Hopp til innhold

+700 000 fornøyde kunder

101 dagers bytterett

Rask levering

Forside/Black Friday V.I.P - Dame - Søndag

Black Friday V.I.P - Dame - Søndag

Spar opptil 35 %
Forside/Black Friday V.I.P - Dame - Søndag
Mira New O-Neck Knit - Råhvid/Sort
Bilde av Mira New O-Neck Strikk - Råhvit/Svart
spar 25 %

Råhvit/Svart

220,50 kr294,00 kr
Kyla Jeans - Medium Blue
Bilde av Kyla Jeans - Medium blå
UTGÅRspar 67 %

Medium blå

292,00 kr881,00 kr
Estella Jeans - Mørkeblå
Bilde av Estella Jeans - Mørkeblå
UTGÅRspar 67 %

Mørkeblå

292,00 kr881,00 kr
Bianca Lavtaljede Jeans - Mellemblå
Bilde av Bianca Lavtaljede Jeans - Mellomblå
UTGÅRspar 67 %

Mellomblå

292,00 kr881,00 kr
Miley Wide Jeans - Mellemblå
Bilde av Miley Wide Jeans - Mellomblå
UTGÅRspar 67 %

Mellomblå

292,00 kr881,00 kr
Miley Wide Jeans - Mørkeblå
Bilde av Miley Jeans (Wide) - Mørkeblå
UTGÅRspar 67 %

Mørkeblå

292,00 kr881,00 kr
Talia Baggy Pants - Navy
Bilde av Talia Baggy Pants - Navy
UTGÅRspar 60 %

Navy

234,00 kr587,00 kr
Talia Baggy Pants - Khaki
Bilde av Talia Baggy Pants - Khaki
UTGÅRspar 60 %

Khaki

234,00 kr587,00 kr
Josephine Pants - Tan
Bilde av Josephine Pants - Tan
UTGÅRspar 60 %

Tan

234,00 kr587,00 kr
Ivy Knit Pants - Khaki
Bilde av Ivy Knit Pants - Khaki
UTGÅRspar 75 %Utsolgt

Khaki

146,00 kr587,00 kr
Bilde av Ivy Knit Pants - Beige
Bilde av Ivy Knit Pants - Beige
UTGÅRspar 75 %Nyhet

Beige

146,00 kr587,00 kr
Isabel Loose Pants - Khaki
Bilde av Isabel Loose Pants - Khaki
UTGÅRspar 60 %

Khaki

234,00 kr587,00 kr
Anastasia Wide Pants - Navy
Bilde av Anastasia Wide Pants - Navy
UTGÅRspar 60 %

Navy

234,00 kr587,00 kr
Josephine Pants - Grå
Bilde av Josephine Pants - Grå
UTGÅRspar 60 %

Grå

234,00 kr587,00 kr
Josephine Pants - Sort
Bilde av Josephine Pants - Svart
UTGÅRspar 60 %Utsolgt

Svart

234,00 kr587,00 kr
Serena Baggy Jeans - Mellemblå
Bilde av Serena Baggy Jeans - Mellomblå
UTGÅRspar 67 %

Mellomblå

292,00 kr881,00 kr
Arizona Jeans - Mørkeblå
Bilde av Arizona Jeans - Mørkeblå
UTGÅRspar 67 %

Mørkeblå

292,00 kr881,00 kr
Tessa Wide Stretch Jeans - Silver Mink Zebra
Bilde av Tessa Wide Stretch Jeans - Silver Mink Zebra
spar 35 %

Silver Mink Zebra

362,70 kr558,00 kr
Rakel Børstet Blazer Frakke - Downtown Brown
Bilde av Rakel Børstet Blazer Frakke - Downtown Brown
spar 35 %

Downtown Brown

429,65 kr661,00 kr
Sabrina Kort Jakke - Sort
Bilde av Sabrina Kort Jakke - Svart
spar 25 %

Svart

550,50 kr734,00 kr
Sabrina Kort Jakke - Winetasting
Bilde av Sabrina Kort Jakke - Winetasting
spar 25 %

