørdag var siste sjanse. Vi mente det virkelig. Men etter en helt vanvittig helg og overveldende respons har vi tatt en helt spesiell beslutning: ÉN dag til - eksklusivt for våre mest trofaste listemedlemmer.

Helt seriøst - Dette skjer IKKE igjen

ENDELIG FRIST: Søndag kl. 23:59 - Ingen forlengelse til mandag

Vi har aldri forlenget til søndag før. Vi gjør det ikke igjen. Når søndagen er over, er Black Friday 2025 definitivt slutt.

Den ærlige forklaringen

Her er grunnen til at vi bryter vårt eget løfte:

  • Uventet lagerleveranse kom lørdag kveld
  • Tekniske problemer hindret noen i å handle
  • Overveldende respons fra dere lojale medlemmer
  • Returnerte ordrer ga ekstra lager på favoritter
  • Du fortjener det etter å ha fulgt oss trofast

Søndagens eksklusive muligheter

Bestselgere tilbake på lager Det skjedde: Våre mest populære modeller er tilbake. Kjoler, bluser og bukser som var utsolgt fredag. Fullt størrelsesutvalg. Opptil 80% rabatt.

Glemte favoritter Modeller vi fant på lageret som ikke har vært på nett før. Premium kvalitet til vanvittige priser. Begrensede mengder. Førstemann til mølla.

Siste sjanse-kolleksjonen Alt som er igjen, samlet på ett sted. Hvis størrelsen din er der, er det nå eller aldri.

Status: Hva overrasket oss selv?

Etter helgens galskap har vi fortsatt:

  • Komplette størrelser på utvalgte bestselgere (nytt parti!)
  • Overraskende mange vinterjakker igjen
  • Basisfavoritter i alle størrelser
  • Premium-modeller vi trodde var borte
  • Tilbehør ingen har oppdaget ennå

Søndagens shoppingstrategi

  1. Start med favorittene som er tilbake på lager - De som var borte, er tilbake
  2. Sjekk vinterkategorien - Siste sjanse før full pris
  3. Gå gjennom alle størrelser - Overraskelser venter
  4. Glem nølingen - I morgen er det for sent

Vårt løfte på ære og samvittighet

Vi vet godt at vi mister troverdighet ved å forlenge. Men vi lover: Søndag er den absolutte finalen. Systemet vårt er satt til automatisk nedstengning kl. 23:59:59. Ingen manuell overstyring er mulig.

Bevis: Mandag lanserer vi en ny kolleksjon til full pris. Det er booket. Annonsert. Ingen vei tilbake.

Hvorfor akkurat denne ene gangen?

Fordi dere er mer enn kunder. Dere er fellesskapet vårt. Deres lojalitet, tilbakemeldinger og støtte fortjener denne ekstra gesten. Men det er en engangsgreie. Neste år er lørdag lørdag.

Spesielt for søndagens V.I.P-medlemmer

Som takk for din forståelse og lojalitet:

  • Du får beskjed først neste gang vi har spesielle arrangementer
  • Ordren din prioriteres på lageret vårt
  • Garantert levering før desember
  • Direkte linje til kundeservice hvis noe er utsolgt

Din siste nedtelling starter nå

Under 24 timer igjen. Når mandag morgen kommer, er disse prisene historie. Lenken din blir deaktivert. Ingen gjenoppretting er mulig.

Handle nå - Automatisk nedstengning kl. 23:59:59

Dette er ikke et salgstriks. Det er din uventede bonussjanse. Bruk den, eller mist den for alltid.

En personlig beskjed

Takk for tålmodigheten med våre "siste sjanse"-meldinger. Takk for lidenskapen deres for merkevaren vår. Denne søndagen er vår gave til dere. Bruk den godt.


Merk: Søndagens overraskende V.I.P-forlengelse er eksklusiv for utvalgte listemedlemmer. Opptil 80% rabatt. Kan ikke kombineres med andre koder. Systemet stenger automatisk søndag kl. 23:59:59. Dette er den bekreftede finalen på Black Friday 2025.