Winetasting

550,50 kr734,00 kr
Gurha Blazer - Sort
Bilde av Gurha Blazer - Svart

Svart

881,00 kr
Gurha Loose Pants - Sort
Bilde av Gurha Loose Pants - Svart

Svart

587,00 kr
Chilli Lisa Pants - Morel
Bilde av Chilli Lisa Pants - Morel
spar 35 %

Morel

438,75 kr675,00 kr
Chilli Top - Morel
Bilde av Chilli Top - Morel
spar 35 %

Morel

343,85 kr529,00 kr
Chilli Top - Sort
Bilde av Chilli Top - Svart
spar 35 %

Svart

343,85 kr529,00 kr
Lækker Rullekrave Striktrøje - Silver Mink
Bilde av Lekker Rullekrage Striktrøye - Silver Mink
spar 35 %

Silver Mink

219,70 kr338,00 kr
Mary Kortærmet Strik - Grå
Bilde av Mary Kortermet Strikk - Grå
Utsolgt
Mary Kortærmet Strik - Baby Pink
Bilde av Mary Kortermet Strikk - Baby Pink

Baby Pink

734,00 kr
Findo Kort Denimkjole - Medium Blue Denim
Bilde av Findo Kort Denimkjole - Medium Blå Denim
spar 35 %

Medium Blå Denim

362,70 kr558,00 kr
Vidunderlig O-Neck Cardigan - Medium Grey Melange m. Birch
Bilde av Vidunderlig O-hals Cardigan - Medium Gråmelert m. Bjørk
spar 25 %

Medium Gråmelert m. Bjørk

286,50 kr382,00 kr
Gold Højhalset Striktrøje - Mellemgrå M. Birch
Bilde av Gold Høyhalset Strikkegenser - Mellomgrå M. Birch
spar 25 %

Mellomgrå M. Birch

385,50 kr514,00 kr
Skøn O-Neck Cardigan - Navy Blazer m. Birch
Bilde av O-Neck Cardigan - Navy Blazer m. Birch
spar 25 %

Navy Blazer m. Birch

286,50 kr382,00 kr
Philine Wide Bukser - Sort
Bilde av Philine Wide Bukser - Svart
spar 25 %

Svart

385,50 kr514,00 kr
Plissi Skjorte - Alaskan Blue
spar 35 %

Alaskan Blue

286,65 kr441,00 kr
Plissi Skjorte - Snow White
Bilde av Plissert Skjorte - Snow White
spar 35 %

Snow White

286,65 kr441,00 kr
Guld V-hals Kontrast Cardigan - Sort m. Birch
Bilde av Gull V-hals Kontrast Cardigan - Svart m. Birch

Svart m. Birch

514,00 kr
Gold V-hals Kontrast Cardigan - Birch M. Sort
Bilde av Gold V-hals Kontrast Cardigan - Birch m. Svart

Birch m. Svart

514,00 kr
Fantastisk O-Neck Cardigan - Silver Mink Melange w. Birch
Bilde av O-Neck Cardigan - Silver Mink Melange w. Birch
spar 25 %

Silver Mink Melange w. Birch

286,50 kr382,00 kr
Gold Højhalset Pullover - Alaskan Blue W. Birch
Gold Højhalset Pullover - Alaskan Blue W. Birch

Alaskan Blue W. Birch

514,00 kr
Zamira Slim Straight Pants - Sort
Bilde av Zamira Slim Straight Pants - Svart
Utsolgt
Top med Rhinestensknapper - Birch
Bilde av Topp med strassknapper - Birch
spar 35 %

Birch

334,10 kr514,00 kr
Silla Strop Kjole - Sort
Bilde av Silla Stroppekjole - Svart
spar 35 %

Svart

381,55 kr587,00 kr
Garner Lang Frakke - Sort
Bilde av Garner Lang Frakk - Svart
spar 35 %

Svart

763,10 kr1 174,00 kr
Essential Sweatset til Dame - Grå
Bilde av Essential Sweatset til Dame - Grå
Bundle
2 stk.

Grå · (2 stk.)

513,00 kr

256,50 kr pr. stk.

Essential Sweatset til Dame - Navy
Bilde av Essential Sweatset for Dame - Navy
Bundle
2 stk.

Navy · (2 stk.)

513,00 kr

256,50 kr pr. stk.

Essential Sweatset til Dame - Sort
Bilde av Essential Sweatset til Dame - Svart
Bundle
2 stk.

Svart · (2 stk.)

513,00 kr

256,50 kr pr. stk.

Presale: Trøje + Vinterjakke (Dame)
spar 67 %
2 stk.
733,00 kr2 201,00 kr

Black Friday V.I.P - Overraskende finale (kun søndag!)

Vi sa aldri søndag... Men her er vi

Ok, vi skylder deg en forklaring. Vi lovet at lørdag var siste sjanse. Vi mente det virkelig. Men etter en helt vanvittig helg og overveldende respons har vi tatt en helt spesiell beslutning: ÉN dag til - eksklusivt for våre mest trofaste listemedlemmer.

Helt seriøst - Dette skjer IKKE igjen

ENDELIG FRIST: Søndag kl. 23:59 - Ingen forlengelse til mandag

Vi har aldri forlenget til søndag før. Vi gjør det ikke igjen. Når søndagen er over, er Black Friday 2025 definitivt slutt.

Den ærlige forklaringen

Her er grunnen til at vi bryter vårt eget løfte:

  • Uventet lagerleveranse kom lørdag kveld
  • Tekniske problemer hindret noen i å handle
  • Overveldende respons fra dere lojale medlemmer
  • Returnerte ordrer ga ekstra lager på favoritter
  • Du fortjener det etter å ha fulgt oss trofast

Søndagens eksklusive muligheter

Bestselgere tilbake på lager Det skjedde: Våre mest populære modeller er tilbake. Kjoler, bluser og bukser som var utsolgt fredag. Fullt størrelsesutvalg. Opptil 80% rabatt.

Glemte favoritter Modeller vi fant på lageret som ikke har vært på nett før. Premium kvalitet til vanvittige priser. Begrensede mengder. Førstemann til mølla.

Siste sjanse-kolleksjonen Alt som er igjen, samlet på ett sted. Hvis størrelsen din er der, er det nå eller aldri.

Status: Hva overrasket oss selv?

Etter helgens galskap har vi fortsatt:

  • Komplette størrelser på utvalgte bestselgere (nytt parti!)
  • Overraskende mange vinterjakker igjen
  • Basisfavoritter i alle størrelser
  • Premium-modeller vi trodde var borte
  • Tilbehør ingen har oppdaget ennå

Søndagens shoppingstrategi

  1. Start med favorittene som er tilbake på lager - De som var borte, er tilbake
  2. Sjekk vinterkategorien - Siste sjanse før full pris
  3. Gå gjennom alle størrelser - Overraskelser venter
  4. Glem nølingen - I morgen er det for sent

Vårt løfte på ære og samvittighet

Vi vet godt at vi mister troverdighet ved å forlenge. Men vi lover: Søndag er den absolutte finalen. Systemet vårt er satt til automatisk nedstengning kl. 23:59:59. Ingen manuell overstyring er mulig.

Bevis: Mandag lanserer vi en ny kolleksjon til full pris. Det er booket. Annonsert. Ingen vei tilbake.

Hvorfor akkurat denne ene gangen?

Fordi dere er mer enn kunder. Dere er fellesskapet vårt. Deres lojalitet, tilbakemeldinger og støtte fortjener denne ekstra gesten. Men det er en engangsgreie. Neste år er lørdag lørdag.

Spesielt for søndagens V.I.P-medlemmer

Som takk for din forståelse og lojalitet:

  • Du får beskjed først neste gang vi har spesielle arrangementer
  • Ordren din prioriteres på lageret vårt
  • Garantert levering før desember
  • Direkte linje til kundeservice hvis noe er utsolgt

Din siste nedtelling starter nå

Under 24 timer igjen. Når mandag morgen kommer, er disse prisene historie. Lenken din blir deaktivert. Ingen gjenoppretting er mulig.

Handle nå - Automatisk nedstengning kl. 23:59:59

Dette er ikke et salgstriks. Det er din uventede bonussjanse. Bruk den, eller mist den for alltid.

En personlig beskjed

Takk for tålmodigheten med våre "siste sjanse"-meldinger. Takk for lidenskapen deres for merkevaren vår. Denne søndagen er vår gave til dere. Bruk den godt.


Merk: Søndagens overraskende V.I.P-forlengelse er eksklusiv for utvalgte listemedlemmer. Opptil 80% rabatt. Kan ikke kombineres med andre koder. Systemet stenger automatisk søndag kl. 23:59:59. Dette er den bekreftede finalen på Black Friday 2025.